mate-applets 1.25.3 - en to ps translation catalogue (161 entries)

en: Keyboard Accessibility Status
ps: د کليدړې رسوړتيا انکړ

en: _Keyboard Accessibility Preferences
ps: د کيليدړې رسوړتيا غوراوي_

en: _Help
ps: مرسته_

en: _About
ps: په اړه_

en: a
ps: ا

en: AccessX Status
ps: انکړ AccessX

en: Unknown error
ps: ناپېژندلې تېروتنه

en: Error: %s
ps: %s :تېروتنه

en: _Preferences
ps: غوراوي_

en: There was an error displaying help: %s
ps: %s :د مرستې په ښودلو کې ستونزه رامنځ ته شوه

en: _Close
ps: بندول_

en: Percent
ps: سلنه

en: Minutes Remaining
ps: پاتې مېنټونه

en: Insert "%s"
ps: ورننويستل "%s"

en: List of available palettes
ps: د شته رنګدبلو لړ

en: _Edit
ps: سمون_

en: _Palette:
ps: :رنګدبلی_

en: Palette entry
ps: د رنګدبلي ننوت

en: Add Palette
ps: رنګدبلی زياتول

en: Edit Palette
ps: رنګدبلی سمول

en: Palettes list
ps: د رنګدبلو لړ

en: _Palettes:
ps: :رنګدبلي_

en: Add button
ps: زياتول تڼۍ

en: Click to add a new palette
ps: د نوي رنګدبلي زياتولو لپاره کېکاږﺉ

en: Edit button
ps: سمول تڼۍ

en: Click to edit the selected palette
ps: د ټاکل شوي رنګدبلي د سمولو لپاره کېکاږﺉ

en: Delete button
ps: ړنګول تڼۍ

en: Click to delete the selected palette
ps: د ټاکل شوي رنګدبلي د ړنګولو لپاره کېکاږﺉ

en: Character Palette Preferences
ps: د لوښه رنګدبلي غوراوي

en: Command
ps: بولۍ

en: Graphic
ps: کښنيز

en: Text
ps: ليکنه

en: Graphic and Text
ps: کښنيز او ليکنه

en: _Play DVD
ps: ډي وي ډي غږول_

en: _Play CD
ps: سي ډي غږول_

en: _Open %s
ps: پ_رانيستل %s

en: Eyes
ps: سترګې

en: Themes
ps: کوندې

en: Details
ps: خبرتياوې

en: _Update
ps: اوسمهالول_

en: City:
ps: :ښار

en: Last update:
ps: :وروستۍ اوسمهالونه

en: Wind:
ps: :باد

en: Pressure:
ps: :نښتېځل

en: Visibility:
ps: :ښکارېدنه

en: Sunrise:
ps: :لمرخاته

en: Sunset:
ps: :لمرپرېواته

en: _Details
ps: خبرتياوې_

en: ?
ps: ؟

en: Updating...
ps: ...اوسمهالول کيږي

en: Location view
ps: ځای کوت

en: Select Location from the list
ps: د لړ نه ځای وټاکئ

en: Address Entry
ps: پته ننوت

en: Enter the URL
ps: وليکئ URL

en: _Automatically update every:
ps: :پخپله اوسمهالول هر_

en: _Temperature unit:
ps: :تودوخې يوون_

en: _Wind speed unit:
ps: :باد چټکتيا يوون_

en: m/s
ps: م/س

en: km/h
ps: ک م/س

en: _Pressure unit:
ps: :نښتېځلو يوون_

en: mb
ps: ميليباره

en: _Visibility unit:
ps: :څرګندتيا يوون_

en: meters
ps: مېټره

en: km
ps: کېلومېټره

en: miles
ps: مېله

en: A_ddress:
ps: :پ_ته

en: Update
ps: اوسمهالول

en: minutes
ps: مېنټه

en: Display
ps: ښوون

en: General
ps: ټولګړي

en: _Select a location:
ps: :ځای وټاکئ_

en: _Find:
ps: :لټون_

en: Find _Next
ps: راتلونکی لټول_

en: Location
ps: ځای

en: System Monitor
ps: غونډال ليدانی

en: Graph size
ps: کښنيز کچ

en: System Monitor Preferences
ps: د غونډال ليداني غوراوي

en: _Processor
ps: بهیرګر_

en: _Memory
ps: یاد_

en: _Network
ps: ځال_

en: S_wap Space
ps: و_نج تشه

en: _Load
ps: لېښل_

en: _Harddisk
ps: کلک ټیکلی_

en: pixels
ps: پېکسلې

en: milliseconds
ps: مېلېسېکېنډه

en: Options
ps: غوراوي

en: _User
ps: کارن_

en: S_ystem
ps: غ_ونډال

en: Processor
ps: بهيرګر

en: Sh_ared
ps: ونډول شوی

en: Memory
ps: یاد

en: _Background
ps: شاليد_

en: Network
ps: ځال

en: _Used
ps: کارېدلی_

en: _Free
ps: پاتې_

en: Swap Space
ps: ونج تشه

en: _Average
ps: منځنی_

en: Load
ps: لېښل

en: _Read
ps: لوستل_

en: _Write
ps: لوستل_

en: Harddisk
ps: کلک ټیکلی

en: Colors
ps: رنګونه

en: bytes
ps: باېټه

en: Disk
ps: ټيکلی

en: _Open System Monitor
ps: غونډال ليدانی پرانيستل_

en: _In graph color
ps: دننني کښنيز رنګ_

en: _Out graph color
ps: بهرني کښنيز رنګ_

en: Netmask:
ps: :نېټوربوزۍ

en: Hardware Address:
ps: :هډوتري پته

en: P-t-P Address:
ps: :پته P-t-P

en: Bytes in:
ps: :باېټه دننه

en: Bytes out:
ps: :باېټه بهر

en: Signal Strength:
ps: :د سګنل ځواک

en: Network _device:
ps: :ځال _وزله

en: Show _sum instead of in & out
ps: د دننه او بهر په ځای _ټول ښودل

en: Show _bits instead of bytes
ps: د باېټونو په ځای _بېټونه ښودل

en: General Settings
ps: ټولګړي امستنې

en: Netspeed Applet Factory
ps: نېټسپيډ څېرمه کړنلار فېکټري

en: Netspeed Applet
ps: نېټسپيډ څېرمه کړنلار

en: Network Monitor
ps: ځال ليدانی

en: unknown
ps: ناپېژندلی

en: B/s
ps: ب/س

en: KiB/s
ps: ک ا ب/سېکېنډ

en: MiB/s
ps: م ا ب/سېکېنډ

en: none
ps: هېڅ

en: There was an error displaying help:
    %s
ps: :د مرستې په ښودلو کې کومه تېروتنه پېښه شوه
    %s

en: A little applet that displays some information on the traffic on the specified network device
ps: يوه وړه څېرمه کړنلار چې د ټاکل شوې ځال وزلې په اړه ټرافيکي خبرتياوې ښيي

en: Device _Details
ps: وزله _خبرتياوې

en: Help
ps: مرسته

en: Do you want to disconnect %s now?
ps: همدا اوس ناپېوستول غواړﺉ؟ %s

en: Do you want to connect %s now?
ps: همدا اوس پېوستول غواړﺉ؟ %s

en: %s is down
ps: بند دی %s

en: This note is locked.
ps: .دا يادښت کولپ شوی دی

en: This note is unlocked.
ps: .دا يادښت ناکولپ شوی دی

en: _Cancel
ps: بندول_

en: _Delete
ps: ړنګول_

en: _Width:
ps: :پلنوالی_

en: _Font:
ps: :ليکبڼه_

en: Behavior
ps: سلوک

en: Properties
ps: ځانتياوې

en: _Title:
ps: :سرليک_

en: Default width for new notes
ps: د نوي يادښتونو لپاره تلواله پلنوالی

en: Default height for new notes
ps: د نوي يادښتونو لپاره تلواله اوږدوالی

en: Default color for new notes
ps: د نوي يادښتونو تلواله رنګ

en: Default color for font
ps: د ليکبڼې تلواله رنګ

en: Default font for new notes
ps: د نوي يادښتونو لپاره تلواله ليکبڼه

en: _New Note
ps: نوی يادښت_

en: Hi_de Notes
ps: يادښتونه پټ_ول

en: _Delete Notes
ps: يادښتونه ړنګول_

en: _Lock Notes
ps: يادښتونه کولپول_

en: _Name:
ps: :نوم_

en: Trash
ps: خځلنۍ

en: Go to Trash
ps: خځلنۍ ته ورتلل

en: _Empty Trash
ps: خځلنۍ تشول_

en: No Items in Trash
ps: خځلنۍ کې توکي نشته

en: Delete Immediately?
ps: دستي يې ړنګول غواړﺉ؟

en: Trash Applet
ps: خځلنۍ څېرمه کړنلار

note: Translators: the %s in this string should be read as %d.
en: Removing item %s of %s
ps: توکی ړنګول کيږي %s له %s

en: Empty all of the items from the trash?
ps: د خځلنۍ نه ټول توکي تشول غواړﺉ؟

en: Emptying the Trash
ps: خځلنۍ تشول کيږي

en: From:
ps: :له
