mate-applets 1.25.3 - en to tk translation catalogue (14 entries)

en: _About
tk: _Barada

en: There was an error displaying help: %s
tk: %s ýradamy görkezmede hata boldy

en: _Close
tk: _Ýap

en: Text
tk: Metin

en: _Update
tk: _Täzele

en: Location
tk: Ýer

en: Network
tk: Şebeke

en: _Read
tk: _Oka

en: _Write
tk: _Ýaz

en: unknown
tk: natanyş

en: _Delete
tk: _Poz

en: Behavior
tk: Boluş

en: Properties
tk: Häsiýetler

en: Trash
tk: Zibil
