MATE Desktop Environment - en to yi translation catalogue (9 entries)

en: _Help
yi: געהילף

en: Unknown error
yi: אומבאַקאַנטע טעות

en: Appearance
yi: באווייז

en: _Edit
yi: רעדאַגיר

en: Text
yi: טעקסט

en: none
yi: קײנע

en: unknown
yi: אומבאַקאַנט

en: _Properties
yi: נאַטורן

en: Trash
yi: מיסט
