mate-applets 1.25.3 - en to li translation catalogue (15 entries)

en: _Help
li: _Hulp

en: _About
li: _Euver

en: Unknown error
li: Ónbekènde faeler

en: _Close
li: _Sjloete

en: _Edit
li: B_ewirke

en: Text
li: Teks

en: _Details
li: _Detajs

en: System Monitor
li: Prosesbeheer

en: Memory
li: Ónthaud

en: _Read
li: _Laeze

en: _Write
li: _Sjrieve

en: unknown
li: ónbekènd

en: _Delete
li: Eweg_doon

en: Behavior
li: Gedraag

en: Trash
li: Papeerkörf
