mate-backgrounds - en to ku translation catalogue (10 entries)

en: Aqua Foot (MATE Branded)
ku: Aqua Pê (Bî Logoya MATE)

en: Fraser Island (MATE Branded)
ku: Adaya Fraser (Bî Logoya MATE)

en: Red Blurred (MATE Branded)
ku: Reþberîya Sor (Bî Logoya MATE)

en: Weird Colors (MATE Branded)
ku: Rengên Tevlhevkîrî (Bî Logoya MATE)

en: Alien Artifact (Translucent Tile)
ku: TîÂþtên Jý ûzayê (Sazkîrîna Awrengî)

en: Cow Spots (Translucent Tile)
ku: Belekîyîn ÇÂêlekan (Sazkîrîna Awrengî)

en: Diamond Tile Pattern (Translucent Tile)
ku: Sazkîrîna Elmasîi Sazkîrîna Awrengî)

en: Ellipsis (Translucent)
ku: Elipsên (Awrengî)

en: Rectangles (Translucent)
ku: ÇarkûÂþeyan (Awrengîf)

en: Tentacles (Translucent)
ku: Mýlîn Axtapotan (Awrengî)
