mate-applets 1.25.3 - en to frp translation catalogue (17 entries)

en: _Preferences
frp: _Prèfèrences

en: Percent
frp: Pèrcent

en: Display Settings
frp: Règllâjos d’ècran

en: General
frp: G·ènèrâl

en: Location
frp: Luè:

en: _Network
frp: _Baranye

en: pixels
frp: pixèls

en: Options
frp: Opcions

en: _User
frp: _Usancér

en: Memory
frp: Mèmoère

en: Network
frp: Baranye

en: Hardware Address:
frp: Adrèce de la quincalye:

en: Network _device:
frp: _Aparèly de baranye:

en: General Settings
frp: Règllâjos g·ènèrâls

en: Device to monitor
frp: Aparèly a supèrvisar

en: Help
frp: Èda

en: Trash
frp: Corbèlye
