mate-backgrounds 1.25.0 - en to frp translation catalogue (11 entries)

en: Flow
frp: Flu

en: Silk
frp: Sèya

en: Spring
frp: Printemps

en: Waves
frp: Vagues

en: Green Traditional
frp: Vèrd tradicionèl

en: Aqua
frp: Ègua

en: Dune
frp: Duna

en: Storm
frp: Tempè‛ta

en: Two Wings
frp: Doues âles

en: Lady Bird
frp: Dâma Osél

en: Garden
frp: Jardin
