The Tor Project - en to nb translation catalogue (40 entries)

en: Ready
nb: Klar

en: Choose files
nb: Velg filer

en: All files
nb: Alle filer

en: Supported files
nb: Støttede filer

en: Clean
nb: Rens

en: No metadata found
nb: Ingen metadata funnet

en: Dirty
nb: Ikke ren

en: %s's metadata
nb: %ss metadata

en: Trash your meta, keep your data
nb: Makuler din meta, behold din data

en: Website
nb: Nettside

en: Preferences
nb: Innstillinger

en: Reduce PDF quality
nb: Reduser PDF kvalitet

en: Reduce the produced PDF size and quality
nb: Reduser den produserte PDFens størrelse og kvalitet

en: Add unsupported file to archives
nb: Legg til ikke-støttet fil til arkivene

en: Add non-supported (and so non-anonymised) file to output archive
nb: Legg til ikke-støttet (og derfor ikke anonymisert) fil til outputarkiv

en: Unknown
nb: Ukjent

en: Not-supported
nb: Ikke-støttet

en: Harmless fileformat
nb: Harmløst filformat

en: Cant read file
nb: Kan ikke lese fil

en: Fileformat not supported
nb: Filformatet støttes ikke

en: These files can not be processed:
nb: Disse filene kan ikke behandles:

en: Filename
nb: Filnavn

en: Reason
nb: Årsak

en: Non-supported files in archive
nb: Ikke-støttede filer i arkivet

en: Include
nb: Inkluder

en: MAT is not able to clean the following files, found in the %s archive
nb: MAT kunne ikke rengjøre følgende filer fra arkivet %s

en: Checking %s
nb: Sjekker %s

en: Cleaning %s
nb: Rengjør %s

en: Name
nb: Navn

en: Content
nb: Innhold

en: Supported formats
nb: Støttede format

en: Support
nb: Støtte

en: Method
nb: Metode

en: Remaining
nb: Gjenstår

en: Fileformat
nb: Filformat

en: _File
nb: _Arkiv

en: _Edit
nb: _Rediger

en: _Help
nb: _Hjelp

en: Add
nb: Legg til

en: State
nb: Tilstand
