The Tor Project - en to sk_SK translation catalogue (25 entries)

en: Ready
sk_SK: Pripravený

en: Choose files
sk_SK: Vyberte súbory

en: All files
sk_SK: Všetky súbory

en: Supported files
sk_SK: Podporované súbory

en: Website
sk_SK: Webová stránka

en: Preferences
sk_SK: Nastavenia

en: Reduce PDF quality
sk_SK: Znížiť kvalitu PDF

en: Reduce the produced PDF size and quality
sk_SK: Znížiť veľkosť a kvalitu výsledného PDF

en: Harmless fileformat
sk_SK: Neškodný formát súboru

en: Fileformat not supported
sk_SK: Formát súboru nepodporovaný

en: These files can not be processed:
sk_SK: Tieto súbory nemôžu byť spracované:

en: Filename
sk_SK: Názov súboru

en: Reason
sk_SK: Dôvod

en: MAT is not able to clean the following files, found in the %s archive
sk_SK: MAT nedokáže úplne vyčistiť nasledujúce súbory nájdené v archíve %s

en: Checking %s
sk_SK: Prebieha kontrola %s

en: Cleaning %s
sk_SK: Prebieha čistenie %s

en: Metadata
sk_SK: Metadáta

en: Name
sk_SK: Meno

en: Supported formats
sk_SK: Podporované formáty

en: Support
sk_SK: Podpora

en: Fileformat
sk_SK: Formát súboru

en: _File
sk_SK: _Súbor

en: _Edit
sk_SK: _Upraviť

en: _Help
sk_SK: _Pomoc

en: Add
sk_SK: Pridať
