The Tor Project - en to ms_MY translation catalogue (39 entries)

en: Ready
ms_MY: Sedia

en: Choose files
ms_MY: Pilih fail

en: All files
ms_MY: Semua fail

en: Supported files
ms_MY: Fail yang disokong

en: Clean
ms_MY: Bersihkan

en: No metadata found
ms_MY: Tiada metadata dijumpai

en: Dirty
ms_MY: Kotor

en: %s's metadata
ms_MY: %s metadata

en: Trash your meta, keep your data
ms_MY: Padam maklumat meta, kekalkan fail anda

en: Website
ms_MY: Laman sesawang

en: Preferences
ms_MY: Tetapan

en: Reduce PDF quality
ms_MY: Kurangkan kualiti PDF

en: Reduce the produced PDF size and quality
ms_MY: Kurangkan saiz dan kualiti PDF yang dijana

en: Add unsupported file to archives
ms_MY: Tambah fail yang tidak disokong ke dalam arkib

en: Add non-supported (and so non-anonymised) file to output archive
ms_MY: Tambah fail yang tidak disokong (dan yang non-anonymised) ke output arkib

en: Unknown
ms_MY: Tidak diketahui

en: Not-supported
ms_MY: Tidak disokong

en: Harmless fileformat
ms_MY: Format fail yang tidak berbahaya

en: Fileformat not supported
ms_MY: Format fail tidak disokong

en: These files can not be processed:
ms_MY: Fail ini tidak boleh diproses:

en: Filename
ms_MY: Nama fail

en: Reason
ms_MY: Sebab

en: Non-supported files in archive
ms_MY: Fail yang tidak disokong dalam arkib

en: Include
ms_MY: Termasuk

en: MAT is not able to clean the following files, found in the %s archive
ms_MY: MAT tidak dapat membersihkan fail-fail berikut, yang ditemui di arkib %s

en: Checking %s
ms_MY: Menyemak %s

en: Cleaning %s
ms_MY: Bersihkan %s

en: Name
ms_MY: Nama

en: Content
ms_MY: Kandungan

en: Supported formats
ms_MY: Format yang disokong

en: Support
ms_MY: Bantuan

en: Method
ms_MY: Kaedah

en: Remaining
ms_MY: Yang tinggal

en: Fileformat
ms_MY: FormatFail

en: _File
ms_MY: _Fail

en: _Edit
ms_MY: _Sunting

en: _Help
ms_MY: _Bantuan

en: Add
ms_MY: Tambah

en: State
ms_MY: Nyatakan
