mate-backgrounds 1.25.0 - en to es_CO translation catalogue (21 entries)

note: From http://code.google.com/p/gnome-colors/
en: Arc
es_CO: Arco

en: Flow
es_CO: Flujo

en: Gulp
es_CO: Sorbo

en: Silk
es_CO: Seda

en: Spring
es_CO: Resorte

en: Waves
es_CO: Ondas

en: No Desktop Background
es_CO: Sin Fondo De Escritorio

en: Green Traditional
es_CO: Verde Tradicional

en: Stripes
es_CO: Bandas

note: Translators: This is the name of a desktop background image that shows an orange/red flower. You might want to translate it into the equivalent words of your language
en: Fresh Flower
es_CO: Flor Fresca

note: Translators: This is the name of a desktop background image that shows a green meadow. You might want to translate it into the equivalent words of your language
en: Green Meadow
es_CO: Pradera Verde

en: Aqua
es_CO: Agua

en: Dune
es_CO: Duna

en: Storm
es_CO: Tormenta

en: Two Wings
es_CO: Dos Alas

en: Lady Bird
es_CO: Mariquita

en: Blinds
es_CO: Persiana Vegetal

en: Rain Drops
es_CO: Gotas De Lluvía

en: Yellow Flower
es_CO: Flor Amarilla

en: Garden
es_CO: Jardín

en: Wood
es_CO: Madera
