mate-applets 1.25.3 - en to ne translation catalogue (347 entries)

en: AccessX Status Applet Factory
ne: पहुँच-X वस्तुस्थिति एप्लेट कारखाना

en: Keyboard Accessibility Status Applet Factory
ne: कुञ्जीपाटी पहुँचता वस्तुस्थिति एप्लेट कारखाना

en: Keyboard Accessibility Status
ne: कुञ्जीपाटी पहुँचता वस्तुस्थिति

en: Shows the status of keyboard accessibility features
ne: कुञ्जीपाटी पहुँचता विशेषताहरूको वस्तुस्थिति देखाउँदछ

en: Shows the state of AccessX features such as latched modifiers
ne: पहुँच X विशेषताहरू वस्तुस्थिति जस्तै ल्याचेड परिमार्जकहरू देखाउँदछ

en: There was an error launching the help viewer: %s
ne: मद्दत दृश्यकर्ता सुरुआत गर्दा त्यहाँ त्रुटि थियो: %s

en: There was an error launching the keyboard preferences dialog: %s
ne: कुञ्जीपाटी प्राथमिकता सम्वाद सुरू गर्दा त्रुटि थियो: %s

en: _Keyboard Accessibility Preferences
ne: कुञ्जीपाटी पहुँचता प्राथमिकताहरू

en: _Help
ne: मद्दत

en: _About
ne: बारेमा

en: AccessX Status
ne: पहुँच X को वस्तुस्थिति

en: Shows keyboard status when accessibility features are used.
ne: पहुँचता विशेषताहरू प्रयोग गरिँदा कुञ्जीपाटीको वस्तुस्थिति देखाउँदछ ।

en: XKB Extension is not enabled
ne: XKB विस्तार सक्षम पारिएको छैन

en: Unknown error
ne: अज्ञात त्रुटि

en: Error: %s
ne: त्रुटि: %s

en: Displays current state of keyboard accessibility features
ne: कुञ्जीपाटी पहुँचता विशेषताहरूको हालको स्थिति प्रदर्शन गर्दछ

en: _Preferences
ne: प्राथमिकता

en: System is running on AC power
ne: AC पावरमा प्रणाली चलिरहेको छ

en: System is running on battery power
ne: प्रणाली ब्याट्री पावरमा चलिरहेछ छ

en: Battery charged (%d%%)
ne: ब्याट्री चार्ज गरियो (%d%%)

en: Unknown time (%d%%) remaining
ne: अज्ञात समय (%d%%) बाँकी

en: Unknown time (%d%%) until charged
ne: अज्ञात समय (%d%%) चार्ज नभएसम्म

en: %d %s %d %s (%d%%) remaining
ne: %d %s %d %s (%d%%) बाँकी

en: %d %s %d %s until charged (%d%%)
ne: %d %s %d %s चार्ज नभएसम्म (%d%%)

en: Battery Monitor
ne: ब्याट्री मनिटर

en: Your battery is now fully recharged
ne: तपाईको ब्याट्री अब पूरा चार्ज भएको छ

en: Battery Notice
ne: ब्याट्री सूचना

en: You have %d%% of your total battery capacity remaining.
ne: तपाईँसँग ब्याट्रीको कुल क्षमताको %d%% बाँकी छ ।

en: To avoid losing your work:
     • plug your laptop into external power, or
     • save open documents and shut your laptop down.
ne: तपाईँको कार्य हराउनबाट रोक्नलाई:
     • बाह्य पावरमा तपाईँको ल्यापटप प्लग गर्नुहोस्, वा
     • खुला कागजातहरू बचत गर्नुहोस् र तपाईँको ल्यापटप बन्द गर्नुहोस् ।

en: To avoid losing your work:
     • suspend your laptop to save power,
     • plug your laptop into external power, or
     • save open documents and shut your laptop down.
ne: तपाईँको कार्य हराउनबाट रोक्नलाई:
     • पावर बचत गर्न तपाईँको ल्यापटप निलम्बन गर्नुहोस्,
     • बाह्य पावरमा तपाईँको ल्यापटप प्लग गर्नुहोस्, वा
     •खुला कागजातहरू बचत गर्नुहोस् र तपाईँको ल्यापटप बन्द गर्नुहोस् ।

en: Your battery is running low
ne: तपाईँको ब्याट्री न्यून भैरहेको छ

en: No battery present
ne: ब्याट्री उपस्थिति छैन

en: Battery status unknown
ne: ब्याट्रीको वस्तुस्थिति अज्ञात

en: There was an error displaying help: %s
ne: मद्दत प्रदर्शन गर्दा एउटा त्रुटि भयो: %s

en: This utility shows the status of your laptop battery.
ne: यो उपयोगिताले तपाईँको ल्यापटपको ब्याट्रीको वस्तुस्थिति देखाउँदछ ।

en: Battery Charge Monitor
ne: ब्याट्री चार्ज मनिटर

en: Monitor a laptop's remaining power
ne: ल्यापटपको बाँकी रहेको पावर अनुगमन गर्नुहोस्

en: Battery Charge Monitor Preferences
ne: ब्याट्री चार्ज मनिटर प्राथमिकताहरू

en: _Show time/percentage:
ne: समय/प्रतिशत देखाउनुहोस:

en: Show _time remaining
ne: समय बाँकी देखाउनुहोस्

en: Show _percentage remaining
ne: प्रतिशत बाँकी देखाउनुहोस्

en: Appearance
ne: देखावट

en: _Warn when battery charge drops to:
ne: ब्याट्री चार्ज कम भएमा चेतावनी दिनुहोस्:

en: Percent
ne: प्रतिशत

en: Minutes Remaining
ne: बाँकी मिनेट

en: _Notify when battery is fully recharged
ne: ब्याट्री पूरा रिचार्ज भएपछि सूचित गर्नुहोस्

en: Battstat Factory
ne: ब्याट्स्ट्याट कारखाना

en: Red value level
ne: रातो मान स्तर

en: The battery level below which the battery is displayed as red. Also the value at which the low battery warning is displayed.
ne: ब्याट्रीको तह जसको मुनि ब्याट्री रातो रङ्गमा प्रदर्शन भएको छ । मान पनि जहाँ कम ब्याट्री चेतावनीप्रदर्शित भएको छ ।

en: Warn on low time rather than low percentage
ne: न्यून प्रतिशत भन्दा न्यून समयमा चेतावनी दिनुहोस्

en: Low Battery Notification
ne: न्यून ब्याट्री सूचना

en: Full Battery Notification
ne: पूरा ब्याट्री सूचना

en: Beep for warnings
ne: चेतावनीहरूका लागि बिप

en: Show the time/percent label
ne: समय/प्रतिशतको लेबुल देखाउनुहोस्

en: Battery Status Utility
ne: ब्याट्रीको वस्तुस्थिति उपयोगिता

en: Battery power low
ne: ब्याट्री पावर न्यून

en: Battery fully re-charged
ne: ब्याट्री पूरा रिचार्ज भयो

en: Available palettes
ne: उपलब्ध रङ्गदानीहरू

en: Insert "%s"
ne: "%s" घुसाउनुहोस्

en: Insert special character
ne: विशेष क्यारेक्टर घुसाउनुहोस्

en: insert special character %s
ne: %s विशेष क्यारेक्टर घुसाउनुहोस्

en: Character Palette
ne: क्यारेक्टर रङ्गदानी

en: Insert characters
ne: क्यारेक्टरहरू घुसाउनुहोस्

en: Charpicker Applet Factory
ne: चार्पिकर एप्लेट कारखाना

en: Characters shown on applet startup
ne: एप्लेट सुरुआतमा देखाइएको क्यारेक्टरहरू

en: The string that the user had selected when the applet was last used. This string will be displayed when the user starts the applet.
ne: एप्लेट अन्तिम पटक प्रयोग गरिएको बेला प्रयोगकर्ताले चयन गरेको स्ट्रिङ । यो स्ट्रिङ प्रयोगकर्ताले एप्लेट सुरू गर्दा प्रदर्शित हुनेछ ।

en: List of available palettes
ne: उपलब्ध रङ्गदानीहरूको सूची

en: _Edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: _Palette:
ne: रङ्गदानी:

en: Palette entry
ne: रङ्गदानी प्रविष्टि

en: Modify a palette by adding or removing characters
ne: क्यारेक्टरहरू थपेर वा हटाएर रङ्गदानी परिमार्जन गर्नुहोस्

en: Add Palette
ne: रङ्गदानी थप्नुहोस्

en: Edit Palette
ne: रङ्गदानी सम्पादन गर्नुहोस्

en: Palettes list
ne: रङ्गदानीहरूको सूची

en: _Palettes:
ne: रङ्गदानीहरू:

en: Add button
ne: बटन थप्नुहोस्

en: Click to add a new palette
ne: एउटा नयाँ रङ्गदानी थप्न क्लिक गर्नुहोस्

en: Edit button
ne: बटन सम्पादन गर्नुहोस्

en: Click to edit the selected palette
ne: चयन गरिएको रङ्गदानी सम्पादन गर्न क्लिक गर्नुहोस्

en: Delete button
ne: बटन मेट्नुहोस्

en: Click to delete the selected palette
ne: चयन गरिएको रङ्गदानी मेट्न क्लिक गर्नुहोस्

en: Character Palette Preferences
ne: क्यारेक्टर रङ्गदानी प्राथमिकताहरू

en: Command
ne: आदेश

en: CPU Frequency Monitor Preferences
ne: CPU आवृत्ति मनिटर प्राथमिकताहरू

en: _Monitored CPU:
ne: CPU अनुगमन गरियो:

en: _Appearance:
ne: देखावट:

en: Show CPU frequency as _frequency
ne: आवृत्तिको रूपमा CPU आवृत्ति देखाउनुहोस्

en: Show frequency _units
ne: आवृत्ति एकाईहरू देखाउनुहोस्

en: Show CPU frequency as _percentage
ne: प्रतिशतको रूपमा CPU आवृत्ति देखाउनुहोस्

en: CPU Frequency Scaling Monitor
ne: CPU आवृत्ति स्केलिङ मनिटर

en: Monitor the CPU Frequency Scaling
ne: CPU आवृत्ति स्केलिङ अनुगमन गर्नुहोस्

en: CPU to Monitor
ne: CPU देखि मनिटर

en: Set the CPU to monitor. In a single processor system you don't have to change it.
ne: CPU लाई मनिटरमा सेट गर्नुहोस् । एकल प्रोसेसर प्रणालीमा तपाईँले परिवर्तन गर्नु पर्दैन ।

en: A 0 value means to show the applet in graphic mode (pixmap only), 1 to show the applet in text mode (not to show the pixmap) and 2 to show the applet in graphic and text mode.
ne: एउटा ० मानको अर्थ एप्लेट ग्राफिक मोडमा (पिक्सम्याप मात्र) देखाउन, १ एप्लेट पाठ मोडमा देखाउन (पिक्सम्याप नदेखाउन) र २ एप्लेट ग्राफिक र पाठ मोद देखाउनका लागि हो ।

en: The type of text to display (if the text is enabled).
ne: ( पाठ सक्षम पारिन्छ भने) प्रदर्शन गर्नका लागि पाठको प्रकार ।

en: Could not open help document
ne: मद्दत कागजात खोल्न सकेन

en: This utility shows the current CPU Frequency Scaling.
ne: यो उपयोगिताले हालको CPU आवृत्ति स्केलिङ देखाउँदछ ।

en: This utility shows the current CPU Frequency
ne: यो उपयोगिताले हालको CPU आवृत्ति देखाउँदछ

en: Graphic
ne: ग्राफिक

en: Text
ne: पाठ

en: Graphic and Text
ne: ग्राफिक र पाठ

en: Frequency Scaling Unsupported
ne: आवृत्ति स्केलिङ असमर्थित

en: CPU frequency scaling unsupported
ne: CPU आवृत्ति स्केलिङ असमर्थित

en: You will not be able to modify the frequency of your machine.  Your machine may be misconfigured or not have hardware support for CPU frequency scaling.
ne: तपाईँ मेसिनको आवृत्तिलाई परिमार्जन गर्न सक्षम हुनु हुनेछैन ।  तपाईको मेसिन गलत कन्फिगर भएको वा CPU आवृत्ति स्केलिङका लागि हार्डवेयर समर्थन नगरेको हुन सक्दछ ।

en: Drive Mount Applet Factory
ne: ड्राइभ माउन्ट एप्लेट कारखाना

en: Factory for drive mount applet
ne: ड्राइभ माउन्ट एप्लेटका लागि कारखाना

en: Disk Mounter
ne: डिस्क माउन्टर

en: Mount local disks and devices
ne: स्थानीय डिस्क र यन्त्रहरू माउन्ट गर्नुहोस्

en: (mounted)
ne: (माउन्ट भयो)

en: (not mounted)
ne: (माउन्ट भएन)

en: _Play DVD
ne: DVD बजाउनुहोस्

en: _Play CD
ne: CD बजाउनुहोस्

en: _Open %s
ne: %s खोल्नुहोस्

en: Un_mount %s
ne: %s अनमाउन्ट गर्नुहोस्

en: _Mount %s
ne: %s माउन्ट गर्नुहोस्

en: _Eject %s
ne: %s निकाल्नुहोस्

en: Applet for mounting and unmounting block volumes.
ne: रोकिएको भोल्युम माउन्ट र अनमाउन्ट गर्नका लागि एप्लेट ।

en: A set of eyeballs for your panel
ne: तपाईँको प्यानेलका लागि आइबलहरूको एउटा सेट

en: Directory in which the theme is located
ne: डाइरेक्टरी जहाँ विषयवस्तु अवस्थित छ

en: _Select a theme:
ne: एउटा विषयवस्तुहरू चयन गर्नुहोस्:

en: Themes
ne: विषयवस्तुहरू

en: The eyes look in the direction of the mouse pointer
ne: आँखाले माउसको सूचक दिशामा हेर्दछ

en: Can not launch the eyes applet.
ne: आँखा एप्लेट सुरुआत गर्न सकिँदैन ।

en: There was a fatal error while trying to load the theme.
ne: विषयवस्तु लोड गर्न प्रयास गर्दा त्यहाँ एउटा घातक त्रुटि थियो ।

en: Details
ne: विवरण

en: _Update
ne: अद्यावधिक गर्नुहोस्

en: City:
ne: शहर:

en: Last update:
ne: अन्तिम अद्यावधिक:

en: Conditions:
ne: सर्तहरू:

en: Sky:
ne: आकाश:

en: Temperature:
ne: तापक्रम:

en: Feels like:
ne: जस्तो ठान्नु:

en: Dew point:
ne: ओसबिन्दु:

en: Relative humidity:
ne: सापेक्षिक आर्द्रता:

en: Wind:
ne: हावा:

en: Pressure:
ne: चाप:

en: Visibility:
ne: दृश्यात्मकता:

en: Sunrise:
ne: सुर्योदय:

en: Sunset:
ne: सूर्यास्त:

en: Current Conditions
ne: हालको अवस्था

en: Forecast Report
ne: पूर्वानुमान प्रतिवेदन

en: See the ForeCast Details
ne: पूर्वानुमान विस्तृत विवरणहरू हेर्नुहोस्

en: Forecast
ne: पूर्वानुमान

en: _Visit Weather.com
ne: Weather.com मा जानुहोस्

en: Visit Weather.com
ne: Weather.com मा जानुहोस्

en: Click to Enter Weather.com
ne: Weather.com प्रविष्ट गर्न क्लिक गर्नुहोस्

en: Radar Map
ne: राडार मानचित्र

en: Factory for creating the weather applet.
ne: मौसम एप्लेट सिर्जना गर्नका लागि कारखाना

en: Weather Report
ne: मौसम प्रतिवेदन

en: Monitor the current weather conditions, and forecasts
ne: हालको मौसम अवस्था अनुगमन गर्दछ, र पूर्वानुमान गर्दछ

en: A panel application for monitoring local weather conditions.
ne: स्थानीय मौसम अवस्था अनुगमन गर्नका लागि एउटा प्यानल अनुप्रयोग ।

en: _Details
ne: विस्तृत विवरणहरू

en: MATE Weather
ne: जीनोम मौसम

en: Weather Forecast
ne: मौसम पूर्वानुमान

en: City: %s
    Sky: %s
    Temperature: %s
ne: शहर: %s
    आकाश: %s
    तापक्रम: %s

en: Updating...
ne: अद्यावधिक गर्दैछ...

en: Forecast not currently available for this location.
ne: यो स्थानका लागि पूर्वानुमान हाल उपलव्ध छैन ।

en: Location view
ne: स्थान दृश्य

en: Select Location from the list
ne: सूचीबाट स्थान चयन गर्नुहोस्

en: Update spin button
ne: स्पिन बटन अद्यावधिक गर्नुहोस्

en: Spinbutton for updating
ne: अद्यावधिक गर्नका लागि स्पिन बटन

en: Address Entry
ne: ठेगाना प्रविष्टि

en: Enter the URL
ne: URL प्रविष्ट गर्नुहोस्

en: Failed to load the Locations XML database.  Please report this as a bug.
ne: स्थान XML डाटाबेस लोड गर्न असफल भयो । कृपया यसलाई बगको रूपमा प्रतिवेदन गर्नुहोस् ।

en: Weather Preferences
ne: मौसम प्राथमिकताहरू

en: _Automatically update every:
ne: स्वचालित रूपमा प्रत्येक अद्यावधिक गर्नुहोस्:

en: _Temperature unit:
ne: चाप एकाइ:

en: Kelvin
ne: केल्भिन

en: Celsius
ne: सेल्सियस

en: Fahrenheit
ne: फरेनहाइट

en: _Wind speed unit:
ne: हावा गति एकाइ:

en: m/s
ne: मिटर/सेकन्ड

en: km/h
ne: किलोमिटर/सेकन्ड

en: Beaufort scale
ne: ब्युफोर्ट स्केल

en: _Pressure unit:
ne: चाप एकाइ:

en: _Visibility unit:
ne: दृश्यात्मक एकाइ:

en: meters
ne: मिटरहरू

en: miles
ne: माइल्स

en: Enable _radar map
ne: राडार मानचित्र सक्षम पार्नुहोस्

en: Use _custom address for radar map
ne: राडार मानचित्रका लागि अनुकूलन ठेगाना प्रयोग गर्नुहोस्

en: A_ddress:
ne: ठेगान:

en: Update
ne: अद्यावधिक गर्नुहोस्

en: minutes
ne: मिनेट

en: Display
ne: प्रदर्शन गर्नुहोस्

en: General
ne: साधारण

en: _Select a location:
ne: एउटा स्थान चयन गर्नुहोस्:

en: _Find:
ne: फेला पार्नुहोस्:

en: Find _Next
ne: पछिल्लो फेला पार्नुहोस्

en: Location
ne: स्थान

en: System Monitor
ne: प्रणाली मनिटर

en: A system load indicator
ne: एउटा प्रणाली लोड सूचक

en: Enable CPU load graph
ne: CPU लोड ग्राफ सक्षम पार्नुहोस्

en: Enable memory load graph
ne: स्मृति लोड ग्राफ सक्षम पार्नुहोस्

en: Enable network load graph
ne: सञ्जाल लोड ग्राफ सक्षम पार्नुहोस्

en: Enable swap load graph
ne: साटासाट लोड ग्राफ सक्षम पार्नुहोस्

en: Enable load average graph
ne: लोड औसत ग्राफ सक्षम पार्नुहोस्

en: Enable disk load graph
ne: डिस्क लोड ग्राफ सक्षम पार्नुहोस्

en: Applet refresh rate in milliseconds
ne: एप्लेट ताजा गर्ने दर मिलिसेकेन्डमा

en: Graph size
ne: ग्राफ साइज

en: For horizontal panels, the width of the graphs in pixels. For vertical panels, this is the height of the graphs.
ne: तेर्सो प्यानहरूका लागि, ग्राफको चौडाइ पिक्सेलमा । ठाडो प्यानल्हरूका लागि, यो ग्राफहरुको उचाइ हो ।

en: Graph color for user-related CPU activity
ne: प्रयोगकर्ता सम्बन्धित CPU क्रियाकलापका लागि ग्राफ रङ्ग

en: Graph color for system-related CPU activity
ne: प्रणाली सम्बन्धित CPU क्रियाकलापका लागि ग्राफ रङ्ग

en: Graph color for nice-related CPU activity
ne: राम्रो-सम्बन्धित CPU क्रियाकलापका लागि ग्राफ रङ्ग

en: Graph color for iowait related CPU activity
ne: आयोवेट सम्बन्धित CPU  क्रियाकलापका लागि ग्राफ रङ्ग

en: CPU graph background color
ne: CPU ग्राफ पृष्ठभूमि रङ्ग

en: Graph color for user-related memory usage
ne: प्रयोगकर्ता-सम्बन्धित स्मृति प्रयोगका लागि ग्राफ रङ्ग

en: Graph color for shared memory
ne: बाँडफाँड गरिएको स्मृतिका लागि ग्राफ रङ्ग

en: Graph color for buffer memory
ne: बफर स्मृतिका लागि ग्राफ रङ्ग

en: Graph color for cached memory
ne: क्याश भएको स्मृतिका लागि ग्राफ रङ्ग

en: Memory graph background color
ne: स्मृति ग्राफ पृष्ठभूमि रङ्ग

en: Network graph background color
ne: सञ्जाल ग्राफ पृष्ठभूमि रङ्ग

en: Graph color for user-related swap usage
ne: प्रयोगकर्ता-सम्बन्धित साटासाट प्रयोगका लागि ग्राफ रङ्ग

en: Swap graph background color
ne: ग्राफ पृष्ठभूमि रङ्ग साटासाट गर्नुहोस्

en: Graph color for load average
ne: लोड औसतका लागि ग्राफ रङ्ग

en: Load graph background color
ne: ग्राफ पृष्ठभूमि रङ्ग लोड गर्नुहोस्

en: Graph color for disk read
ne: डिस्क पढ्नका लागि ग्राफ रङ्ग

en: Graph color for disk write
ne: डिस्क लेखनका लागि ग्राफ रङ्ग

en: Background color for disk load graph
ne: डिस्क लोड ग्राफका लागि पृष्ठभूमि रङ्ग

en: System Monitor Preferences
ne: प्रणाली मनिटर प्राथमिकताहरू

en: _Processor
ne: प्रक्रियाकर्ता

en: _Memory
ne: स्मृति

en: _Network
ne: सञ्जाल

en: S_wap Space
ne: खालीस्थान साटासाट गर्नुहोस्

en: _Load
ne: लोड गर्नुहोस्

en: _Harddisk
ne: हार्डडिस्क

en: Monitored Resources
ne: अनगमन गरिएको संसाधनहरू

en: pixels
ne: पिक्सेलस्

en: milliseconds
ne: मिलिसेकेन्डहरू

en: Options
ne: विकल्पहरु

en: _User
ne: प्रयोगकर्ता

en: S_ystem
ne: प्रणाली

en: N_ice
ne: राम्रो

en: I_OWait
ne: आइओवेट

en: I_dle
ne: निष्प्रयोजन

en: Processor
ne: प्रक्रियाकर्ता

en: Sh_ared
ne: बाँडफाँड गरिएको

en: _Buffers
ne: बफरहरू

en: Cach_ed
ne: क्यास गरिएको

en: F_ree
ne: स्वतन्त्र

en: Memory
ne: स्मृति

en: _Background
ne: पृष्ठभूमि

en: Network
ne: नेटवर्क,संजाल

en: _Used
ne: प्रयोग गरिएको

en: _Free
ne: स्वतन्त्र

en: Swap Space
ne: खाली ठाँउ साटासाट गर्नुहोस्

en: _Average
ne: औसत

en: Load
ne: लोड गर्नुहोस्

en: _Read
ne: पढनुहोस्

en: _Write
ne: लेख्नुहोस्

en: Harddisk
ne: हार्डडिस्क

en: Colors
ne: रङ्गहरू

en: A system load monitor capable of displaying graphs for CPU, ram, and swap space use, plus network traffic.
ne: CPU, र्याम, र स्वाप खाली स्थान प्रयोग जोड सञ्जाल ट्राफिकको लागि ग्राफहरूको प्रदर्शनको सक्षम एउटा प्रणाली लोड मनिटर ।

en: There was an error executing '%s': %s
ne: '%s' कार्यान्वयन गर्दा त्यहाँ त्रुटि थियो: %s

en: Load Average
ne: औसत लोड गर्नुहोस्

en: Disk
ne: डिस्क

en: The system load average is %0.02f
ne: प्रणाली लोड औसत %0.02f छ

en: CPU Load
ne: CPU लोड

en: Memory Load
ne: स्मृति लोड

en: Net Load
ne: नेट लोड

en: Swap Load
ne: लोड साटासाट गर्नुहोस्

en: Disk Load
ne: डिस्क लोड

en: _Open System Monitor
ne: प्रणाली मनिटर खोल्नुहोस्

en: Netmask:
ne: नेटमास्क:

en: unknown
ne: अज्ञात

en: none
ne: कुनै पनि होइन

en: Help
ne: सहायता

en: Sticky Notes Applet Factory
ne: स्टिकिनोट्स एप्लेट कारखाना

en: Sticky Notes
ne: स्टिकिनोट्स

en: Create, view, and manage sticky notes on the desktop
ne: डेस्कटपमा स्टिकिनोट्स सिर्जना गर्नुहोस, हेर्नुहोस् र प्रवन्ध गर्नुहोस्

en: This note is locked.
ne: यो द्रष्टव्य ताल्चा लगाइएको छ ।

en: This note is unlocked.
ne: यो द्रष्टव्य ताल्चा लगाइएको छैन ।

en: _Cancel
ne: रद्द गर्नुहोस्

en: _Delete All
ne: सबै मेट्नुहोस्

en: _Delete
ne: _मेट्नुहोस्

en: Sticky Note
ne: स्टिकिनोट

en: Lock/Unlock note
ne: द्रष्टव्य ताल्चा लगाउनुहोस्/ताल्चा नलगाउनुहोस्

en: Resize note
ne: द्रष्टव्य रिसाइज गर्नुहोस्

en: Sticky Notes Preferences
ne: स्टिकिनोट्स् प्राथमिकताहरू

en: _Width:
ne: चौडाइ:

en: H_eight:
ne: उचाइ:

en: Specify the default width (in pixels) of new notes
ne: नयाँ द्रष्टव्यहरूको पूर्व निर्धारित चौडाइ (पिक्सेलमा) निर्दिष्ट गर्नुहोस्

en: Specify the default height (in pixels) of new notes
ne: नयाँ द्रष्टव्यहरूका लागि पूर्वनिर्धारित उचाइ (पिक्सेलमा) निर्दिष्ट गर्नुहोस्

en: Use co_lor from the system theme
ne: प्रणाली विषयवस्तुबाट रङ्ग प्रयोग गर्नुहोस्

en: Choose a base color to use for all sticky notes
ne: सबै स्टिकिनोटहरूका लागि प्रयोग गर्न एउटा आधार रङ्ग रोज्नुहोस्

en: Pick a default sticky note color
ne: एउटा पूर्वनिर्धारित स्टिकिनोट रङ्ग लिनुहोस्

en: Use fo_nt from the system theme
ne: प्रणाली विषयवस्तुबाट फन्ट प्रयोग गर्नुहोस्

en: _Font:
ne: फन्ट:

en: Choose a font to use for all sticky notes
ne: सबै स्टिकिनोटहरूका लागि प्रयोग गर्न एउटा फन्ट रोज्नुहोस्

en: Pick a default sticky note font
ne: एउटा पूर्वनिर्धारित स्टिकिनोट फन्ट लिनुहोस्

en: Behavior
ne: व्यवहार

en: _Put notes on all workspaces
ne: सबै कार्यस्थानहरूमा द्रष्टव्य राख्नुहोस्

en: Choose if notes are visible on all workspaces
ne: यदि सबै कार्यस्थानहरूमा द्रष्टव्यहरू दृष्यात्मक छन् भने रोज्नुहोस्

en: Force _default color and font on notes
ne: द्रष्टव्यहरूमा पूर्व निर्धारित रङ्ग र फन्ट बल प्रयोग गर्नुहोस्

en: Choose if the default style is forced on all notes
ne: यदि सबै द्रष्टव्यहरूमा पूर्वनिर्धारित शैली बल प्रयोग गरिएको छ भने रोज्नुहोस्

en: Sticky Note Properties
ne: स्टिकिनोट गुणहरू

en: Properties
ne: गुणहरू

en: _Title:
ne: शिर्षक:

en: Specify a title for the note
ne: द्रष्टव्यका लागि एउटा शिर्षक निर्दिष्ट गर्नुहोस्

en: Use default co_lor
ne: पूर्व निर्धारित रङ्ग प्रयोग गर्नुहोस्

en: Use default fo_nt
ne: पूर्व निर्धारित फन्ट प्रयोग गर्नुहोस्

en: Choose a color for the note
ne: द्रष्टव्यका लागि एउटा रङ्ग रोज्नुहोस्

en: Pick a color for the sticky note
ne: स्टिकिनोटका लागि एउटा रङ्ग लिनुहोस्

en: Choose a font for the note
ne: द्रष्टव्यका लागि एउटा फन्ट रोज्नुहोस्

en: Pick a font for the sticky note
ne: स्टिकिनोटका लागि एउटा फन्ट लिनुहोस्

en: Default width for new notes
ne: नयाँ द्रष्टव्य हरूका लागि पूर्वनिर्धारित चौडाइ

en: Default width for new sticky notes in pixels.
ne: नयाँ स्टिकिनोटहरूका लागि पूर्वनिर्धारित चौडाइ पिक्सेलमा ।

en: Default height for new notes
ne: नयाँ द्रष्टव्यहरूका लागि पूर्वनिर्धारित उचाइ

en: Default height for new sticky notes in pixels.
ne: नयाँ स्टिकिनोटहरूका लागि पूर्वनिर्धारित उचाइ पिक्सेलमा ।

en: Default color for new notes
ne: नयाँ द्रष्टव्यहरूका लागि पूर्वनिर्धारित रङ्ग

en: Default color for new sticky notes. This should be in html hex specification, for example "#30FF50".
ne: नयाँ स्टिकिनोटहरूका लागि पूर्वनिर्धारित रङ्ग । यो html hex मा निर्दिष्टिकरण हुनुपर्दछ, उदाहरणका लागि "#30FF50" ।

en: Default color for font
ne: फन्टका लागि पूर्वनिर्धारित रङ्ग

en: Default font color for new sticky notes. This should be in html hex specification, for example "#000000".
ne: नयाँ स्टिकिनोटहरूका लागि पूर्वनिर्धारित रङ्ग । यो html hex मा निर्दिष्टिकरण हुनुपर्दछ, उदाहरणका लागि "#000000" ।

en: Default font for new notes
ne: नयाँ द्रष्टव्यहरूका लागि पूर्वनिर्धारित फन्ट

en: Sticky notes' workspace stickyness
ne: स्टिकिनोटहरू' कार्यस्थान टाँसिनेपन

en: Specifies whether the sticky notes are visible on ALL workspaces on the desktop, or not.
ne: डेस्कटपमा सबै कार्यस्थानमा स्टिकिनोटहरू दृश्यात्मक छन् वा छैनन् निर्दिष्ट गर्दछ ।

en: Sticky notes' locked state
ne: स्टिकिनोटहरू ताल्चा लगाइएको अवस्थामा छन्

en: Specifies whether the sticky notes are locked (non-editable) or not.
ne: स्टिकिनोटहरू ताल्चा लगाइएक छन् (सम्पादन-अयोग्य) वा छैनन् निर्दिष्ट गर्दछ ।

en: Date format of note's title
ne: द्रष्टव्यको शीर्षकको मिति ढाँचा

en: By default, sticky notes are given the current date as the title when they are created. This format is used; anything that can be parsed by strftime() is valid.
ne: पूर्वनिर्धारित रूपमा, स्टिकिनोटहरू सृजना गरिँदा शिर्षकको रूपमा हालको मिति दिइन्छ । यो ढाँचा प्रयोग हुन्छ; स्ट्रिफसमयद्वारा पदवर्णन गरिएको हुन सक्ने सबैचिज वैध हुन्छ ।

en: Whether to use the default system color
ne: पूर्व निर्धारित प्रणाली रङ्ग प्रयोग गर्नु पर्दछ वा पर्दैन

en: If this option is disabled, a custom color can be used as the default color for all sticky notes.
ne: यदि यो विकल्प असक्षम पारिको छ भने, सबै स्टिकिनोटहरूका लागि पूर्वनिर्धारित रङ्गको रूपमा अनुकुलन रङ्ग प्रयोग गर्न सकिन्छ ।

en: Whether to use the default system font
ne: पूर्व निर्धारित प्रणाली फन्ट प्रयोग गर्नु पर्दछ वा पर्दैन

en: If this option is disabled, a custom font can be used as the default font for all sticky notes.
ne: यदि यो विकल्प असक्षम पारिएको छ भने, सबै स्टिकिनोटहरूका लागि पूर्वनिर्धारित रङ्गको रूपमा अनुकुलन रङ्ग प्रयोग गर्न सकिन्छ ।

en: Whether to force the default color and font on all notes
ne: सबै द्रष्टव्यहरूमा पूर्व निर्धारित रङ्ग र फन्ट बल प्रयोग गर्नुपर्दछ वा पर्दैन

en: If this option is enabled, the custom colors and fonts that have been assigned to individual notes will be ignored.
ne: यदि यो विकल्प सक्षम पारिएको छ भने, व्यक्तिगत द्रष्टव्यहरूमा मानाङ्कन गरिएको अनुकुलन रङ्गहरू र फन्टहरू उपेक्षा गरिनेछ ।

en: Whether to ask for confirmation when deleting a note
ne: द्रष्टव्य मेट्दा यकिनका लागि सोध्नु पर्दछ वा पर्दैन

en: _New Note
ne: नयाँ द्रष्टव्य

en: Hi_de Notes
ne: द्रष्टव्यहरू लुकाउनुहोस्

en: _Delete Notes
ne: द्रष्टव्यहरू मेट्नुहोस्

en: _Lock Notes
ne: द्रष्टव्यहरू ताल्चा लगाउनुहोस्

en: Show sticky notes
ne: स्टिकिनोटहरू देखाउनुहोस्

en: Sticky Notes for the MATE Desktop Environment
ne: जीनोम डेस्कटप परिवेशका लागि स्टिकिनोटहरू

en: _Name:
ne: नाम:

en: Trash
ne: टोकरी

en: Go to Trash
ne: रद्दीकोटोकरीमा जानुहोस्

en: _Empty Trash
ne: रद्दीटोकरी खाली गर्नुहोस्

en: No Items in Trash
ne: रद्दीटोकरीमा कुनै वस्तु छैन

en: Error while spawning caja:
    %s
ne: नटिलस पैदा गर्दा त्रुटि:
    %s

en: A MATE trash bin that lives in your panel. You can use it to view the trash or drag and drop items into the trash.
ne: जीनोम रद्दीटोकरी भाँडा जुन तपाईँको प्यानलमा बस्दछ । तपाईँले रद्दीटोकरी हेर्न वा तान्न र रद्दीटोरीमा वस्तुहरू छोड्न यसलाई प्रयोग गर्न सक्नुहुन्छ ।

en: Delete Immediately?
ne: तुरुन्तै मेट्नुहुन्छ?

en: Cannot move items to trash, do you want to delete them immediately?
ne: रद्दीटोकरीमा वस्तुहरू सार्न सकिँदैन, तपाईँ तीनिहरूलाई तुरुन्तै मेट्न चाहनुहुन्छ?

en: Cannot move some items to trash, do you want to delete these immediately?
ne: रद्दीटोकरीमा केहि वस्तुहरू सार्न सकिँदैन, तपाईँ यिनीहरूलाई तुरुन्तै मेट्न चाहनुहुन्छ?

en: Trash Applet
ne: रद्दीटोकरी एप्लेट

en: Empty all of the items from the trash?
ne: रद्दीटोकरीबाट सबै वस्तुहरू खाली गर्नुहुन्छ?

en: If you choose to empty the trash, all items in it will be permanently lost. Please note that you can also delete them separately.
ne: यदि तपाईँले रद्दीटोकरी खाली गर्न रोज्नुहुन्छ भने, यसमा भएको सबै वस्तुहरू स्थायी रूपले हराउनेछ । कृपया याद राख्नुहोस् तपाईँले ती छुट्टा छुट्टै मेट्न सक्नु हुन्छ ।

en: Emptying the Trash
ne: रद्दीटोकरी खाली गर्दै

en: From:
ne: बाट:
