mate-calc 1.25.0 - en to li translation catalogue (11 entries)

note: Accessible name for the memory button Accessible name for the memory value button Tooltip for the memory button
en: Memory
li: Ónthaud

en: _Close
li: _Sjloete

note: View menu
en: _View
li: Bi_ld

note: Help menu label
en: _Help
li: _Hulp

note: Help>Contents menu label
en: _Contents
li: _Inhaud

en: _Copy
li: _Kopiëre

en: _Paste
li: _Plakke

en: _Undo
li: Óngeda_on make

en: _Redo
li: He_rhaole

en: _Quit
li: _Beèndige

en: _About
li: _Euver
