The Tor Project - en to si_LK translation catalogue (19 entries)

en: Ready
si_LK: සුදානම්

en: Choose files
si_LK: තෝරාගත් ගොනු

en: All files
si_LK: සියලුම ගොනු

en: Supported files
si_LK: ආධාරක ගොනු

en: Clean
si_LK: අයින් කරන්න

en: Dirty
si_LK: අපිරිසිදු

en: Website
si_LK: වෙබ්අඩවිය

en: Preferences
si_LK: මනාපය

en: Reduce PDF quality
si_LK: PDF ගුණාත්මක භාවය අඩු කරන්න

en: Reduce the produced PDF size and quality
si_LK: සාදන ලද PDF හි විශාලත්වය සහ ගුණාත්මක භාවය අඩු කරන්න

en: Add unsupported file to archives
si_LK: ආධාරක නොවෙන ගොනු අධිලේඛිත ගොනු වශයෙන් එකතු කරන්න

en: Add non-supported (and so non-anonymised) file to output archive
si_LK: ආධාරක නොවෙන(සහ නිර්ණාමික නොවන) ගොනු අධිලේඛිත නිමවුමට එකතු කරන්න

en: Unknown
si_LK: හදුනානොගන්නා ලදී

en: Not-supported
si_LK: ආධාරක නොවෙන

en: Filename
si_LK: ගොනු නම

en: Name
si_LK: නම

en: Supported formats
si_LK: ආධාරක ආකෘති

en: Add
si_LK: එකතු කරන්න

en: State
si_LK: තත්ත්වය
