The Tor Project - en to sv translation catalogue (39 entries)

en: Ready
sv: Klar

en: Choose files
sv: Välj filer

en: All files
sv: Alla filer

en: Supported files
sv: Stöd för filer

en: Clean
sv: Rensa

en: No metadata found
sv: Inga metadata hittades

en: Dirty
sv: Smutsig

en: %s's metadata
sv: %ss metadata

en: Trash your meta, keep your data
sv: Ta bort dina metadata, behåll dina data

en: Website
sv: Webbsida

en: Preferences
sv: Inställningar

en: Reduce PDF quality
sv: Förminska PDF kvalitet

en: Reduce the produced PDF size and quality
sv: Reducera den producerade PDF-filens storlek och kvalitet

en: Add unsupported file to archives
sv: Lägg till icke-stödd fil i arkiven

en: Add non-supported (and so non-anonymised) file to output archive
sv: Lägg till fil utan stöd (och sålunda icke-anonymiserad) till utdata arkivet

en: Unknown
sv: Okänd

en: Not-supported
sv: Icke-stödda

en: Harmless fileformat
sv: Oskadligt filformat

en: Fileformat not supported
sv: Filformatet stöds inte

en: These files can not be processed:
sv: Dessa filer kan inte behandlas:

en: Filename
sv: Filnamn

en: Reason
sv: Anledning

en: Non-supported files in archive
sv: Icke-stödda filer i arkivet

en: Include
sv: Inkludera

en: MAT is not able to clean the following files, found in the %s archive
sv: MAT kunde inte rensa följande filer från arkivet %s

en: Checking %s
sv: Kontrollerar %s

en: Cleaning %s
sv: Rensar %s

en: Name
sv: Namn

en: Content
sv: Innehåll

en: Supported formats
sv: Stöd för format

en: Support
sv: Stöd

en: Method
sv: Metod

en: Remaining
sv: Återstår

en: Fileformat
sv: Filformat

en: _File
sv: _Arkiv

en: _Edit
sv: _Redigera

en: _Help
sv: _Hjälp

en: Add
sv: Lägg till

en: State
sv: Tillstånd
