The Tor Project - en to sl translation catalogue (33 entries)

en: Ready
sl: Pripravljen

en: Choose files
sl: Izberi datoteko

en: All files
sl: Vse datoteke

en: Supported files
sl: Podprte datoteke

en: Clean
sl: Počisti

en: No metadata found
sl: Ni najdenih metapodatkov

en: Dirty
sl: Umazano

en: %s's metadata
sl: metapodatki od %s

en: Trash your meta, keep your data
sl: Počisti vaše sledi, vaše ohrani podatke

en: Website
sl: Spletna stran

en: Preferences
sl: Možnosti

en: Reduce PDF quality
sl: Zmanjšaj PDF kakovost

en: Reduce the produced PDF size and quality
sl: Zmanjšaj velikost in kakovost že izdelane PDF datoteke

en: Add unsupported file to archives
sl: Dodaj nepodprto datoteko v arhiv

en: Add non-supported (and so non-anonymised) file to output archive
sl: Dodaj nepodprto (in zato neanonimizirano) datoteko v izhodni arhiv

en: Unknown
sl: Neznan

en: Not-supported
sl: Nepodprta

en: Filename
sl: Ime datoteke

en: Checking %s
sl: Preverjanje %s

en: Cleaning %s
sl: Čiščenje %s

en: Metadata
sl: Metapodatki

en: Name
sl: Ime

en: Content
sl: Vsebina

en: Supported formats
sl: Podprti vrste datotek

en: Support
sl: Podpora

en: Method
sl: Metoda

en: Remaining
sl: Preostalo

en: Fileformat
sl: Vrsta datoteke

en: _File
sl: _Datoteka

en: _Edit
sl: _Uredi

en: _Help
sl: _Pomoč

en: Add
sl: Dodaj

en: State
sl: Stanje
