mate-applets 1.25.3 - en to zu translation catalogue (24 entries)

en: _Help
zu: _Usizo

en: _About
zu: _Nge

en: Unknown error
zu: Iphutha elingaziwa

en: _Preferences
zu: _Okuthandekayo

en: There was an error displaying help: %s
zu: Kube khona iphutha elibonisa usizo: %s

en: _Close
zu: _Vala

en: _Edit
zu: _Hlela

en: Command
zu: Umlayelo

en: Text
zu: Itekisi

en: _Details
zu: _Imniningwane

en: minutes
zu: imizuzu

en: Display
zu: Bonisa

en: General
zu: Jikelele

en: pixels
zu: amachashaza

en: Network
zu: Ulwembu

en: _Read
zu: _Funda

en: _Write
zu: _Bhala

en: Disk
zu: Icwecwe

en: unknown
zu: ngaziwa

en: _Delete
zu: _Cima

en: Behavior
zu: Ukuziphatha

en: Properties
zu: Mininingwane

en: _Name:
zu: _Igama:

en: Trash
zu: Udoti
