mate-applets 1.25.3 - en to lv translation catalogue (417 entries)

en: AccessX Status Applet Factory
lv: AccessX statusa sīkrīka ražotne

en: Keyboard Accessibility Status Applet Factory
lv: Tastatūras pieejamības statusa sīkrīka ražotne

en: Keyboard Accessibility Status
lv: Tastatūras pieejamības statuss

en: Shows the status of keyboard accessibility features
lv: Parāda klaviatūras pieejamības iespēju statusu

en: Shows the state of AccessX features such as latched modifiers
lv: Parāda AcessX iespēju, piemēram, lipīgo taustiņu, statusu

en: There was an error launching the help viewer: %s
lv: Kļūda, palaižot palīdzības skatītāju: %s

en: There was an error launching the keyboard preferences dialog: %s
lv: Kļūda, palaižot tastatūras iestatījumu dialogu: %s

en: _Keyboard Accessibility Preferences
lv: _Tastatūras pieejamības iestatījumi

en: _Help
lv: _Palīdzība

en: _About
lv: P_ar

en: AccessX Status
lv: AccessX statuss

en: Shows keyboard status when accessibility features are used.
lv: Parāda tastatūras statusu, lietojot pieejamības iespējas.

en: XKB Extension is not enabled
lv: XKB paplašinājums nav aktivizēts

en: Unknown error
lv: Nezināma kļūda

en: Error: %s
lv: Kļūda: %s

en: Displays current state of keyboard accessibility features
lv: Parāda tastatūras pieejamības iespēju pašreizējo stāvokli

en: _Preferences
lv: _Iestatījumi

en: System is running on AC power
lv: Sistēma izmanto maiņstrāvu (AC)

en: System is running on battery power
lv: Sistēma izmanto baterijas enerģiju

en: Battery charged (%d%%)
lv: Baterija pilnībā uzlādēta (%d%%)

en: Unknown time (%d%%) remaining
lv: Nav zināms atlikušais laiks (%d%%)

en: Unknown time (%d%%) until charged
lv: Nav zināms atlikušais laiks (%d%%) līdz pilnai uzlādei

en: %d %s %d %s (%d%%) remaining
lv: atlikušas %d %s %d %s (%d%%)

en: %d %s %d %s until charged (%d%%)
lv: līdz pilnai uzlādei %d %s %d %s (%d%%)

en: Battery Monitor
lv: Baterijas pārraugs

en: Your battery is now fully recharged
lv: Jūsu baterija ir pilnībā uzlādēta

en: Battery Notice
lv: Baterijas ziņojums

en: You have %d%% of your total battery capacity remaining.
lv: Jums ir atlikuši %d%% no kopējā baterijas apjoma.

en: To avoid losing your work:
     • plug your laptop into external power, or
     • save open documents and shut your laptop down.
lv: Lai izvairītos no jūsu darba zuduma:
     • pievienojiet portatīvo datoru ārējai enerģijas padevei vai
     • saglabājiet atvērtos dokumentus un izslēdziet datoru.

en: To avoid losing your work:
     • suspend your laptop to save power,
     • plug your laptop into external power, or
     • save open documents and shut your laptop down.
lv: Lai izvairītos no jūsu darba zuduma:
     • "iemidziniet" laptopu, lai taupītu enerģiju,
     • pievienojiet portatīvo datoru ārējai enerģijas padevei, vai
     • saglabājiet atvērtos dokumentus un izslēdziet datoru.

en: Your battery is running low
lv: Jūsu baterijai ir zems uzlādes līmenis

en: No battery present
lv: Nav baterijas

en: Battery status unknown
lv: Baterijas statuss nezināms

en: N/A
lv: N/P

en: There was an error displaying help: %s
lv: Gadījās kļūda parādot palīdzību: %s

en: This utility shows the status of your laptop battery.
lv: Utilīta, kas parāda jūsu portatīvā datora baterijas statusu.

en: upower backend enabled.
lv: upower aizmugures sistēma aktivizēta.

en: Battery Charge Monitor
lv: Baterijas uzlādes pārraugs

en: Monitor a laptop's remaining power
lv: Pārrauga portatīvā datora atlikušo enerģiju

en: Battery Charge Monitor Preferences
lv: Baterijas uzlādes pārrauga iestatījumi

en: _Close
lv: _Aizvērt

en: _Show time/percentage:
lv: _Parādīt laiku/procentus:

en: Show _time remaining
lv: Parādīt atlikušo _laiku

en: Show _percentage remaining
lv: Parādīt atlikušos _procentus

en: Appearance
lv: Izskats

en: _Warn when battery charge drops to:
lv: _Brīdināt, kad baterijas uzlāde nokrīt līdz:

en: Percent
lv: Procenti

en: Minutes Remaining
lv: Atlikušās minūtes

en: _Notify when battery is fully recharged
lv: _Paziņot, kad baterija ir pilnībā uzlādēta

en: Notifications
lv: Paziņojumi

en: Battstat Factory
lv: Battstat ražotne

en: Red value level
lv: Sarkanās vērtības līmenis

en: The battery level below which the battery is displayed as red. Also the value at which the low battery warning is displayed.
lv: Baterijas līmenis, zem kura baterija tiks attēlota sarkana. Tā ir arī vērtība, pie kuras parāda brīdinājumu par zemu baterijas uzlādi.

en: Warn on low time rather than low percentage
lv: Brīdināt par atlikušo laiku, nevis zemiem uzlādes procentiem

en: Use the value defined in red_value as a time remaining to show the warning dialog rather than a percentage.
lv: Lietot vērtību, kas definēta red_value, kā atlikušo laiku, pēc kura rādīt zemās uzlādes brīdinājumu, nevis kā uzlādes procentus.

en: Low Battery Notification
lv: Paziņojums par zemu uzlādes līmeni baterijā

en: Notify user when the battery is low.
lv: Paziņot lietotājam, kad baterijas enerģijas līmenis ir zems.

en: Full Battery Notification
lv: Paziņojums par uzlādētu bateriju

en: Notify user when the battery is full.
lv: Paziņot lietotājam, kad baterija ir pilnībā uzlādēta.

en: Beep for warnings
lv: Pīkstēt pie brīdinājuma

en: Beep when displaying a warning.
lv: Pīkstēt, parādot brīdinājumu.

en: Show the time/percent label
lv: Rādīt laiku/procentus

en: 0 for no label, 1 for percentage and 2 for time remaining.
lv: 0 bez teksta, 1 procentiem, un 2 atlikušajam laikam.

en: Battery Status Utility
lv: Baterijas statusa utilīta

en: Battery power low
lv: Baterijas enerģija zema

en: Battery fully re-charged
lv: Baterija pilnīgi uzlādēta

en: Available palettes
lv: Pieejamās paletes

en: Insert "%s"
lv: Ievietot "%s"

en: Insert special character
lv: Ievietot speciālu rakstzīmi

en: insert special character %s
lv: ievietot speciālu rakstzīmi %s

en: Character Palette
lv: Rakstzīmju palete

en: Insert characters
lv: Ievietot rakstzīmes

en: Charpicker Applet Factory
lv: Charpicker sīkrīka ražotne

en: Characters shown on applet startup
lv: Rakstzīmes, ko rādīt, kad sīkrīks palaists

en: The string that the user had selected when the applet was last used. This string will be displayed when the user starts the applet.
lv: Virkne, kas bija izvēlēta pēdējā lietošanas reizē. Šī virkne tiks attēlota, kad lietotājs palaidīs sīkrīku.

en: List of available palettes
lv: Pieejamo palešu saraksts

en: List of strings containing the available palettes.
lv: Virkņu saraksts, kas satur pieejamās paletes.

en: _Edit
lv: R_ediģēt

en: _Palette:
lv: _Palete:

en: Palette entry
lv: Paletes ieraksts

en: Modify a palette by adding or removing characters
lv: Mainiet paleti, pievienojot vai noņemot rakstzīmes

en: Add Palette
lv: Pievienot paleti

en: Edit Palette
lv: Rediģēt paleti

en: Palettes list
lv: Palešu saraksts

en: _Palettes:
lv: _Paletes:

en: Add button
lv: Pievienošanas poga

en: Click to add a new palette
lv: Klikšķiniet, lai pievienotu jaunu paleti

en: Edit button
lv: Rediģēšanas poga

en: Click to edit the selected palette
lv: Klikšķiniet, lai rediģētu izvēlēto paleti

en: Delete button
lv: Dzēšanas poga

en: Click to delete the selected palette
lv: Klikšķiniet, lai dzēstu izvēlēto paleti

en: Character Palette Preferences
lv: Rakstzīmju paletes iestatījumi

en: C_ommand:
lv: K_omanda:

en: Command
lv: Komanda

en: CPU Frequency Monitor Preferences
lv: CPU frekvences pārrauga iestatījumi

en: _Monitored CPU:
lv: _Uzraudzītais CPU:

en: Monitor Settings
lv: Pārrauga iestatījumi

en: _Appearance:
lv: _Izskats:

en: Show CPU frequency as _frequency
lv: Rādīt CPU frekvenci kā _frekvenci

en: Show frequency _units
lv: Rādīt frekvences _vienības

en: Show CPU frequency as _percentage
lv: Rādīt CPU frekvenci _procentos

en: Display Settings
lv: Attēlošanas iestatījumi

en: CPU Frequency Scaling Monitor
lv: CPU frekvences mērogošanas pārraugs

en: Monitor the CPU Frequency Scaling
lv: Pārrauga CPU frekvences mērogošanu

en: CPU to Monitor
lv: Pārraugāmais procesors

en: Set the CPU to monitor. In a single processor system you don't have to change it.
lv: Iestatiet pārraugāmo CPU. Vienprocesora sistēmai tas nav jāmaina.

en: A 0 value means to show the applet in graphic mode (pixmap only), 1 to show the applet in text mode (not to show the pixmap) and 2 to show the applet in graphic and text mode.
lv: Vērtība 0 nozīmē rādīt sīkrīku grafiskajā režīmā (tikai pikseļkarte), 1 nozīmē rādīt sīkrīku teksta režīmā (bez pikseļkartes), un 2 nozīmē rādīt sīkrīku grafiskajā un tekstuālajā režīmā.

en: The type of text to display (if the text is enabled).
lv: Kādu tekstu rādīt (ja teksts ieslēgts).

en: Could not open help document
lv: Neizdevās atvērt palīdzības dokumentu

en: This utility shows the current CPU Frequency Scaling.
lv: Šī utilītprogramma rāda pašreizējo CPU frekvences mērogošanu.

en: This utility shows the current CPU Frequency
lv: Šī utilīta rāda pašreizējo CPU frekvenci

en: Graphic
lv: Attēls

en: Text
lv: Teksts

en: Graphic and Text
lv: Attēls un teksts

en: Frequency Scaling Unsupported
lv: Frekvences mērogošana nav atbalstīta

en: CPU frequency scaling unsupported
lv: CPU frekvences mērogošana nav atbalstīta

en: You will not be able to modify the frequency of your machine.  Your machine may be misconfigured or not have hardware support for CPU frequency scaling.
lv: Jūs nevarēsiet mainīt datora frekvenci.  Dators varētu būt nepareizi konfigurēts, vai arī tam nav aparatūras atbalsta CPU frekvences mērogošanai.

en: Change CPU Frequency scaling
lv: Maina CPU frekvences mērogošanu

en: Privileges are required to change the CPU Frequency scaling.
lv: CPU frekvences mērogošanai nepieciešamas lielākas privilēģijas.

en: Drive Mount Applet Factory
lv: Dziņu montēšanas sīkrīka ražotne

en: Factory for drive mount applet
lv: Ražotne dziņu montēšanas sīkrīkam

en: Disk Mounter
lv: Disku montieris

en: Mount local disks and devices
lv: Montē lokālos diskus un iekārtas

en: (mounted)
lv: (montēts)

en: (not mounted)
lv: (nav montēts)

en: _Play DVD
lv: _Spēlēt DVD

en: _Play CD
lv: _Spēlēt CD

en: _Open %s
lv: _Atvērt %s

en: Un_mount %s
lv: No_montēt %s

en: _Mount %s
lv: _Montēt %s

en: _Eject %s
lv: _Izgrūst %s

en: Applet for mounting and unmounting block volumes.
lv: Sīkrīks iekārtu sadaļu montēšanai un nomontēšanai.

en: A set of eyeballs for your panel
lv: Actiņas jūsu panelim

en: Directory in which the theme is located
lv: Mape, kurā atrodama tēma

en: _Select a theme:
lv: _Izvēlieties tēmu:

en: Themes
lv: Tēmas

en: A goofy set of eyes for the MATE panel. They follow your mouse.
lv: Jocīgs actiņu pāris MATE panelim. Tās seko jūsu pelei.

en: The eyes look in the direction of the mouse pointer
lv: Acis skatās peles kursora virzienā

en: Can not launch the eyes applet.
lv: Neizdevās palaist sīkrīku Geyes.

