MATE Desktop Environment - en to ha translation catalogue (7 entries)

note: Title of preferences dialog
en: Preferences
ha: Fifiko

en: _Close
ha: _Rufe

note: Help menu label
en: _Help
ha: _Taimako

note: Help>Contents menu label
en: _Contents
ha: _Kayan Ciki

en: _Undo
ha: _Warware

en: _Preferences
ha: _Fifiko

en: _About
ha: _Game da
