The Tor Project - en to sr translation catalogue (40 entries)

en: Ready
sr: Спремно

en: Choose files
sr: Изаберите фајлове

en: All files
sr: Све датотеке

en: Supported files
sr: Подржане датотеке

en: Clean
sr: Очисти

en: No metadata found
sr: Мета подаци нису пронађени

en: Dirty
sr: Прљаво

en: %s's metadata
sr: %s's мета подаци

en: Trash your meta, keep your data
sr: Уклоните мета, а сачувајте ваше податке

en: Website
sr: Веб сајт

en: Preferences
sr: Поставке

en: Reduce PDF quality
sr: Умањити PDF квалитет

en: Reduce the produced PDF size and quality
sr: Умањити величину и квалитет произведеног PDF

en: Add unsupported file to archives
sr: Додати неподржани фајл у ахриве

en: Add non-supported (and so non-anonymised) file to output archive
sr: Додати неподржани (и не-анонимисани) фајл у излазну архиву

en: Unknown
sr: Непознато

en: Not-supported
sr: Неподржано

en: Harmless fileformat
sr: Безопасни формат фајла

en: Fileformat not supported
sr: Формат фајла није подржан

en: These files can not be processed:
sr: Ови фајлови не могу бити процесуирани:

en: Filename
sr: Име датотеке

en: Reason
sr: Разлог

en: Non-supported files in archive
sr: Неподржани фајлови у архиви

en: Include
sr: Укључити

en: MAT is not able to clean the following files, found in the %s archive
sr: MAT није у могућности да очисти следеће фајлове, пронађене у %s архиви

en: Checking %s
sr: Провера %s

en: Cleaning %s
sr: Чишћење %s

en: Metadata
sr: Мета подаци

en: Name
sr: Име

en: Content
sr: Садржај

en: Supported formats
sr: Подржани формати

en: Support
sr: Подршка

en: Method
sr: Метод

en: Remaining
sr: Преостали

en: Fileformat
sr: Формат фајла

en: _File
sr: _Фајл

en: _Edit
sr: _Уредити

en: _Help
sr: _Помоћ

en: Add
sr: Додај

en: State
sr: Стање
