mate-backgrounds 1.25.0 - en to ta translation catalogue (18 entries)

en: Flow
ta: பாய்வு

en: Gulp
ta: குல்ப்

en: Silk
ta: சில்க்

en: Spring
ta: ஸ்பிரிங்

en: Waves
ta: வேவ்ஸ்

en: No Desktop Background
ta: பணிமேடை பின்னணி எதுவுமில்லை

note: Translators: This is the name of a desktop background image that shows an orange/red flower. You might want to translate it into the equivalent words of your language
en: Fresh Flower
ta: புதிய மலர்

note: Translators: This is the name of a desktop background image that shows a green meadow. You might want to translate it into the equivalent words of your language
en: Green Meadow
ta: பசும் புல்வெளி

en: Aqua
ta: அக்வா

en: Dune
ta: டுயின்

en: Storm
ta: புயல்

en: Two Wings
ta: இரண்டு சிறகுகள்

en: Lady Bird
ta: லேடி பார்ட்

en: Blinds
ta: பிளிண்ட்ஸ்

en: Rain Drops
ta: மழைத்துளிகள்

en: Yellow Flower
ta: மஞ்சள் மலர்

en: Garden
ta: தோட்டம்

en: Wood
ta: மரம்