en: There was a fatal error while trying to load the theme.
lv: Gadījās fatāla kļūda, mēģinot ielādēt tēmu.

en: Details
lv: Detaļas

en: _Update
lv: _Atjaunināt

en: City:
lv: Pilsēta:

en: Last update:
lv: Pēdējais atjauninājums:

en: Conditions:
lv: Apstākļi:

en: Sky:
lv: Debesis:

en: Temperature:
lv: Temperatūra:

en: Feels like:
lv: Šķiet kā:

en: Dew point:
lv: Rasas punkts:

en: Relative humidity:
lv: Relatīvais mitrums:

en: Wind:
lv: Vējš:

en: Pressure:
lv: Spiediens:

en: Visibility:
lv: Redzamība:

en: Sunrise:
lv: Saullēkts:

en: Sunset:
lv: Saulriets:

en: Current Conditions
lv: Pašreizējie apstākļi

en: Forecast Report
lv: Prognozes atskaite

en: See the ForeCast Details
lv: Apskatīt prognozes detaļas

en: Forecast
lv: Prognoze

en: _Visit Weather.com
lv: _Apmeklēt Weather.com

en: Visit Weather.com
lv: Apmeklēt Weather.com

en: Click to Enter Weather.com
lv: Klikšķiniet, lai ieietu Weather.com

en: Radar Map
lv: Radara karte

en: Mateweather Applet Factory
lv: MateLaikapstākļu Sīklietotnes Ražotne

en: Factory for creating the weather applet.
lv: Ražotne laika ziņu sīkrīka izveidei.

en: Weather Report
lv: Laika ziņas

en: Monitor the current weather conditions, and forecasts
lv: Ziņo par pašreizējiem laika apstākļiem un prognozēm

en: A panel application for monitoring local weather conditions.
lv: Paneļa aplikācija vietējo laika apstākļu novērošanai.

en: _Details
lv: _Detaļas

en: MATE Weather
lv: MATE Laiks

en: Weather Forecast
lv: Laika ziņas

en: City: %s
    Sky: %s
    Temperature: %s
lv: Pilsēta: %s
    Debesis: %s
    Temperatūra: %s

en: Updating...
lv: Atjauninu...

en: Forecast not currently available for this location.
lv: Šai vietai prognoze pašlaik nav pieejama.

en: Location view
lv: Vietas skats

en: Select Location from the list
lv: Izvēlieties vietu no saraksta

en: Update spin button
lv: Atjaunināšanas skaitītāja poga

en: Spinbutton for updating
lv: Skaitītājpoga atjaunināšanai

en: Address Entry
lv: Adreses ieraksts

en: Enter the URL
lv: Ievadiet URL

en: Failed to load the Locations XML database.  Please report this as a bug.
lv: Neizdevās ielādēt vietu XML datubāzi.  Lūdzu, ziņojiet par šo kļūdu.

en: Weather Preferences
lv: MATE Laika iestatījumi

en: _Automatically update every:
lv: _Automātiski atjaunināt katras:

en: _Temperature unit:
lv: _Temperatūras vienība:

en: Kelvin
lv: Kelvini

en: Celsius
lv: Celsiji

en: Fahrenheit
lv: Fārenheita grādi

en: _Wind speed unit:
lv: _Vēja ātruma vienība:

en: knots
lv: mezgli

en: Beaufort scale
lv: Boforta skala

en: _Pressure unit:
lv: _Spiediena vienība:

en: _Visibility unit:
lv: _Redzamības vienība:

en: meters
lv: metri

en: miles
lv: jūdzes

en: Enable _radar map
lv: Aktivizēt _radara karti

en: Use _custom address for radar map
lv: Lietot pie_lāgotu adresi radara kartei

en: A_ddress:
lv: _Adrese:

en: Update
lv: Atjaunināt

en: minutes
lv: minūtes

en: Display
lv: Attēlot

en: General
lv: Vispārīgs

en: _Select a location:
lv: _Izvēlieties vietu:

en: _Find:
lv: _Meklēt:

en: Find _Next
lv: Meklēt _nākamo

en: Location
lv: Atrašanās vieta

en: System Monitor
lv: Sistēmas pārraugs

en: A system load indicator
lv: Sistēmas noslodzes indikators

en: Enable CPU load graph
lv: Aktivizēt CPU noslodzes grafiku

en: Enable memory load graph
lv: Aktivizēt atmiņas noslodzes grafiku

en: Enable network load graph
lv: Aktivizēt tīkla noslodzes grafiku

en: Enable swap load graph
lv: Aktivizēt maiņvietas noslodzes grafiku

en: Enable load average graph
lv: Aktivizēt vidējās noslodzes grafiku

en: Enable disk load graph
lv: Aktivizēt diska noslodzes grafiku

en: Applet refresh rate in milliseconds
lv: Sīkrīka atjaunināšanās biežums milisekundēs

en: Graph size
lv: Grafika izmērs

en: For horizontal panels, the width of the graphs in pixels. For vertical panels, this is the height of the graphs.
lv: Horizontāliem paneļiem - grafiku platums pikseļos. Vertikāliem paneļiem - grafiku augstums.

en: Graph color for user-related CPU activity
lv: Grafika krāsa ar lietotāju saistītai CPU aktivitātei

en: Graph color for system-related CPU activity
lv: Grafika krāsa ar sistēmu saistītai CPU aktivitātei

en: Graph color for nice-related CPU activity
lv: Grafika krāsa ar prioritāti saistītai CPU aktivitātei

en: Graph color for iowait related CPU activity
lv: Grafika krāsa ar iowait saistītai CPU aktivitātei

en: CPU graph background color
lv: CPU grafika fona krāsa

en: Graph color for user-related memory usage
lv: Grafika krāsa ar lietotāju saistītai atmiņas lietošanai

en: Graph color for shared memory
lv: Koplietotās atmiņas grafika krāsa

en: Graph color for buffer memory
lv: Grafika krāsa buferatmiņai

en: Graph color for cached memory
lv: Grafika krāsa kešatmiņai

en: Memory graph background color
lv: Atmiņas grafika fona krāsa

en: Graph color for input network activity
lv: Ienākošās tīkla aktivitātes grafika krāsa

en: Graph color for output network activity
lv: Izejošās tīkla aktivitātes grafika krāsa

en: Graph color for loopback network usage
lv: Grafika krāsa atcilpas tīkla noslodzei

en: Network graph background color
lv: Tīkla grafika fona krāsa

en: Graph color for user-related swap usage
lv: Grafika krāsa ar lietotāju saistītai maiņvietas lietošanai

en: Swap graph background color
lv: Maiņvietas grafika fona krāsa

en: Graph color for load average
lv: Grafika krāsa vidējai noslodzei

en: Load graph background color
lv: Noslodzes grafika fona krāsa

en: Graph color for disk read
lv: Grafika krāsa diska nolasīšanai

en: Graph color for disk write
lv: Grafika krāsa diska rakstīšanai

en: Background color for disk load graph
lv: Fona krāsa diska noslodzes grafikam

en: The desktop description file to execute as the system monitor
lv: Darbvirsmas apraksta fails, ko izpildīt kā sistēmas pārraugu

en: System Monitor Preferences
lv: Sistēmas pārrauga iestatījumi

en: _Processor
lv: _Procesors

en: _Memory
lv: _Atmiņa

en: _Network
lv: _Tīkls

en: S_wap Space
lv: _Maiņvieta

en: _Load
lv: _Noslodze

en: _Harddisk
lv: _Cietais disks

en: Monitored Resources
lv: Pārraudzītie resursi

en: pixels
lv: pikseļi

en: milliseconds
lv: milisekundes

en: Options
lv: Opcijas

en: _User
lv: _Lietotājs

en: S_ystem
lv: S_istēma

en: N_ice
lv: J_auks

en: I_OWait
lv: I_O gaidīšana

en: I_dle
lv: Dī_kstāvē

en: Processor
lv: Procesors

en: Sh_ared
lv: _Koplietots

en: _Buffers
lv: _Buferi

en: Cach_ed
lv: K_ešots

en: F_ree
lv: B_rīva

en: Memory
lv: Atmiņa

en: _In
lv: _Ienākošā

en: _Out
lv: I_zejošā

en: _Local
lv: _Lokālā

en: _Background
lv: _Fons

en: Network
lv: Tīkls

en: _Used
lv: _Izmantoti

en: _Free
lv: _Brīvi

en: Swap Space
lv: Maiņvieta

en: _Average
lv: _Vidēji

en: Load
lv: Noslodze

en: _Read
lv: _Lasīt

en: _Write
lv: _Rakstīt

en: Harddisk
lv: Cietais disks

en: Colors
lv: Krāsas

en: bytes
lv: baiti

en: A system load monitor capable of displaying graphs for CPU, ram, and swap space use, plus network traffic.
lv: Sistēmas noslodzes pārraugs, kas var attēlot grafikus ar CPU, atmiņas un maiņvietas lietojumu, kā arī tīkla plūsmas noslodzi.

en: There was an error executing '%s': %s
lv: Kļūda, izpildot '%s': %s

en: Load Average
lv: Vidējā noslodze

en: Disk
lv: Disks

en: The system load average is %0.02f
lv: Sistēmas vidējā slodze ir %0.02f

en: %s:
    Receiving %s
    Sending %s
lv: %s:
    Saņem %s
    Nosūta %s

en: CPU Load
lv: CPU noslodze

en: Memory Load
lv: Atmiņas noslodze

en: Net Load
lv: Tīkla noslodze

en: Swap Load
lv: Maiņvietas noslodze

en: Disk Load
lv: Diska noslodze

en: _Open System Monitor
lv: _Atvērt sistēmas pārraugu

en: _In graph color
lv: _In diagrammas krāsa

en: _Out graph color
lv: _Out diagrammas krāsa

en: Netmask:
lv: Tīkla maska:

en: Hardware Address:
lv: Aparatūras adrese:

en: P-t-P Address:
lv: P-t-P adrese:

en: Bytes in:
lv: Ienākošie baiti:

en: Bytes out:
lv: Izejošie baiti:

en: Signal Strength:
lv: Signāla stiprums:

en: Network _device:
lv: Tīkla _ierīce

en: Show _sum instead of in & out
lv: Rādīt _sum nevis in & out

en: Show _bits instead of bytes
lv: Rādīt _bitus nevis baitus

en: General Settings
lv: Vispārīgie iestatījumi

en: Netspeed Applet
lv: Netspeed sīklietotne

en: Network Monitor
lv: Tīkla pārraugs

en: unknown
lv: nezināms

en: none
lv: nav

en: There was an error displaying help:
    %s
lv: Radās kļūda, rādot palīdzību:⏎ %s

en: A little applet that displays some information on the traffic on the specified network device
lv: Neliela sīklietotne, kas parāda noteiktas tīkla ierīces darbības ātrumu

en: Device _Details
lv: Ierīces _Detaļas

en: Preferences...
lv: Iestatījumi...

en: Help
lv: Palīdzība

en: About...
lv: Par...

en: Do you want to disconnect %s now?
lv: Vai vēlaties tagad atvienoties no  %s?

en: Do you want to connect %s now?
lv: Vai vēlaties tagad savienoties ar %s?

en: %s is down
lv: %s nestrādā

en: 
    ESSID: %s
    Strength: %d %%
lv: 
    ESSID: %s
    Stiprums: %d %%

en: Sticky Notes Applet Factory
lv: Līmlapiņu sīkrīka ražotne

en: Sticky Notes
lv: Līmlapiņas

en: Create, view, and manage sticky notes on the desktop
lv: Rakstīt, skatīt un pārvaldīt piezīmes ("līmlapiņas") uz darbvirsmas

en: This note is locked.
lv: Šī piezīme ir slēgta.

en: This note is unlocked.
lv: Šī piezīme ir atslēgta.

en: _Cancel
lv: At_celt

en: _Delete All
lv: _Dzēst visas

en: Delete all sticky notes?
lv: Dzēst visas piezīmes?

en: This cannot be undone.
lv: Šo darbību nevarēs atcelt.

en: _Delete
lv: _Izdzēst

en: Delete this sticky note?
lv: Dzēst šo piezīmi?

en: Sticky Note
lv: Piezīme

en: Lock/Unlock note
lv: Noslēgt/atvērt piezīmi

en: Resize note
lv: Mainīt piezīmes izmēru

en: Sticky Notes Preferences
lv: Līmlapiņu iestatījumi

en: Default Note Properties
lv: Noklusētās piezīmju īpašības

en: _Width:
lv: _Platums:

en: H_eight:
lv: _Augstums:

en: Specify the default width (in pixels) of new notes
lv: Norādiet noklusēto platumu (pikseļos) jaunām piezīmēm

en: Specify the default height (in pixels) of new notes
lv: Norādiet noklusēto augstumu (pikseļos) jaunām piezīmēm

en: Use co_lor from the system theme
lv: Lietot _krāsu no sistēmas tēmas

en: Font Co_lor:
lv: Fonta _krāsa:

en: Note C_olor:
lv: Piezīmju k_rāsa:

en: Choose a base color to use for all sticky notes
lv: Izvēlieties fona krāsu visām piezīmēm

en: Pick a default sticky note color
lv: Izvēlieties noklusēto piezīmes krāsu

en: Use fo_nt from the system theme
lv: Lietot fo_ntu no sistēmas tēmas

en: _Font:
lv: _Fonts:

en: Choose a font to use for all sticky notes
lv: Izvēlieties fontu visām piezīmēm

en: Pick a default sticky note font
lv: Izvēlieties noklusēto piezīmes fontu

en: Behavior
lv: Uzvedība

en: _Put notes on all workspaces
lv: No_vietot piezīmes visās darbvirsmās

en: Choose if notes are visible on all workspaces
lv: Izvēlieties, vai piezīmes ir redzamas visās darbvirsmās

en: Force _default color and font on notes
lv: Iestatīt _noklusēto krāsu un fontu visām piezīmēm

en: Choose if the default style is forced on all notes
lv: Izvēlieties, vai noklusētais stils tiek iestatīts visām piezīmēm

en: Hide notes when the des_ktop is clicked on
lv: Paslēpt paziņojumus, ja tiek noklikšķināts uz darb_virsmas

en: Choose whether to hide all notes when selecting on the desktop
lv: Izvēlēties, vai paslēpt visus paziņojumus, ja tiek izvēlēta darbvirsma

en: Sticky Note Properties
lv: Piezīmes parametri

en: Properties
lv: Parametri

en: _Title:
lv: _Amats:

en: Specify a title for the note
lv: Norādiet piezīmes virsrakstu

en: Use default co_lor
lv: Lietot noklusēto _krāsu

en: Font C_olor:
lv: Fonta k_rāsa:

en: Note _Color:
lv: Piezīmju _krāsa:

en: Use default fo_nt
lv: Lietot noklusēto fo_ntu

en: Choose a color for the note
lv: Izvēlieties krāsu piezīmei

en: Pick a color for the sticky note
lv: Izvēlieties piezīmes krāsu

en: Choose a font for the note
lv: Izvēlieties fontu piezīmei

en: Pick a font for the sticky note
lv: Izvēlieties piezīmes fontu

en: Default width for new notes
lv: Noklusētais platums jaunām piezīmēm

en: Default width for new sticky notes in pixels.
lv: Noklusētais platums pikseļos jaunām piezīmēm.

en: Default height for new notes
lv: Noklusētais augstums jaunām piezīmēm

en: Default height for new sticky notes in pixels.
lv: Noklusētais augstums pikseļos jaunām piezīmēm.

en: Default color for new notes
lv: Noklusētā krāsa jaunām piezīmēm

en: Default color for new sticky notes. This should be in html hex specification, for example "#30FF50".
lv: Noklusētā krāsa jaunām piezīmēm HTML hex formātā, piemēram, "#30FF50".

en: Default color for font
lv: Noklusētā krāsa fontam

en: Default font color for new sticky notes. This should be in html hex specification, for example "#000000".
lv: Noklusētā fonta krāsa jaunām piezīmēm HTML hex formātā, piemēram, "#30FF50".

en: Default font for new notes
lv: Noklusētais fonts jaunām piezīmēm

en: Default font for new sticky notes. This should be a Pango Font Name, for example "Sans Italic 10".
lv: Noklusētais fonts jaunām piezīmēm Pango formātā, piemēram, "Sans Italic 10".

en: Sticky notes' workspace stickyness
lv: Piezīmju darbvietu lipīgums

en: Specifies whether the sticky notes are visible on ALL workspaces on the desktop, or not.
lv: Norāda, vai piezīmes ir redzamas uz VISĀM darba virsmām.

en: Sticky notes' locked state
lv: Piezīmju slēgtais stāvoklis

en: Specifies whether the sticky notes are locked (non-editable) or not.
lv: Norāda, vai piezīmes ir slēgtas (t.i., nav rediģējamas).

en: Date format of note's title
lv: Datuma formāts piezīmes virsrakstā

en: By default, sticky notes are given the current date as the title when they are created. This format is used; anything that can be parsed by strftime() is valid.
lv: Noklusētais piezīmes virsraksts ir tās izveidošanas datums. Der jebkurš formāts, ko var parsēt ar strftime().

en: Whether to use the default system color
lv: Vai lietot sistēmas noklusēto krāsu

en: If this option is disabled, a custom color can be used as the default color for all sticky notes.
lv: Ja šī iespēja ir atslēgta, jūsu izvēlēta krāsa var tikt izmantota kā noklusētā visām piezīmēm.

en: Whether to use the default system font
lv: Vai lietot sistēmas noklusēto fontu

en: If this option is disabled, a custom font can be used as the default font for all sticky notes.
lv: Ja šī iespēja ir atslēgta, jūsu izvēlēts fonts var tikt izmantots kā noklusētais visām piezīmēm.

en: Whether to force the default color and font on all notes
lv: Vai lietot noklusēto krāsu un fontu visām piezīmēm

en: If this option is enabled, the custom colors and fonts that have been assigned to individual notes will be ignored.
lv: Ja šī iespēja ir ieslēgta, jūsu izvēlētas krāsas un fonti, kuri piešķirti individuālām piezīmēm, var tikt ignorēti.

en: Whether to hide all notes when the desktop is selected
lv: Vai paslēpt visus paziņojumus, ja tiek izvēlēta darbvirsma

en: If this option is enabled, selecting the desktop in any way will automatically hide all the open notes.
lv: Ja šī iespēja ir aktivizēta, darbvirsmas izvēlēšanās automātiski paslēps visus atvērtos paziņojumus.

en: Whether to ask for confirmation when deleting a note
lv: Vai prasīt apstiprinājumu, dzēšot piezīmi

en: Empty notes are always deleted without confirmation.
lv: Tukšās piezīmes vienmēr tiek dzēstas bez apstiprinājuma.

en: _New Note
lv: _Jauna piezīme

en: Hi_de Notes
lv: _Slēpt piezīmes

en: _Delete Notes
lv: _Dzēst piezīmes

en: _Lock Notes
lv: _Noslēgt piezīmes

en: Show sticky notes
lv: Rādīt piezīmes

en: Sticky Notes for the MATE Desktop Environment
lv: Līmlapiņas MATE darbvirsmas videi

en: Timer
lv: Laikdevis

en: Start a timer and receive a notification when it is finished
lv: Palaist laikdevi un paziņot, kad beidzas laiks

en: _Name:
lv: _Nosaukums:

en: _Hours:
lv: S_tundas:

en: _Minutes:
lv: _Minūtes:

en: _Seconds:
lv: S_ekundes:

en: Timer Applet
lv: Laikdevja Sīklietotne

en: Trash
lv: Miskaste

en: Go to Trash
lv: Iet uz miskasti

en: _Empty Trash
lv: _Tukšot miskasti

en: _Open Trash
lv: _Atvērt miskasti

en: No Items in Trash
lv: Nav vienību miskastē

en: Error while spawning caja:
    %s
lv: Kļūda, palaižot Caja:
    %s

en: A MATE trash bin that lives in your panel. You can use it to view the trash or drag and drop items into the trash.
lv: MATE miskaste jūsu panelī. Ļauj apskatīt miskastes saturu un iemest tajā failus un mapes.

en: Delete Immediately?
lv: Dzēst uzreiz?

en: Cannot move items to trash, do you want to delete them immediately?
lv: Nevar pārvietot vienības uz miskasti, vai vēlaties dzēst tās uzreiz?

en: Cannot move some items to trash, do you want to delete these immediately?
lv: Nevar pārvietot dažas vienības uz miskasti, vai vēlaties dzēst tās uzreiz?

en: Trash Applet
lv: Miskastes sīkrīks

note: Translators: the %s in this string should be read as %d.
en: Removing item %s of %s
lv: Aizvāc vienību %s no %s

note: Translators: %s is a file name
en: Removing: %s
lv: Aizvāc: %s</i>

en: Empty all of the items from the trash?
lv: Iztukšot visas vienības no miskastes?

en: If you choose to empty the trash, all items in it will be permanently lost. Please note that you can also delete them separately.
lv: Iztukšojot miskasti, viss tās saturs būs neglābjami zudis. Miskastē esošās vienības var dzēst arī pa vienai.

en: Emptying the Trash
lv: Iztukšo miskasti

en: From:
lv: No:
