The Tor Project - en to nn translation catalogue (39 entries)

en: Ready
nn: Klar

en: Choose files
nn: Vel filer

en: All files
nn: Alle filer

en: Supported files
nn: Støtta filer

en: Clean
nn: Rein

en: No metadata found
nn: Ingen metadata funne

en: Dirty
nn: Ikkje rein

en: %s's metadata
nn: %s metadata

en: Trash your meta, keep your data
nn: Kast meta, behald dine data

en: Website
nn: Vevside

en: Preferences
nn: Innstillingar

en: Reduce PDF quality
nn: Reduser PDF-kvalitet

en: Reduce the produced PDF size and quality
nn: Reduser storleik til produsert PDF og kvalitet

en: Add unsupported file to archives
nn: Legg til ustøtta filer i arkiva

en: Add non-supported (and so non-anonymised) file to output archive
nn: Legg til ikkje-støtta (og med det ikkje-anonymiserte) filer i utdata-arkivet

en: Unknown
nn: Ukjend

en: Not-supported
nn: Ikkje-støtta

en: Harmless fileformat
nn: Harmlaust filformat

en: Fileformat not supported
nn: Filformat ikkje støtta

en: These files can not be processed:
nn: Desse filene kan ikkje handsamast:

en: Filename
nn: Filnamn

en: Reason
nn: Årsak

en: Non-supported files in archive
nn: Ikkje-støtta filer i arkivet

en: Include
nn: Inkluder

en: MAT is not able to clean the following files, found in the %s archive
nn: MAT kan ikkje rydde opp i følgjande filer funne i %s-arkivet

en: Checking %s
nn: Kontrollerer %s

en: Cleaning %s
nn: Ryddar opp %s

en: Name
nn: Namn

en: Content
nn: Innhald

en: Supported formats
nn: Støtta format

en: Support
nn: Støtte

en: Method
nn: Metode

en: Remaining
nn: Står att

en: Fileformat
nn: Filformat

en: _File
nn: _Arkiv

en: _Edit
nn: _Rediger

en: _Help
nn: _Hjelp

en: Add
nn: Legg til

en: State
nn: Tilstand
