mate-applets 1.25.3 - en to pms translation catalogue (11 entries)

en: _Help
pms: _Agiut

en: _About
pms: _Al rësgard

en: Error: %s
pms: Eror: %s

en: Percent
pms: Përsentual

en: _Edit
pms: _Modifica

en: Text
pms: Test

en: Update
pms: Agiorna

en: General
pms: General:

en: Help
pms: Agiut

en: About...
pms: Al rësgard...

en: _Name:
pms: _Nòm:
