MATE Desktop Environment - en to ig translation catalogue (7 entries)

note: Title of preferences dialog
en: Preferences
ig: Nkarachọ

en: _Close
ig: _Mechie

note: Help menu label
en: _Help
ig: _Nnyemaka

note: Help>Contents menu label
en: _Contents
ig: _Ndịna ndị ahụ

en: _Undo
ig: _Nweghachi

en: _Preferences
ig: _Nkarachọ

en: _About
ig: _Maka
