mate-applets 1.25.3 - en to kk translation catalogue (125 entries)

en: _Help
kk: Көм_ек

en: _About
kk: О_сы туралы

en: Unknown error
kk: Белгісіз қате

en: Error: %s
kk: Қате: %s

en: _Preferences
kk: Баптаулар

en: Unknown time (%d%%) remaining
kk: Қалған уақыты (%d%%) белгісіз

en: %d %s %d %s (%d%%) remaining
kk: %d %s %d %s (%d%%) қалды

en: Battery Monitor
kk: Батарея бақылаушысы

en: Your battery is running low
kk: Батареяңыз бітіп барады

en: No battery present
kk: Ешбір батарея жоқ

en: Battery status unknown
kk: Батареяның күйі белгісіз

en: N/A
kk: Анықталмаған

en: There was an error displaying help: %s
kk: Көмекті көрсету кезінде қате кетті: %s

en: _Close
kk: Жа_бу

en: Appearance
kk: Сыртқы көрінісі

en: Percent
kk: Пайыз

en: Notifications
kk: Хабарламалар

en: Insert "%s"
kk: "%s" кірістіру

en: Insert special character
kk: Таңбаны кiрiстiру

en: _Edit
kk: Тү_зету

en: _Palette:
kk: _Палитра:

en: Palette entry
kk: Палитра элементі

en: C_ommand:
kk: К_оманда:

en: Command
kk: Команда

en: Show icon
kk: Таңбашасын көрсету

en: _Appearance:
kk: С_ыртқы түрі:

en: Display Settings
kk: Экран баптаулары

en: Graphic
kk: Графикалық объект

en: Text
kk: Мәтін

en: (not mounted)
kk: (тіркелмеген)

en: _Play CD
kk: CD _ойнату

en: _Open %s
kk: %s а_шу

en: _Mount %s
kk: %s ті_ркеу

en: _Eject %s
kk: %s ш_ығару

en: Eyes
kk: Көздер

en: _Select a theme:
kk: _Теманы таңдаңыз:

en: Themes
kk: Темалар

en: Details
kk: Көбірек білу

en: _Update
kk: _Жаңарту

en: City:
kk: Қала:

en: Temperature:
kk: Температура:

en: Pressure:
kk: Қысым:

en: Visibility:
kk: Көрінуі:

en: Forecast
kk: Ауа райы болжамы

en: _Details
kk: Кө_бірек

en: Updating...
kk: Жаңарту...

en: _Temperature unit:
kk: _Температураның өлшем бірлігі:

en: Kelvin
kk: Кельвин

en: Celsius
kk: Цельсий

en: Fahrenheit
kk: Фаренгейт

en: _Wind speed unit:
kk: _Жел жылдамдығының өлшем бірлігі:

en: m/s
kk: м/с

en: km/h
kk: км/сағ

en: mph
kk: миля/сағ

en: knots
kk: кнот

en: Beaufort scale
kk: Бофорт шкаласы

en: _Pressure unit:
kk: Қ_ысымның өлшем бірлігі:

en: kPa
kk: кПа

en: hPa
kk: гПа

en: mb
kk: мб

en: mmHg
kk: мм сын. бағ

en: inHg
kk: дюйм сын. бағ

en: atm
kk: атм

en: _Visibility unit:
kk: Кө_рінудің өлшем бірлігі:

en: km
kk: км

en: miles
kk: миля

en: Update
kk: Жаңарту

en: minutes
kk: минут

en: Display
kk: Көрсету

en: General
kk: Жалпы

en: _Find:
kk: _Табу:

en: Find _Next
kk: Кел_есіні табу

en: Location
kk: Орналасуы

en: System Monitor
kk: Жүйелік бақылаушы

en: System Monitor Preferences
kk: Жүйелік бақылаушы баптаулары

en: _Network
kk: Ж_елі

en: _Harddisk
kk: Қ_атты дискі

en: pixels
kk: пиксель

en: Options
kk: Опциялар

en: _User
kk: Па_йдаланушы

en: Processor
kk: Процессор

en: Memory
kk: Жады

en: _Local
kk: Же_ргілікті

en: _Background
kk: _Фон

en: Network
kk: Желі

en: _Used
kk: Қ_олдануда

en: Load
kk: Жүктеу

en: _Read
kk: _Оқу

en: _Write
kk: _Жазу

en: Harddisk
kk: Қатты дискі

en: Colors
kk: Түстер

en: bytes
kk: байт

en: Disk
kk: Диск

en: Netmask:
kk: Желі маскасы:

en: Hardware Address:
kk: Құрылғы адресі:

en: General Settings
kk: Жалпы баптаулар

en: unknown
kk: белгісіз

en: none
kk: жоқ

en: Preferences...
kk: Параметрлер...

en: Help
kk: Көмек

en: _Cancel
kk: Ба_с тарту

en: This cannot be undone.
kk: Бұны болдырмау мүмкін емес болады.

en: _Delete
kk: Ө_шіру

en: _Width:
kk: _Ені:

en: H_eight:
kk: Б_иіктігі:

en: _Font:
kk: Қа_ріп:

en: Behavior
kk: Мінез-құлығы

en: Properties
kk: Қасиеттері

en: _Title:
kk: А_тауы:

en: Timer
kk: Таймер

en: _Name:
kk: _Аты:

en: Trash
kk: Қоқыс шелегі

en: Go to Trash
kk: Қоқыс шелегіне өту

en: _Empty Trash
kk: Қоқыс шел_егін тазарту

en: _Open Trash
kk: Қ_оқыс шелегін ашу

en: No Items in Trash
kk: Қоқыс шелегі бос

en: Delete Immediately?
kk: Қазір өшіру керек пе?

en: Cannot move items to trash, do you want to delete them immediately?
kk: Элементтерді қоқыс шелегіне жылжыту мүмкін емес, оларды қазір өшіруді қалайсыз ба?

en: Cannot move some items to trash, do you want to delete these immediately?
kk: Кейбір элементтерді қоқыс шелегіне жылжыту мүмкін емес, оларды қазір өшіруді қалайсыз ба?

en: Trash Applet
kk: Қоқыс шелегі апплеті

note: Translators: %s is a file name
en: Removing: %s
kk: Өшірілуде: %s

en: Empty all of the items from the trash?
kk: Қоқыс шелегінен барлық заттарды өшіру керек пе?

en: If you choose to empty the trash, all items in it will be permanently lost. Please note that you can also delete them separately.
kk: Қоқыс шелегін тазартуды таңдасаңыз, құрамасы жойылады. Оларды жеке-жеке өшіруге болатынын есте сақтаңыз.

en: Emptying the Trash
kk: Қоқыс шелегін тазарту

en: From:
kk: Кімнен:
