MATE Desktop Environment - en to ks translation catalogue (7 entries)

en: _Close
ks: बंद करिव (_C)

note: Help menu label
en: _Help
ks: मदद (_H)

note: Help>Contents menu label
en: _Contents
ks: मंज (_C)

en: _Undo
ks: फेरिव (_U)

en: _About
ks: बारे मंज (_A)

en: Inches
ks: इंच

en: Millimeters
ks: मिलिमिटर
