mate-calc 1.25.0 - en to kab translation catalogue (11 entries)

en: Undo
kab: Sefsex

en: _Cancel
kab: _Sefsex

note: Title of preferences dialog
en: Preferences
kab: Ismenyifen

en: _Close
kab: _Mdel

note: View menu
en: _View
kab: Sk_en

note: Help menu label
en: _Help
kab: Ta_llalt

en: _Copy
kab: _Suken

en: _Paste
kab: _Senteḍ

en: _Undo
kab: Se_fsex

en: _Redo
kab: E_rr-d

en: _About
kab: _Ɣef
