MATE Desktop Environment - en to yi translation catalogue (8 entries)

en: _Close
yi: פֿאַרמאַך

note: Help menu label
en: _Help
yi: געהילף

note: Help>Contents menu label
en: _Contents
yi: אינהאַלט

en: _Copy
yi: קאָפּיר

en: _Paste
yi: קלעפּ

en: _Undo
yi: פֿאַרקער

en: _Redo
yi: איבער־פֿאַרקער

en: _Quit
yi: הער אױף
