mate-calc 1.25.0 - en to zu translation catalogue (11 entries)

en: _Close
zu: _Vala

note: View menu
en: _View
zu: _Bheka

note: Help menu label
en: _Help
zu: _Usizo

note: Help>Contents menu label
en: _Contents
zu: _Iziqikithi

en: _Copy
zu: _Kopisha

en: _Paste
zu: _Namathisela

en: _Undo
zu: _Ungakwenzi

en: _Redo
zu: _Yenza futhi

en: _Preferences
zu: _Okuthandekayo

en: _Quit
zu: _Phuma

en: _About
zu: _Nge
