mate-control-center 1.26.0 - en to et translation catalogue (955 entries)

en: [ 'Change Theme;mate-appearance-properties.desktop', 'Set Preferred Applications;mate-default-applications-properties.desktop' ]
et: ['Teema muutmine;mate-appearance-properties.desktop', Eelistatud rakenduste määramine;mate-default-applications-properties.desktop' ]

en: Task names and associated .desktop files
et: Ülesannete nimed ja nendega seotud .desktop failid

en: The task name to be displayed in the control-center followed by a ";" separator then the filename of an associated .desktop file to launch for that task.
et: Juhtimiskeskuses kuvatav ülesande nimi, millele järgneb eraldaja ";" ja sellele ülesande käivitamiseks vajalik .desktop fail.

en: Close the control-center when a task is activated
et: Ülesande aktiveerimise korral juhtimiskeskuse sulgemine

en: if true, the control-center will close when a "Common Task" is activated.
et: kui määratud, siis juhtimiskeskus suletakse "Sagedasti kasutatava" ülesande aktiveerimisel.

en: Exit shell on start action performed
et: Kestprogrammist väljumine käivitamistoimingu korral

en: Indicates whether to close the shell when a start action is performed.
et: Määrab, kas pärast abitegevuse käivitamist kestprogramm sulgetakse või mitte.

en: Exit shell on help action performed
et: Kestprogrammist väljumine abiteabe käivitamise korral

en: Indicates whether to close the shell when a help action is performed.
et: Määrab, kas pärast abitegevuse lõppemist kestprogramm sulgetakse või mitte.

en: Exit shell on add or remove action performed
et: Kestprogrammist väljumine lisamise või eemaldamise korral

en: Indicates whether to close the shell when an add or remove action is performed.
et: Määrab, kas pärast lisamist või eemaldamist kestprogramm sulgetakse või mitte.

en: Exit shell on upgrade or uninstall action performed
et: Kestprogrammist väljumine uuendamise või paigaldatud komponendi eemaldamise korral

en: Indicates whether to close the shell when an upgrade or uninstall action is performed.
et: Määrab, kas pärast uuendamist või paigalduse eemaldamist kestprogramm sulgetakse või mitte.

en: More backgrounds URL
et: Lisataustade URL

en: URL for where to get more desktop backgrounds. If set to an empty string the link will not appear.
et: Töölaua lisataustapiltide hankimise URL. Tühjaksjäetuna seda viita ei kuvata.

en: More themes URL
et: Lisateemade URL

en: URL for where to get more desktop themes. If set to an empty string the link will not appear.
et: Töölaua lisateemade hankimise URL. Tühjaksjäetuna seda viita ei kuvata.

en: Keybinding
et: Klahviseos

en: Keybinding associated with a custom shortcut.
et: Kohandatud kiirklahviga seotud klahviseos.

en: Command
et: Käsk

en: Command associated with a custom keybinding.
et: Kohandatud klahviseosele määratud käsk.

en: Name
et: Nimi

en: Description associated with a custom keybinding.
et: Kohandatud klahviseosele määratud nimi.

en: Select Image
et: Pildi valimine

en: No Image
et: Pilt puudub

en: Images
et: Pildid

en: All Files
et: Kõik failid

en: About %s
et: Lähem teave "%s" kohta

en: About Me
et: Minust

en: _Close
et: _Sulge

en: Select your photo
et: Oma foto valimine

en: Full Name
et: Täisnimi

en: User name:
et: Kasutajanimi:

en: Change Passwo_rd...
et: _Muuda parooli...

en: Enable _Fingerprint Login...
et: _Sõrmejäljega sisselogimise lubamine...

en: Disable _Fingerprint Login...
et: _Sõrmejäljega sisselogimise keelamine...

en: Set your personal information
et: Isiklike andmete määramine

en: You are not allowed to access the device. Contact your system administrator.
et: Sul pole õigust sellele seadmele ligi pääseda. Ligipääsu jaoks võta palun ühendust oma süsteemiülemaga.

