mate-applets 1.24.0 - en to km translation catalogue (8 entries)

en: _Help
km: ជំនួយ

en: _About
km: _អំពី

en: Appearance
km: រូបរាង

en: _Close
km: បិទ

en: Memory
km: អង្គ​ចងចាំ

en: Network
km: បណ្ដាញ

en: _Network
km: បណ្តាញ

en: Trash
km: ធុងសំរាម
