The Tor Project - en to pl translation catalogue (40 entries)

en: Ready
pl: Gotowy

en: Choose files
pl: Wybierz pliki

en: All files
pl: Wszystkie pliki

en: Supported files
pl: Obsługiwane pliki

en: Clean
pl: Wyczyść

en: No metadata found
pl: Brak metadanych

en: Dirty
pl: Nieoczyszczony

en: %s's metadata
pl: %s's metadane

en: Trash your meta, keep your data
pl: Usuń dane o danych, utrzymując dane

en: Website
pl: Strona domowa

en: Preferences
pl: Preferencje

en: Reduce PDF quality
pl: Zmniejsz jakość PDF

en: Reduce the produced PDF size and quality
pl: Zmniejsz rozmiar i jakość wyprodukowanego pliku PDF

en: Add unsupported file to archives
pl: Dodaj nieobsługiwane pliki do archiwów

en: Add non-supported (and so non-anonymised) file to output archive
pl: Dodaj nieobsługiwany (a więc niezanonimizowany) plik do archiwum wyjściowego

en: Unknown
pl: Nieznany

en: Not-supported
pl: Nieobsługiwany

en: Harmless fileformat
pl: Nieszkodliwy format pliku

en: Fileformat not supported
pl: Format plików nie jest obsługiwany

en: These files can not be processed:
pl: Te pliki nie mogą być przetwarzane:

en: Filename
pl: Nazwa pliku

en: Reason
pl: Powód

en: Non-supported files in archive
pl: Nieobsługiwane pliki w archiwum

en: Include
pl: Zawiera

en: MAT is not able to clean the following files, found in the %s archive
pl: MAT nie jest w stanie oczyścić następujących plików, znajdujących się w archiwum %s

en: Checking %s
pl: Sprawdzanie %s

en: Cleaning %s
pl: Czyszczenie %s

en: Metadata
pl: Metadane

en: Name
pl: Nazwa

en: Content
pl: Zawartość

en: Supported formats
pl: Obsługiwane formaty

en: Support
pl: Wsparcie

en: Method
pl: Metoda

en: Remaining
pl: Pozostało

en: Fileformat
pl: Format pliku

en: _File
pl: _Plik

en: _Edit
pl: _Edytuj

en: _Help
pl: _Pomoc

en: Add
pl: Dodaj

en: State
pl: Stan
