mate-applets 1.25.3 - en to ku_IQ translation catalogue (97 entries)

en: _Help
ku_IQ: _یارمەتی

en: _About
ku_IQ: _دەربارە

en: a
ku_IQ: ئ

en: Unknown error
ku_IQ: هەڵەی نەناسراو

en: Error: %s
ku_IQ: هەڵە: %s

en: _Preferences
ku_IQ: _هەڵبژاردەکان

en: Battery Notice
ku_IQ: ئاگاداری پاتری

en: _Close
ku_IQ: _داخستن

en: Percent
ku_IQ: سەدی

en: Notifications
ku_IQ: ئاگادارکردنەوەکان

en: _Edit
ku_IQ: _دەستکاریکردن

en: C_ommand:
ku_IQ: ف_ەرمان:

en: Command
ku_IQ: فەرمان

en: Show icon
ku_IQ: پیشاندانی وێنۆچکە

en: Text
ku_IQ: دەق

en: Eyes
ku_IQ: چاو

en: _Update
ku_IQ: _بەڕۆژکردن

en: _Visit Weather.com
ku_IQ: _سەردانی Weather.com بکە

en: Visit Weather.com
ku_IQ: سەردانی Weather.com بکە

en: Weather Report
ku_IQ: ڕاپۆرتی کەشوهەوا

en: _Details
ku_IQ: _وردەکارییەکان

en: ?
ku_IQ: ؟

en: MATE Weather
ku_IQ: MATE کەشوهەوا

en: Weather Forecast
ku_IQ: پێشبینی کەشوهەوا

en: Kelvin
ku_IQ: کلڤن

en: Celsius
ku_IQ: سیلیزی

en: Fahrenheit
ku_IQ: فەهرەنهایت

en: m/s
ku_IQ: م/چ

en: km/h
ku_IQ: کم/ک

en: mph
ku_IQ: م/ک

en: kPa
ku_IQ: کیلۆپاسکال

en: hPa
ku_IQ: هیکتۆ پاسکال

en: km
ku_IQ: کم

en: Update
ku_IQ: بەڕۆژکردن

en: minutes
ku_IQ: خولەک

en: General
ku_IQ: گشتی

en: _Find:
ku_IQ: _دۆزینەوە:

en: Location
ku_IQ: شوێن

en: _Memory
ku_IQ: _بیرگە

en: _Network
ku_IQ: _ڕایەڵە

en: _Harddisk
ku_IQ: _پەپکەی ڕەق

en: pixels
ku_IQ: وێنەخاڵ

en: milliseconds
ku_IQ: ملی چرکە

en: Options
ku_IQ: بژاردەکان

en: _User
ku_IQ: _بەکارهێنەر

en: S_ystem
ku_IQ: س_یستەم

en: N_ice
ku_IQ: ج_وان

en: F_ree
ku_IQ: ب_ێبەرابەر

en: Memory
ku_IQ: بیرگە

en: _Out
ku_IQ: _دەرەوە

en: _Background
ku_IQ: _پاشبنەما

en: Network
ku_IQ: ڕایەڵە

en: _Used
ku_IQ: _بەکاربراو

en: _Free
ku_IQ: _بێبەرامبەر

en: _Write
ku_IQ: _نووسین

en: Harddisk
ku_IQ: پەپکەی ڕەق

en: Colors
ku_IQ: ڕەنگەکان

en: bytes
ku_IQ: بایت

en: Disk
ku_IQ: پەپکە

en: Network _device:
ku_IQ: ئامێری _ڕایەڵە

en: Show _icon
ku_IQ: پیشاندانی _وێنۆچکە

en: General Settings
ku_IQ: ڕێکخستنە گشتییەکان

en: Show bits
ku_IQ: پیشاندانی بیت

en: If true, show main icon.
ku_IQ: ئەگەر ڕاست بێت، وێنۆچکەی سەرەکی پیشان بدە.

en: Change icon
ku_IQ: گۆڕینی وێنۆچکە

en: unknown
ku_IQ: نەناسراو

en: KiB/s
ku_IQ: کیلۆبایت/چرکە

en: MiB/s
ku_IQ: مێگابایت/چرکە

en: none
ku_IQ: هیچ

en: Help
ku_IQ: یارمەتی

en: About...
ku_IQ: دەربارە...

en: _Cancel
ku_IQ: _هەڵوەشاندنەوە

en: _Delete All
ku_IQ: _سڕینەوەی هەموو

en: _Delete
ku_IQ: _سڕینەوە

en: Delete note
ku_IQ: سڕینەوەی تێبینی

en: _Width:
ku_IQ: _پانی:

en: H_eight:
ku_IQ: ب_ەرزی:

en: Font Co_lor:
ku_IQ: ڕەنگی جۆ_رەپیت:

en: Note C_olor:
ku_IQ: ڕەنگی ت_ێبینی:

en: _Font:
ku_IQ: _جۆرەپیت:

en: Properties
ku_IQ: تایبەتمەندییەکان

en: _Title:
ku_IQ: _سەردێڕ:

en: Font C_olor:
ku_IQ: ڕەنگی ج_ۆرەپیت:

en: Note _Color:
ku_IQ: ڕەنگی _تێبینی:

en: Choose a font for the note
ku_IQ: هەڵبژاردنی جۆرەپیتێک بۆ تێبینییەکە

en: Default color for font
ku_IQ: ڕەنگی بنەڕەت بۆ جۆرەپیت

en: Default font for new notes
ku_IQ: ڕەنگی بنەڕەت بۆ تێبینییە نوێیەکان

en: _New Note
ku_IQ: _تێبینی نوێ

en: _Delete Notes
ku_IQ: _سڕینەوەی تێبینییەکان

en: _Name:
ku_IQ: _ناو:

en: Trash
ku_IQ: گڵیشدان

en: Go to Trash
ku_IQ: بڕۆ بۆ گلێشدان

en: _Empty Trash
ku_IQ: _بەتاڵکردنی گلێشدان

en: _Open Trash
ku_IQ: _کردنەوەی گلێشدان

en: No Items in Trash
ku_IQ: هیچ بڕگەیەک لەناو گلێشدان نییە

en: Empty all of the items from the trash?
ku_IQ: بەتاڵکردنی هەموو بەڵگەنامەکان لە گلێشدان؟

en: From:
ku_IQ: لە:
