The Tor Project - en to nl translation catalogue (38 entries)

en: Ready
nl: Klaar

en: Choose files
nl: Kies bestanden

en: All files
nl: Alle bestanden

en: Supported files
nl: Ondersteunde bestanden

en: Clean
nl: Maak schoon

en: No metadata found
nl: Geen metadata gevonden

en: Dirty
nl: Vuil

en: %s's metadata
nl: Metadata van %s

en: Trash your meta, keep your data
nl: Gooi je meta weg, houd je data

en: Preferences
nl: Voorkeuren

en: Reduce PDF quality
nl: Verminder PDF kwaliteit

en: Reduce the produced PDF size and quality
nl: Verminder de gemaakte PDF grootte en kwaliteit

en: Add unsupported file to archives
nl: Voeg niet-ondersteunde bestanden aan archieven toe

en: Add non-supported (and so non-anonymised) file to output archive
nl: Voeg niet-ondersteunde (en dus niet-geanonimiseerde) bestanden aan archief toe

en: Unknown
nl: Onbekend

en: Not-supported
nl: Niet ondersteund

en: Harmless fileformat
nl: Onschadelijk bestandsformaat

en: Cant read file
nl: Kan bestand niet lezen

en: Fileformat not supported
nl: Bestandsformaat niet ondersteund

en: These files can not be processed:
nl: Deze bestanden kunnen niet verwerkt worden:

en: Filename
nl: Bestandsnaam

en: Reason
nl: Reden

en: Non-supported files in archive
nl: Niet-ondersteunde bestanden in archief

en: Include
nl: bijvoegen

en: MAT is not able to clean the following files, found in the %s archive
nl: MAT kan volgende bestanden, gevonden in het %s archief, niet zuiveren

en: Checking %s
nl: Bezig met %s controleren...

en: Cleaning %s
nl: Bezig met %s opschonen...

en: Name
nl: Naam

en: Content
nl: Inhoud

en: Supported formats
nl: Ondersteunde formaten

en: Support
nl: Ondersteuning

en: Method
nl: Methode

en: Remaining
nl: Overgebleven

en: Fileformat
nl: Bestandsformaat

en: _File
nl: _Bestand

en: _Edit
nl: _Bewerken

en: Add
nl: Voeg toe

en: State
nl: Staat
