mate-applets 1.25.3 - en to fa translation catalogue (355 entries)

en: AccessX Status Applet Factory
fa: کارخانه‌ی برنامک وضعیت AccessX

en: Keyboard Accessibility Status Applet Factory
fa: کارخانه‌ی برنامک وضعیت دسترسی‌پذیری صفحه‌کلید

en: Keyboard Accessibility Status
fa: وضعیت دسترسی‌پذیری صفحه‌کلید

en: Shows the status of keyboard accessibility features
fa: وضعیت امکانات دسترسی‌پذیری صفحه‌کلید را نشان می‌دهد

en: Shows the state of AccessX features such as latched modifiers
fa: وضعیت امکانات AccessX از قبیل تغییردهنده‌های چفت‌شده را نشان می‌دهد

en: There was an error launching the help viewer: %s
fa: در راه اندازی نمایش‌دهنده‌ی راهنما خطایی پیش آمد: %s

en: There was an error launching the keyboard preferences dialog: %s
fa: در راه‌اندازی ابزار پیکربندی صفحه‌کلید خطایی پیش آمد: %s

en: _Keyboard Accessibility Preferences
fa: ترجیحات دسترسی‌پذیری _صفحه‌کلید

en: _Help
fa: _راهنما

en: _About
fa: _درباره

en: a
fa: ا

en: AccessX Status
fa: وضعیت AccessX

en: Shows keyboard status when accessibility features are used.
fa: وقتی از امکانات دسترسی‌پذیری استفاده شود، وضعیت صفحه‌کلید را ‌نشان می‌دهد.

en: XKB Extension is not enabled
fa: گسترش XKB به کار نیافتاده است

en: Unknown error
fa: خطای ناشناخته

en: Error: %s
fa: خطا: %s

en: Displays current state of keyboard accessibility features
fa: وضعیت فعلی امکانات دسترسی‌پذیری صفحه‌کلید را نمایش می‌دهد

en: _Preferences
fa: _ترجیحات

en: System is running on AC power
fa: دستگاه دارد با برق  متناوب (AC) کار می‌کند

en: System is running on battery power
fa: دستگاه دارد با برق باتری کار می‌کند

en: Battery charged (%d%%)
fa: باتری پر شد (‪٪%Id)

en: Unknown time (%d%%) remaining
fa: زمان باقی‌مانده نامعلوم (‪٪%Id) است

en: Unknown time (%d%%) until charged
fa: زمان نامعلوم (‪٪%Id) تا پر شدن

en: %d %s %d %s (%d%%) remaining
fa: %Id %s و %Id %s (‪٪%Id‬) باقی‌مانده است

en: %d %s %d %s until charged (%d%%)
fa: %Id %s و %Id %s تا پر شدن (٪%Id)

en: Battery Monitor
fa: پایشگر باتری

en: Your battery is now fully recharged
fa: اکنون باتری شما کاملاً پر شده است

en: Battery Notice
fa: اعلان باتری

en: You have %d%% of your total battery capacity remaining.
fa: شما باید %d%% از ظرفیت باتری کل خود باقیمانده است

en: To avoid losing your work:
     • plug your laptop into external power, or
     • save open documents and shut your laptop down.
fa: برای این که کارتان از دست نرود:
     • رایانه‌ی کیفی را به پریز برق بزنید، یا
     • نوشتارهای باز را ذخیره کنید و رایانه‌ی کیفی را خاموش کنید.

en: To avoid losing your work:
     • suspend your laptop to save power,
     • plug your laptop into external power, or
     • save open documents and shut your laptop down.
fa: برای این که کارتان از دست نرود:
     • برای صرفه‌جویی در برق، رایانه‌ی کیفی را به حالت تعلیق درآورید،
     • رایانه‌ی کیفی را به پریز برق بزنید، یا
     • نوشتارهای باز را ذخیره کنید و رایانه‌ی کیفی را خاموش کنید.

en: Your battery is running low
fa: برق باتری شما دارد تمام می‌شود

en: No battery present
fa: باتری موجود نیست

en: Battery status unknown
fa: وضعیت باتری نامعلوم است

en: N/A
fa: مربوط نیست

en: There was an error displaying help: %s
fa: خطا در نمایش راهنما: %s

en: This utility shows the status of your laptop battery.
fa: این برنامه وضعیت باتری رایانه‌ی کیفی شما را نمایش می‌دهد.

en: Battery Charge Monitor
fa: پایشگر پر بودن باتری

en: Monitor a laptop's remaining power
fa: پایش برق باقی‌مانده‌ی کامپیوترهای کیفی

en: Battery Charge Monitor Preferences
fa: ترجیحات پایشگر پر بودن باتری

en: _Close
fa: _بستن

en: _Show time/percentage:
fa: زمان/درصد باقی‌مانده _نمایش داده شود:

en: Show _time remaining
fa: نمایش _زمان باقی‌مانده

en: Show _percentage remaining
fa: نمایش _درصد باقی‌مانده

en: Appearance
fa: ظاهر

en: _Warn when battery charge drops to:
fa: _هشدار هنگامی که سطح پُری باتری تا این حد پایین می‌آید:

en: Percent
fa: درصد

en: Minutes Remaining
fa: دقیقه باقی مانده

en: _Notify when battery is fully recharged
fa: وقتی باتری کاملاً پر شد، ا_طلاع داده شود

en: Battstat Factory
fa: کارخانه‌ی Battstat

en: Red value level
fa: سطح مقدار قرمز

en: The battery level below which the battery is displayed as red. Also the value at which the low battery warning is displayed.
fa: سطحی از باتری که پایین‌تر از آن باتری قرمز نمایش داده می‌شود. همچنین مقداری که در آن اخطار کم شدن باتری نشان داده می‌شود.

en: Warn on low time rather than low percentage
fa: اخطار بر اساس زمان کم نه درصد کم

en: Low Battery Notification
fa: اطلاع کم بودن باتری

en: Full Battery Notification
fa: اطلاع پر بودن باتری

en: Beep for warnings
fa: بوق برای هشدار

en: Show the time/percent label
fa: نشان دادن برچسب درصد/زمان

en: Battery Status Utility
fa: برنامه‌ی وضعیت باتری

en: Battery power low
fa: برق باتری کم است

en: Battery fully re-charged
fa: باتری کاملاً پر شد

en: Available palettes
fa: پالت‌های موجود

en: Insert "%s"
fa: ‏«%s» درج شود

en: Insert special character
fa: درج نویسه‌ی ویژه

en: insert special character %s
fa: درج نویسه‌ی ویژه‌ی %s

en: Character Palette
fa: پالتِ نویسه

en: Insert characters
fa: درج نویسه‌ها

en: Charpicker Applet Factory
fa: کارخانه‌ی برنامک Charpicker

en: Characters shown on applet startup
fa: نویسه‌هایی که موقع راه‌اندازی برنامک نمایش داده می‌شوند

en: The string that the user had selected when the applet was last used. This string will be displayed when the user starts the applet.
fa: رشته‌ای که کاربر در آخرین باری که برنامک استفاده شده، انتخاب کرده است. این رشته وقتی که کاربر برنامک را آغاز کند نمایش داده می‌شود.

en: List of available palettes
fa: فهرست پالت‌های موجود

en: _Edit
fa: _ویرایش

en: _Palette:
fa: _‌پالت:

en: Palette entry
fa: مدخل پالت

en: Modify a palette by adding or removing characters
fa: تغییر یک پالت با اضافه یا حذف کردن نویسه‌ها

en: Add Palette
fa: اضافه کردن پالت

en: Edit Palette
fa: ویرایش پالت

en: Palettes list
fa: فهرست پالت‌ها

en: _Palettes:
fa: _پالت‌ها:

en: Add button
fa: دکمه‌ی اضافه کردن

en: Click to add a new palette
fa: برای اضافه کردن یک پالت جدید کلیک کنید

en: Edit button
fa: دکمه‌ی ویرایش

en: Click to edit the selected palette
fa: برای ویرایش پالت انتخاب شده کلیک کنید

en: Delete button
fa: دکمه‌ی حذف

en: Click to delete the selected palette
fa: برای حذف پالت انتخاب‌شده کلیک کنید

en: Character Palette Preferences
fa: ترجیحات پالت نویسه

en: Command
fa: فرمان

en: CPU Frequency Monitor Preferences
fa: ترجیحات پایشگر بسامد واحد پردازش مرکزی

en: _Monitored CPU:
fa: واحد پردازش مرکزی _پایش‌شده:

en: _Appearance:
fa: _ظاهر:

en: Show CPU frequency as _frequency
fa: بسامد واحد پردازش مرکزی به شکل _بسامد نمایش یابد

en: Show frequency _units
fa: نمایش _واحدهای بسامد

en: Show CPU frequency as _percentage
fa: بسامد واحد پردازش مرکزی به شکل _درصد نمایش یابد

en: CPU Frequency Scaling Monitor
fa: پایشگر میزان‌بندی بسامد واحد پردازش مرکزی

en: Monitor the CPU Frequency Scaling
fa: پایش میزان‌بندی بسامد واحد پردازش مرکزی

en: CPU to Monitor
fa: واحد پردازش مرکزی‌ای که پایش شود

en: Set the CPU to monitor. In a single processor system you don't have to change it.
fa: تعیین کنید کدام واحد پردازش مرکزی پایش شود. در دستگاه‌های تک‌پردازنده لازم نیست این را تغییر دهید.

en: A 0 value means to show the applet in graphic mode (pixmap only), 1 to show the applet in text mode (not to show the pixmap) and 2 to show the applet in graphic and text mode.
fa: مقدار ۰ یعنی نمایش برنامک در حالت گرافیکی (فقط نقشه‌نقطه‌ای)، ۱ یعنی نمایش برنامک در حالت متنی (یعنی بدون نمایش نقشه‌نقطه‌ای)، و ۲ یعنی نمایش برنامک در حالت گرافیکی و متنی.

en: The type of text to display (if the text is enabled).
fa: نوع متنی که نمایش داده شود (اگر متن به کار انداخته شده باشد)

en: Could not open help document
fa: نمی‌توان نوشتار راهنما را باز کرد

en: This utility shows the current CPU Frequency Scaling.
fa: این برنامه میزان‌بندی فعلی بسامد واحد پردازش مرکزی را نمایش می‌دهد

en: This utility shows the current CPU Frequency
fa: این برنامه بسامد فعلی واحد پردازش مرکزی را نمایش می‌دهد.

en: Graphic
fa: گرافیک

en: Text
fa: متن

en: Graphic and Text
fa: گرافیک و متن

en: Frequency Scaling Unsupported
fa: میزان‌بندی بسامد پشتیبانی نمی‌شود

en: CPU frequency scaling unsupported
fa: میزان‌بندی بسامد واحد پردازش مرکزی پشتیبانی نمی‌شود

en: You will not be able to modify the frequency of your machine.  Your machine may be misconfigured or not have hardware support for CPU frequency scaling.
fa: شما قادر به تغییر بسامد دستگاهتان نخواهید بود. ممکن است دستگاه شما درست پیکربندی نشده باشد یا از نظر سخت‌افزاری از میزان‌بندی بسامد واحد پردازش مرکزی پشتیبانی نکند.

en: Drive Mount Applet Factory
fa: کارخانه‌ی برنامکِ سوار کردن دیسک گردان

en: Factory for drive mount applet
fa: کارخانه‌ای برای برنامکِ سوار کردن دیسک گردان

en: Disk Mounter
fa: سوارکننده‌ی دیسک

en: Mount local disks and devices
fa: سوار کردن دیسک‌ها و دستگاه‌های محلی

en: (mounted)
fa: (سوار شده)

en: (not mounted)
fa: (سوار نشده)

en: _Play DVD
fa: _پخش دی‌وی‌دی

en: _Play CD
fa: _پخش سی‌دی

en: _Open %s
fa: _باز کردن %s

en: Un_mount %s
fa: _پیاده کردن %s

en: _Mount %s
fa: _سوار کردن %s

en: _Eject %s
fa: _بیرون دادن %s

en: Applet for mounting and unmounting block volumes.
fa: برنامکی برای سوار کردن و پیاده کردن جلدهای بلوکی.

en: A set of eyeballs for your panel
fa: یک جفت چشم برای تابلوی شما

en: Directory in which the theme is located
fa: شاخه‌ای که تم در آن قرار دارد

en: _Select a theme:
fa: یک تم _انتخاب کنید:

en: Themes
fa: تم‌ها

en: The eyes look in the direction of the mouse pointer
fa: چشمها در جهت اشاره‌گر موشی نگاه می‌کنند

en: Can not launch the eyes applet.
fa: نمی‌توان برنامک چشمها را راه‌اندازی کرد.

en: There was a fatal error while trying to load the theme.
fa: خطای مهلک در تلاش برای بار کردن تم.

en: Details
fa: جزئیات

en: _Update
fa: _به‌هنگام‌سازی

en: City:
fa: شهر:

en: Last update:
fa: آخرین به‌هنگام‌سازی:

en: Conditions:
fa: شرایط:

en: Sky:
fa: آسمان:

en: Temperature:
fa: دما:

en: Feels like:
fa: شبیه روزهای:

en: Dew point:
fa: نقطه‌ی میعان:

en: Relative humidity:
fa: رطوبت نسبی:

en: Wind:
fa: باد:

en: Pressure:
fa: فشار:

en: Visibility:
fa: دید:

en: Sunrise:
fa: طلوع خورشید:

en: Sunset:
fa: غروب خورشید:

en: Current Conditions
fa: شرایط فعلی

en: Forecast Report
fa: گزارش پیش‌بینی

en: See the ForeCast Details
fa: دیدن جزئیات پیش‌بینی

en: Forecast
fa: پیش‌بینی

en: _Visit Weather.com
fa: _مراجعه به Weather.com

en: Visit Weather.com
fa: مراجعه به Weather.com

en: Click to Enter Weather.com
fa: برای ورود به Weather.com کلیک کنید

en: Radar Map
fa: نقشه‌ی رادار

en: Factory for creating the weather applet.
fa: کارخانه‌ای برای ایجاد برنامک آب و هوا

en: Weather Report
fa: گزارش آب و هوا

en: Monitor the current weather conditions, and forecasts
fa: پایش شرایط آب و هوایی فعلی و پیش‌بینی‌ها

en: A panel application for monitoring local weather conditions.
fa: یک برنامه‌ی تابلو برای پایش شرایط محلی آب و هوا.

en: _Details
fa: _جزئیات

en: MATE Weather
fa: آب و هوای گنوم

en: Weather Forecast
fa: پیش‌بینی آب و هوا

en: City: %s
    Sky: %s
    Temperature: %s
fa: شهر: %s
    آسمان: %s
    دما: %s

en: Updating...
fa: در حال به‌هنگام‌سازی...

en: Forecast not currently available for this location.
fa: برای این مکان فعلاً پیش‌بینی‌ای موجود نیست.

en: Location view
fa: نمایش مکان

en: Select Location from the list
fa: انتخاب مکان از فهرست

en: Address Entry
fa: مدخل نشانی

en: Enter the URL
fa: نشانی اینترنتی را وارد کنید

en: Failed to load the Locations XML database.  Please report this as a bug.
fa: بار کردن پایگاه‌داده‌ی Locations XML شکست خورد. لطفاً این مورد را به عنوان اشکال گزارش کنید.

en: Weather Preferences
fa: ترجیحات آب و هوا

en: _Automatically update every:
fa: به‌هنگام‌سازی _خودکار هر:

en: _Temperature unit:
fa: واحد _دما:

en: Kelvin
fa: کلوین

en: Celsius
fa: سانتیگراد

en: Fahrenheit
fa: فارنهایت

en: _Wind speed unit:
fa: واحد سرعت _باد:

en: m/s
fa: متر بر ثانیه

en: km/h
fa: کیلومتر بر ساعت

en: mph
fa: مایل بر ساعت

en: knots
fa: گره

en: _Pressure unit:
fa: واحد _فشار:

en: kPa
fa: کیلوپاسکال

en: hPa
fa: هکتوپاسکال

en: mb
fa: میلی‌بار

en: mmHg
fa: میلی‌متر جیوه

en: inHg
fa: اینچ جیوه

en: _Visibility unit:
fa: واحد _دید:

en: meters
fa: متر

en: km
fa: کیلومتر

en: miles
fa: مایل

en: Enable _radar map
fa: به کار انداختن نقشه‌ی _رادار

en: Use _custom address for radar map
fa: استفاده از نشانی _سفارشی برای نقشه‌ی رادار

en: A_ddress:
fa: _نشانی:

en: Update
fa: به‌هنگام‌سازی

en: minutes
fa: دقیقه

en: Display
fa: نمایش

en: General
fa: کلیات

en: _Select a location:
fa: یک مکان انتخاب کنید:

en: _Find:
fa: _پیدا کردن:

en: Find _Next
fa: یافتن _بعدی

en: Location
fa: مکان

en: System Monitor
fa: پایشگر دستگاه

en: A system load indicator
fa: شاخص بار دستگاه

en: Enable CPU load graph
fa: به کار انداختن نمودار بار واحد پردازش مرکزی

en: Enable memory load graph
fa: به کار انداختن نمودار بار حافظه

en: Enable network load graph
fa: به کار انداختن نمودار بار شبکه

en: Enable swap load graph
fa: به کار انداختن نمودار بار فضای مبادله

en: Enable load average graph
fa: به کار انداختن نمودار بار متوسط

en: Enable disk load graph
fa: به کار انداختن نمودار بار دیسک

en: Applet refresh rate in milliseconds
fa: آهنگ نوسازی برنامک بر حسب میلی‌ثانیه

en: Graph size
fa: اندازه‌ی نمودار

en: For horizontal panels, the width of the graphs in pixels. For vertical panels, this is the height of the graphs.
fa: برای تابلوهای افقی، عرض نمودارها بر حسب نقطه. برای تابلوهای عمودی، این ارتفاع نمودارهاست.

en: Graph color for user-related CPU activity
fa: رنگ نمودار برای فعالیت‌های مربوط به کاربر واحد پردازش مرکزی

en: Graph color for system-related CPU activity
fa: رنگ نمودار برای فعالیت‌های مربوط به سیستم واحد پردازش مرکزی

en: Graph color for nice-related CPU activity
fa: رنگ نمودار برای فعالیت‌های مربوط به nice واحد پردازش مرکزی

en: Graph color for iowait related CPU activity
fa: رنگ نمودار برای فعالیت‌های مربوط به iowait واحد پردازش مرکزی

en: CPU graph background color
fa: رنگ پس‌زمینه‌ی نمودار واحد پردازش مرکزی

en: Graph color for user-related memory usage
fa: رنگ نمودار برای کاربردهای مربوط به کاربر حافظه

en: Graph color for shared memory
fa: رنگ نمودار برای حافظه‌ی اشتراکی

en: Graph color for buffer memory
fa: رنگ نمودار برای حافظه‌ی میانگیر

en: Graph color for cached memory
fa: رنگ نمودار برای حافظه‌ی نهان‌شده

en: Memory graph background color
fa: رنگ پس‌زمینه‌ی نمودار حافظه

en: Network graph background color
fa: رنگ پس‌زمینه‌ی نمودار شبکه

en: Graph color for user-related swap usage
fa: رنگ نمودار برای کاربردهای مربوط به کاربر حافظه‌ی مبادله

en: Swap graph background color
fa: رنگ پس‌زمینه‌ی نمودار حافظه‌ی مبادله

en: Graph color for load average
fa: رنگ نمودار برای بار متوسط

en: Load graph background color
fa: رنگ پس‌زمینه‌ی نمودار بار

en: Graph color for disk read
fa: رنگ نمودار برای خواندن دیسک

en: Graph color for disk write
fa: رنگ نمودار برای نوشتن دیسک

en: Background color for disk load graph
fa: رنگ پس‌زمینه برای نمودار بار دیسک

en: System Monitor Preferences
fa: ترجیحات پایشگر دستگاه

en: _Processor
fa: _پردازنده

en: _Memory
fa: _حافظه

en: _Network
fa: _شبکه

en: S_wap Space
fa: فضای _مبادله

en: _Load
fa: _بار

en: _Harddisk
fa: دیسک _سخت

en: Monitored Resources
fa: منابع پایش‌شده

en: pixels
fa: نقطه

en: milliseconds
fa: میلی‌ثانیه

en: Options
fa: گزینه‌ها

en: _User
fa: _کاربر

en: S_ystem
fa: _سیستم

en: N_ice
fa: Nice

en: I_OWait
fa: IOWait

en: I_dle
fa: _بی‌کار

en: Processor
fa: پردازنده

en: Sh_ared
fa: _اشتراکی

en: _Buffers
fa: _میانگیرها

en: Cach_ed
fa: _نهان‌شده

en: F_ree
fa: آ_زاد

en: Memory
fa: حافظه

en: _Background
fa: پ_س‌زمینه

en: Network
fa: شبکه

en: _Used
fa: است_فاده شده

en: _Free
fa: آ_زاد

en: Swap Space
fa: فضای مبادله

en: _Average
fa: _متوسط

en: Load
fa: بار

en: _Read
fa: _خواندن

en: _Write
fa: _نوشتن

en: Harddisk
fa: دیسک سخت

en: Colors
fa: رنگ‌ها

en: A system load monitor capable of displaying graphs for CPU, ram, and swap space use, plus network traffic.
fa: پایشگری برای بار دستگاه که می‌تواند نمودارهایی برای میزان استفاده از واحد پردازش مرکزی (CPU)، حافظه‌ی با دستیابی تصادفی (RAM) و فضای مبادله نمایش دهد،‌ به‌علاوه‌ی ترافیک شبکه.

en: There was an error executing '%s': %s
fa: در اجرای «%s» خطایی پیش آمد: %s

en: Load Average
fa: بار متوسط

en: Disk
fa: دیسک

en: CPU Load
fa: بار واحد پردازش مرکزی

en: Memory Load
fa: بار حافظه

en: Net Load
fa: بار شبکه

en: Swap Load
fa: بار حافظه‌ی مبادله

en: Disk Load
fa: بار دیسک

en: _Open System Monitor
fa: _باز کردن پایشگر دستگاه

en: Netmask:
fa: نقاب شبکه:

en: unknown
fa: نامعلوم

en: none
fa: هیچ‌کدام

en: Help
fa: راهنما

en: Sticky Notes Applet Factory
fa: کارخانه‌ی برنامک یادداشت‌های چسبان

en: Sticky Notes
fa: یادداشت‌های چسبان

en: Create, view, and manage sticky notes on the desktop
fa: ایجاد، نمایش، و اداره‌ی یادداشت‌های چسبان روی رومیزی

en: This note is locked.
fa: این یادداشت قفل شده است.

en: This note is unlocked.
fa: قفل این یادداشت باز شده است.

en: _Cancel
fa: ان_صراف

en: _Delete All
fa: _حذف همه

en: _Delete
fa: _حذف

en: Sticky Note
fa: یادداشت چسبان

en: Lock/Unlock note
fa: قفل‌کردن/باز کردن قفل یادداشت

en: Resize note
fa: تغییر اندازه‌ی یادداشت

en: Sticky Notes Preferences
fa: ترجیحات یادداشت چسبان

en: _Width:
fa: _عرض:

en: H_eight:
fa: _ارتفاع

en: Specify the default width (in pixels) of new notes
fa: عرض پیش‌فرض یادداشت‌های جدید (بر حسب نقطه) را مشخص کنید

en: Specify the default height (in pixels) of new notes
fa: ارتفاع پیش‌فرض یادداشت‌های جدید (بر حسب نقطه) را مشخص کنید

en: Use co_lor from the system theme
fa: استفاده از _رنگ تم سیستم

en: Choose a base color to use for all sticky notes
fa: یک رنگ پایه‌ برای استفاده در همه‌ی یادداشت‌های چسبان انتخاب کنید

en: Pick a default sticky note color
fa: رنگ پیش‌فرضی برای یادداشت‌های چسبان انتخاب کنید