en: The device is already in use.
et: Seade on juba kasutusel.

en: An internal error occurred
et: Tekkis sisemine viga

en: Delete registered fingerprints?
et: Kas kustutada registreeritud sõrmejäljed?

en: _Delete Fingerprints
et: _Kustuta sõrmejäljed

en: Do you want to delete your registered fingerprints so fingerprint login is disabled?
et: Kas sa tahad kustutada registreeritud sõrmejäljed, sellega keelatakse sõrmejäljega sisselogimine?

en: Done!
et: Valmis!

en: Could not access '%s' device
et: Seadmele '%s' pole võimalik ligi pääseda

en: Could not start finger capture on '%s' device
et: Ei suudetud alustada sõrmejälje salvestamist seadmel '%s'

en: Could not access any fingerprint readers
et: Ühelegi sõrmejäljelugejale pole võimalik ligi pääseda

en: Please contact your system administrator for help.
et: Abi saamiseks võta palun ühendust oma süsteemiülemaga.

en: Enable Fingerprint Login
et: Sõrmejäljega logimise lubamine

en: To enable fingerprint login, you need to save one of your fingerprints, using the '%s' device.
et: Et sisse lülitada sõrmejäljega sisselogimist, pead sa salvestama '%s' seadmega vähemalt ühe sõrmejälje.

en: Swipe finger on reader
et: Tõmba sõrm üle lugeja

en: Place finger on reader
et: Aseta sõrm lugejale

en: Left thumb
et: Vasak pöial

en: Left middle finger
et: Vasak keskmine sõrm

en: Left ring finger
et: Vasak nimetu sõrm

en: Left little finger
et: Vasak väike sõrm

en: Right thumb
et: Parem pöial

en: Right middle finger
et: Parem keskmine sõrm

en: Right ring finger
et: Parem nimetu sõrm

en: Right little finger
et: Parem väike sõrm

en: Right index finger
et: Parem nimetissõrm

en: Left index finger
et: Vasak nimetissõrm

en: Other finger:
et: Muu sõrm:

en: Select finger
et: Sõrme valimine

en: Your fingerprint was successfully saved. You should now be able to log in using your fingerprint reader.
et: Sinu sõrmejälg on edukalt salvestatud. Sul peaks olema nüüd võimalik sõrmejäljelugeja abil sisse logida.

en: Child exited unexpectedly
et: Lapsprotsess lõpetas ootamatult

en: Could not shutdown backend_stdin IO channel: %s
et: Backend_stdin S/V kanali tööd pole võimalik lõpetada: %s

en: Could not shutdown backend_stdout IO channel: %s
et: Backend_stdout S/V kanali tööd pole võimalik lõpetada: %s

en: Authenticated!
et: Autenditud!

en: Your password has been changed since you initially authenticated! Please re-authenticate.
et: Sinu parool on pärast algset autentimist muutunud! Palun autendi uuesti.

en: That password was incorrect.
et: See parool ei ole õige.

en: Your password has been changed.
et: Sinu parool on muutunud.

en: System error: %s.
et: Süsteemne viga: %s.

en: The password is too short.
et: Parool on liiga lühike.

en: The password is too simple.
et: Parool on liiga lihtne.

en: The old and new passwords are too similar.
et: Vana ja uus parool on liiga sarnased.

en: The new password must contain numeric or special character(s).
et: Uus parool peab sisaldama numbreid või erimärke.

en: The old and new passwords are the same.
et: Vana ja uus parool on ühesugused.

en: The new password has already been used recently.
et: Uus parool on hiljuti kasutusel olnud.

en: Unable to launch %s: %s
et: %s pole võimalik käivitada: %s

en: Unable to launch backend
et: Taustaprogrammi pole võimalik käivitada

en: A system error has occurred
et: Tekkis süsteemne viga

en: Checking password...
et: Parooli kontrollimine...

