mate-backgrounds 1.25.0 - en to pa translation catalogue (18 entries)

en: Flow
pa: ਵਹਾ

en: Gulp
pa: ਡੀਕ

en: Silk
pa: ਰੇਸ਼ਮ

en: Spring
pa: ਪਤਝੜ

en: Waves
pa: ਲਹਿਰਾਂ

en: No Desktop Background
pa: ਕੋਈ ਡੈਸਕਟਾਪ ਬੈਕਗਰਾਊਂਡ ਨਹੀਂ

note: Translators: This is the name of a desktop background image that shows an orange/red flower. You might want to translate it into the equivalent words of your language
en: Fresh Flower
pa: ਤਾਜ਼ਾ ਫੁੱਲ

note: Translators: This is the name of a desktop background image that shows a green meadow. You might want to translate it into the equivalent words of your language
en: Green Meadow
pa: ਹਰਾ ਤੱਟ

en: Aqua
pa: ਪਾਣੀ

en: Dune
pa: ਰੇਤ ਦਾ ਟਿੱਬਾ

en: Storm
pa: ਤੂਫਾਨ

en: Two Wings
pa: ਦੋ ਖੰਭ

en: Lady Bird
pa: ਭੂੰਡੀ

en: Blinds
pa: ਪਰਦਾ

en: Rain Drops
pa: ਪਾਣੀ ਦੀ ਬੂੰਦ

en: Yellow Flower
pa: ਪੀਲਾ ਫੁੱਲ

en: Garden
pa: ਬਾਗ

en: Wood
pa: ਲੱਕੜ
