mate-backgrounds 1.25.0 - en to mg translation catalogue (16 entries)

en: Flow
mg: Souffle

en: Gulp
mg: Voile

en: Silk
mg: Landy

en: Spring
mg: Lohataona

en: Waves
mg: Onja

note: Translators: This is the name of a desktop background image that shows an orange/red flower. You might want to translate it into the equivalent words of your language
en: Fresh Flower
mg: Voninkazo vao mamelana

note: Translators: This is the name of a desktop background image that shows a green meadow. You might want to translate it into the equivalent words of your language
en: Green Meadow
mg: Sahalava maitso

en: Aqua
mg: Rano

en: Storm
mg: Kotroka

en: Two Wings
mg: Elatra roa

en: Lady Bird
mg: Coccinelle

en: Blinds
mg: Stores

en: Rain Drops
mg: Latsa-korana

en: Yellow Flower
mg: Voninkazo Mavo

en: Garden
mg: Zaridaina

en: Wood
mg: Hazo