en: Use fo_nt from the system theme
fa: استفاده از _قلم تم سیستم

en: _Font:
fa: _قلم:

en: Choose a font to use for all sticky notes
fa: قلمی برای استفاده در همه‌ی یادداشت‌های چسبان انتخاب کنید

en: Pick a default sticky note font
fa: قلم پیش‌فرضی برای یادداشت‌های چسبان انتخاب کنید

en: Behavior
fa: رفتار

en: _Put notes on all workspaces
fa: _گذاشتن یادداشت روی همه‌ی فضاهای کاری

en: Choose if notes are visible on all workspaces
fa: انتخاب کنید که آیا یادداشت‌ها روی همه‌ی فضاهای کاری مرئی باشند

en: Force _default color and font on notes
fa: تحمیل رنگ و قلم _پیش‌فرض بر یادداشت‌ها

en: Choose if the default style is forced on all notes
fa: انتخاب کنید که آیا سبک پیش‌فرض بر همه‌ی یادداشت‌ها تحمیل شود

en: Sticky Note Properties
fa: ویژگی‌های یادداشت چسبان

en: Properties
fa: ویژگی‌ها

en: _Title:
fa: _عنوان:

en: Specify a title for the note
fa: عنوانی برای یادداشت مشخص کنید

en: Use default co_lor
fa: استفاده از _رنگ پیش‌فرض

en: Use default fo_nt
fa: استفاده از _قلم پیش‌فرض

en: Choose a color for the note
fa: رنگی برای یادداشت انتخاب کنید

en: Pick a color for the sticky note
fa: رنگی برای این یادداشت چسبان انتخاب کنید

en: Choose a font for the note
fa: قلمی برای یادداشت انتخاب کنید

en: Pick a font for the sticky note
fa: قلمی برای یادداشت‌های چسبان انتخاب کنید

en: Default width for new notes
fa: عرض پیش‌فرض برای یادداشت‌های جدید

en: Default width for new sticky notes in pixels.
fa: عرض پیش‌فرض برای یادداشت‌های چسبان  بر حسب نقطه

en: Default height for new notes
fa: ارتفاع پیش‌فرض برای یادداشت‌های جدید

en: Default height for new sticky notes in pixels.
fa: ارتفاع پیش‌فرض برای یادداشت‌های چسبان جدید بر حسب نقطه.

en: Default color for new notes
fa: رنگ پیش‌فرض برای یادداشت‌های جدید

en: Default color for new sticky notes. This should be in html hex specification, for example "#30FF50".
fa: رنگ پیش‌فرض برای یادداشت‌های چسبان جدید. باید بنا بر توصیف شانزده‌شانزدهی HTML باشد، مثلاً «‎#30FF50».

en: Default color for font
fa: رنگ پیش‌فرض قلم

en: Default font color for new sticky notes. This should be in html hex specification, for example "#000000".
fa: رنگ پیش‌فرض قلم برای یادداشت‌های چسبان جدید. باید بنا بر توصیف شانزده‌شانزدهی HTML باشد، مثلاً «‎#000000».

en: Default font for new notes
fa: قلم پیش‌فرض برای یادداشت‌های جدید

en: Sticky notes' workspace stickyness
fa: چسبندگی یادداشت‌های چسبان به فضای کاری

en: Specifies whether the sticky notes are visible on ALL workspaces on the desktop, or not.
fa: مشخص می‌کند که آیا یادداشت‌های چسبان روی «همه‌ی» فضاهای کاری رومیزی مرئی باشند یا نه.

en: Sticky notes' locked state
fa: وضعیت قفل شدن یادداشت‌های چسبان

en: Specifies whether the sticky notes are locked (non-editable) or not.
fa: مشخص می‌کند که آیا یادداشت‌های چسبان قفل شده (ویرایش نشدنی) هستند یا نه.

en: Date format of note's title
fa: قالب تاریخ عنوان یادداشت

en: By default, sticky notes are given the current date as the title when they are created. This format is used; anything that can be parsed by strftime() is valid.
fa: به طور پیش‌فرض، عنوان یادداشت‌های چسبان در هنگام ایجاد شدن، تاریخ جاری است. از این قالب استفاده می‌شود؛ هرچیزی که بتواند توسط strftime()‎ تجزیه شود قبول است.

en: Whether to use the default system color
fa: این که از رنگ پیش‌فرض سیستم استفاده شود یا نه

en: If this option is disabled, a custom color can be used as the default color for all sticky notes.
fa: اگر این گزینه از کار انداخته شود، می‌توان از یک رنگ سفارشی به‌ عنوان رنگ پیش‌فرض همه‌ی یادداشت‌های چسبان استفاده کرد.

en: Whether to use the default system font
fa: این که از قلم پیش‌فرض سیستم استفاده شود یا نه

en: If this option is disabled, a custom font can be used as the default font for all sticky notes.
fa: اگر این گزینه از کار انداخته شود، می‌توان از یک قلم سفارشی به عنوان قلم پیش‌فرض همه‌ی یادداشت‌های چسبان استفاده کرد.

en: Whether to force the default color and font on all notes
fa: این که رنگ و قلم پیش‌فرض بر همه‌ی یادداشت‌ها تحمیل شود یا نه

en: If this option is enabled, the custom colors and fonts that have been assigned to individual notes will be ignored.
fa: اگر این گزینه به کار انادخته شود، رنگ‌ها و قلم‌های سفارشی‌ای که برای یادداشت‌های جداگانه تعیین شده‌اند، نادیده گرفته می‌شوند.

en: Whether to ask for confirmation when deleting a note
fa: این که موقع حذف کردن یادداشت‌ها تأیید خواسته شود یا نه

en: _New Note
fa: یادداشت _جدید

en: Hi_de Notes
fa: _مخفی کردن یادداشت‌ها

en: _Delete Notes
fa: _حذف یادداشت‌ها

en: _Lock Notes
fa: _قفل‌کردن یاداشت‌ها

en: Show sticky notes
fa: نشان دادن یادداشت‌های چسبان

en: Sticky Notes for the MATE Desktop Environment
fa: یادداشت‌های چسبان برای محیط رومیزی گنوم

en: _Name:
fa: _نام:

en: Trash
fa: زباله‌دان

en: Go to Trash
fa: رفتن به زباله‌دان

en: _Empty Trash
fa: _خالی کردن زباله‌دان

en: No Items in Trash
fa: هیچ موردی در زباله‌دان نیست

en: Error while spawning caja:
    %s
fa: خطا در به وجود آوردن ناتیلوس:
    %s

en: A MATE trash bin that lives in your panel. You can use it to view the trash or drag and drop items into the trash.
fa: سطل زباله‌ای که در تابلوتان زندگی می‌کند. شما می‌توانید از آن برای نمایش زباله یا کشیدن و رها کردن موارد به زباله‌دان استفاده کنید.

en: Delete Immediately?
fa: بلافاصله حذف شود؟

en: Cannot move items to trash, do you want to delete them immediately?
fa: نمی‌توان موارد را به زباله‌دان انداخت، آیا می‌خواهید بلافاصله حذفشان کنید؟

en: Cannot move some items to trash, do you want to delete these immediately?
fa: نمی‌توان بعضی از موارد را به زباله‌دان انداخت، آیا می‌خواهید این‌ها را بلافاصله حذف کنید؟

en: Trash Applet
fa: برنامک زباله‌دان

note: Translators: the %s in this string should be read as %d.
en: Removing item %s of %s
fa: در حال حذف مورد %s از %s

en: Empty all of the items from the trash?
fa: همه‌ی موارد زباله‌دان خالی شود؟

en: If you choose to empty the trash, all items in it will be permanently lost. Please note that you can also delete them separately.
fa: اگر تصمیم بگیرید که زباله‌دان را خالی کنید، همه‌ی موارد داخل آن برای همیشه از دست خواهند رفت. لطفاً توجه کنید که می‌توانید هر وقت که بخواهید آنها را تک تک حذف کنید.

en: Emptying the Trash
fa: در حال خالی کردن زباله‌دان

en: From:
fa: از:
