mate-applets 1.25.3 - en to nso translation catalogue (24 entries)

en: _Help
nso: _Thušo

en: _About
nso: _Ka ga

en: Unknown error
nso: Phošo e sa tsebjwego

en: _Preferences
nso: _Tše ratwago

en: There was an error displaying help: %s
nso: Go bile le phošo ya go bontšha thušo: %s

en: _Close
nso: _Tswalela

en: _Edit
nso: _Lokiša

en: Command
nso: Taelo

en: Text
nso: Sengwalwa

en: _Details
nso: _Dintlha

en: minutes
nso: metsotso

en: Display
nso: Bontšha

en: General
nso: Kakaretšo

en: pixels
nso: dikarolwana tše bopago seswantšho

en: Network
nso: Neteweke

en: _Read
nso: _Bala

en: _Write
nso: _Ngwala

en: Disk
nso: Tisiki

en: unknown
nso: e sa tsebjwego

en: _Delete
nso: _Phumola

en: Behavior
nso: Boitshwaro

en: Properties
nso: Dipharologantšho

en: _Name:
nso: _Leina:

en: Trash
nso: Ditlakala
