mate-backgrounds 1.25.0 - en to vi translation catalogue (20 entries)

en: Flow
vi: Dòng

en: Gulp
vi: Hải lưu

en: Silk
vi: Lụa

en: Spring
vi: Mùa xuân

en: Waves
vi: Sóng

en: No Desktop Background
vi: Không có Hình nền

en: Green Traditional
vi: Xanh lá Truyền thống

en: Stripes
vi: Sọc

note: Translators: This is the name of a desktop background image that shows an orange/red flower. You might want to translate it into the equivalent words of your language
en: Fresh Flower
vi: Hoa tươi

note: Translators: This is the name of a desktop background image that shows a green meadow. You might want to translate it into the equivalent words of your language
en: Green Meadow
vi: Cỏ xanh

en: Aqua
vi: Nước

en: Dune
vi: Hoang mạc

en: Storm
vi: Bão

en: Two Wings
vi: Hai cánh

en: Lady Bird
vi: Cánh cam

en: Blinds
vi: Vân

en: Rain Drops
vi: Giọt mưa

en: Yellow Flower
vi: Hoa vàng

en: Garden
vi: Vườn

en: Wood
vi: Cây
