MATE Desktop Environment - en to yo translation catalogue (7 entries)

note: Title of preferences dialog
en: Preferences
yo: Àwọn ìkúndùn

en: _Close
yo: _Ti

note: Help menu label
en: _Help
yo: _Ìrànwọ́

note: Help>Contents menu label
en: _Contents
yo: _Àwọn Àkóónú

en: _Undo
yo: _Padà Sípò

en: _Preferences
yo: _Àwọn ìkúndùǹ

en: _About
yo: _Nípa
