The Tor Project - en to ru translation catalogue (40 entries)

en: Ready
ru: Готовъ

en: Choose files
ru: Выбрать файлы

en: All files
ru: Всѣ файлы

en: Supported files
ru: Поддерживаемые файлы

en: Clean
ru: Очистить

en: No metadata found
ru: Метаданные не найдены

en: Dirty
ru: Грязный

en: %s's metadata
ru: %s's метаданные

en: Trash your meta, keep your data
ru: Очистить метаданные

en: Website
ru: Вебсайтъ

en: Preferences
ru: Настройки

en: Reduce PDF quality
ru: Уменьшить PDF качество

en: Reduce the produced PDF size and quality
ru: Сокращеніе размѣра и качества сдѣланнаго PDF

en: Add unsupported file to archives
ru: Добавить не поддерживаемый файлъ въ архивъ

en: Add non-supported (and so non-anonymised) file to output archive
ru: Добавить не поддерживаемый (и поэтому не-анонимный) файлъ въ выходной архивъ

en: Unknown
ru: Неизвѣстно

en: Not-supported
ru: Не поддерживаемый

en: Harmless fileformat
ru: Безопасный форматъ файла

en: Fileformat not supported
ru: Форматъ файла не поддерживается

en: These files can not be processed:
ru: Эти файлы невозможно обработать:

en: Filename
ru: Имя файла

en: Reason
ru: Причина

en: Non-supported files in archive
ru: Неподдерживаемые файлы въ архивѣ

en: Include
ru: Включить

en: MAT is not able to clean the following files, found in the %s archive
ru: MAT не въ состояніи вычистить слѣдующіе файлы, найденные въ архивѣ %s

en: Checking %s
ru: Провѣрка %s

en: Cleaning %s
ru: Очистка %s

en: Metadata
ru: Метаданные

en: Name
ru: Имя

en: Content
ru: Содержаніе

en: Supported formats
ru: Поддерживаемыя форматы

en: Support
ru: Поддержка

en: Method
ru: Методъ

en: Remaining
ru: Осталось

en: Fileformat
ru: Форматъ файла

en: _File
ru: _Файлъ

en: _Edit
ru: _Правка

en: _Help
ru: _Справка

en: Add
ru: Добавить

en: State
ru: Состояніе
