mate-applets 1.25.3 - en to kab translation catalogue (18 entries)

en: _Help
kab: Ta_llalt

en: _About
kab: _Ɣef

en: Unknown error
kab: Erreur inconnue

en: _Close
kab: _Mdel

en: _Edit
kab: _Ẓreg

en: Command
kab: Taladna

en: Text
kab: Aḍris

en: Display
kab: Affichage

en: Location
kab: Emplacement

en: Options
kab: Iɣewwaṛen

en: Network
kab: Aẓeṭṭa

en: _Write
kab: _Aru

en: unknown
kab: arussin

en: _Cancel
kab: _Sefsex

en: _Delete
kab: _Kkes

en: Behavior
kab: Comportement

en: Properties
kab: Tulmisin

en: Trash
kab: Iḍumman
