The Tor Project - en to ro translation catalogue (39 entries)

en: Ready
ro: Gata

en: Choose files
ro: Alege filele

en: All files
ro: Toate fișierele

en: Supported files
ro: File suportate

en: Clean
ro: Curat

en: No metadata found
ro: Nicio metadata găsită

en: Dirty
ro: Murdar

en: %s's metadata
ro: Metadată de la %s

en: Trash your meta, keep your data
ro: Aruncă meta, pastrează datele

en: Website
ro: Site web

en: Preferences
ro: Preferințe

en: Reduce PDF quality
ro: Redu calitatea PDF

en: Reduce the produced PDF size and quality
ro: Redu mărimea și calitatea PDF-ului produs

en: Add unsupported file to archives
ro: Adaugă file nesuportate în arhive

en: Add non-supported (and so non-anonymised) file to output archive
ro: Adaugă file nesuporatate (deci ne-anonimatizate) la arhiva de ieșire

en: Unknown
ro: Necunoscut

en: Not-supported
ro: Nesuportat

en: Harmless fileformat
ro: Format de filă dăunător

en: Fileformat not supported
ro: Format de filă nesuportat

en: These files can not be processed:
ro: Aceste file nu pot fi procesate:

en: Filename
ro: Numele fisierului

en: Reason
ro: Motiv

en: Non-supported files in archive
ro: File nesuportate in arhivă

en: MAT is not able to clean the following files, found in the %s archive
ro: MAT nu poate curăța următoarele file, găsite în arhiva %s

en: Checking %s
ro: Verficare %s

en: Cleaning %s
ro: Curățare %s

en: Metadata
ro: Metadată

en: Name
ro: Nume

en: Content
ro: Conținut

en: Supported formats
ro: Formate suportate

en: Support
ro: Suport

en: Method
ro: Metodă

en: Remaining
ro: Rămas

en: Fileformat
ro: Format de filă

en: _File
ro: _Filă

en: _Edit
ro: _Modificare

en: _Help
ro: _Ajutor

en: Add
ro: Adaugă

en: State
ro: Stare
