The Tor Project - en to tg translation catalogue (5 entries)

en: Ready
tg: Омода

en: Choose files
tg: Файлҳо (парвандаҳо)-ро интихоб кунед.

en: All files
tg: Ҳамаи файлҳо (парвандаҳо).

en: Name
tg: Ном

en: Method
tg: Усул (метод)
