MATE Desktop Environment - en to fr_CA translation catalogue (6 entries)

note: (itstool) path: para/guibutton
en: Close
fr_CA: Fermer

note: (itstool) path: para/guibutton (itstool) path: para/guilabel
en: Help
fr_CA: Aide

note: (itstool) path: para/application
en: Windows
fr_CA: Fenêtres

note: (itstool) path: para/guilabel
en: Sound
fr_CA: Son

note: (itstool) path: para/guilabel
en: Accessibility
fr_CA: Accessibilité

note: (itstool) path: sect1/title
en: Screensaver
fr_CA: Économiseur d'écran