en: Click <b>Change password</b> to change your password.
et: Parooli muutmiseks klõpsa <b>Muuda parooli</b>.

en: Please type your password in the <b>New password</b> field.
et: Palun sisesta oma parool väljale <b>Uus parool</b>.

en: Please type your password again in the <b>Retype new password</b> field.
et: Palun sisesta oma parool uuesti väljale <b>Uus parool uuesti</b>.

en: The two passwords are not equal.
et: Kaks parooli ei kattu.

en: Change password
et: Parooli muutmine

en: Change pa_ssword
et: Muuda _parooli

en: Change your password
et: Sinu parooli muutmine

en: To change your password, enter your current password in the field below and click <b>Authenticate</b>.
    After you have authenticated, enter your new password, retype it for verification and click <b>Change password</b>.
et: Parooli muutmiseks sisesta oma praegune parool allpool olevale väljale ja klõpsa nuppu <b>Autendi</b>.
    Pärast autentimist sisesta oma uus parool, kontrolliks sisesta oma uus parool veel teinegi kord ja klõpsa <b>Muuda parooli</b>.

en: Current _password:
et: P_raegune parool:

en: _New password:
et: _Uus parool:

en: _Retype new password:
et: Uus pa_rool uuesti:

en: _Authenticate
et: _Autendi

en: Assistive Technologies Preferences
et: Abistava tehnika eelistused

en: _Help
et: A_bi

en: Close and _Log Out
et: Sulge ja _logi välja

en: Assistive Technologies
et: Abistav tehnika

en: _Preferred Applications
et: _Eelistatud rakendused

en: Jump to Preferred Applications dialog
et: Eelistatud rakenduste dialoogi avamine

en: _Enable assistive technologies
et: _Abistav tehnika on lubatud

en: Changes to enable assistive technologies will not take effect until your next log in.
et: Abistavate tehnikate lubamine rakendub alles järgmisel sisselogimisel.

en: Preferences
et: Eelistused

en: _Keyboard Accessibility
et: _Klaviatuurihõlbustused

en: Jump to the Keyboard Accessibility dialog
et: Klaviatuurihõlbustuste dialoogi avamine

en: _Mouse Accessibility
et: _Hiirehõlbustused

en: Jump to the Mouse Accessibility dialog
et: Hiirehõlbustuste dialoogi avamine

en: Accessible Lo_gin
et: _Hõlbustustega sisselogimine

en: Jump to the Accessible Login dialog
et: Abistava tehnika toega sisselogimise dialoogi avamine

en: Choose which accessibility features to enable when you log in
et: Sisselogimisel kasutatavate hõlbustuste valimine

en: Add Wallpaper
et: Tapeedi lisamine

en: All files
et: Kõik failid

en: Select Font
et: Vali font

en: _Cancel
et: _Tühista

en: _Open
et: _Ava

en: Fonts
et: Kirjatüübid

en: Specify the filename of a theme to install
et: Paigaldatava teemafaili nime määramine

en: filename
et: failinimi

en: Specify the name of the page to show (theme|background|fonts|interface)
et: Määra näidatava lehe nimi (theme|background|fonts|interface)

en: page
et: leht

en: [WALLPAPER...]
et: [TAPEET...]

en: Default Pointer
et: Vaikimisi kursor

en: Install
et: Paigalda

en: Apply Background
et: Rakenda taust

en: Apply Font
et: Rakenda kirjatüüp

en: Revert Font
et: Taasta kirjatüüp

en: The current theme suggests a background and a font. Also, the last applied font suggestion can be reverted.
et: Käesolev teema vihjab taustale ja kirjatüübile. Viimati rakendatud kirjatüübivihjeid on võimalik tagasi võtta.

en: The current theme suggests a background. Also, the last applied font suggestion can be reverted.
et: Käesolev teema vihjab taustale. Veel: viimati rakendatud kirjatüübivihjeid on võimalik tagasi võtta.

en: The current theme suggests a background and a font.
et: Käesolev teema vihjab taustale ja kirjatüübile.

en: The current theme suggests a font. Also, the last applied font suggestion can be reverted.
et: Valitud teema soovitab ka fonti. Viimati rakendatud fondisoovituse saab tagasi pöörata.

en: The current theme suggests a background.
et: Käesolev teema vihjab taustale.

en: The last applied font suggestion can be reverted.
et: Viimati rakendatud fondisoovituse saab tagasi pöörata.

en: The current theme suggests a font.
et: Käesolev teema vihjab kirjatüübile.

en: Custom
et: Kohandatud

en: Font Rendering Details
et: Kirjatüübi renderdamise üksikasjad

en: R_esolution
et: R_esolutsioon

en: Automatic detection:
et: Automaatne tuvastamine:

en: Smoothing
et: Pehmendamine

en: Gra_yscale
et: _Halltoon

en: Sub_pixel (LCDs)
et: Alam_piksel (LCD)

en: _None
et: Puu_dub

note: font hinting
en: Hinting
et: Varjundamine

en: N_one
et: P_uudub

en: _Slight
et: _Veidi

en: _Full
et: _Täielik

en: _Medium
et: _Keskmine

en: Subpixel Order
et: Alampiksli järjekord

note: pixel order red, green, blue
en: _RGB
et: _PRS

note: pixel order blue, green, red
en: _BGR
et: _SRP

note: vertical hinting, pixel order blue, green, red
en: VB_GR
et: VS_RP

note: vertical hinting, pixel order red, green, blue
en: _VRGB
et: _VPRS

en: Save Theme As...
et: Teema salvestamine kui...

en: _Save
et: _Salvesta

en: Save _background image
et: Salvesta _taustapilt

en: Save _notification theme
et: Salvesta _teavituste teema

en: _Name:
et: _Nimi:

en: _Description:
et: _Kirjeldus:

en: Text below items
et: Tekst kirjete all

en: Text beside items
et: Tekst kirjete kõrval

en: Icons only
et: Ainult ikoonid

en: Text only
et: Ainult tekst

en: Customize Theme
et: Teema kohandamine

en: _Delete
et: _Eemalda

en: Controls
et: Vidinad

en: The current controls theme does not support color schemes.
et: Praegune juhtteema ei toeta värviskeeme.

en: _Tooltips:
et: _Vihjed:

en: Text
et: Tekst

en: Background
et: Taust

en: _Selected items:
et: _Valitud kirjed:

en: _Input boxes:
et: S_isestuskastid:

en: _Windows:
et: _Aknad:

en: _Reset to Defaults
et: Taasta _vaikeväärtused

en: Colors
et: Värvused

en: Window Border
et: Akna ääris

en: Icons
et: Ikoonid

en: _Size:
et: _Suurus:

note: small threshold
en: Small
et: Väike

note: large threshold
en: Large
et: Suur

en: Pointer
et: Kursor

en: Solid color
et: Ühtlane värvus

en: Horizontal gradient
et: Rõhtne üleminek

en: Vertical gradient
et: Püstine üleminek

en: Tile
et: Korduv

en: Zoom
et: Suurendus

en: Center
et: Keskel

en: Scale
et: Kogu pilt nähtaval

en: Stretch
et: Venitatud

en: Span
et: Üle mitme ekraani

en: Appearance Preferences
et: Välimuse eelistused

en: Save _As...
et: Salvesta _kui...

en: C_ustomize...
et: _Kohanda...

en: _Install...
et: _Paigalda...

en: Get more themes online
et: Tõmba veel teemasid

en: Theme
et: Teema

en: _Style:
et: _Paigutus:

en: C_olors:
et: _Värvused:

en: Open a dialog to specify the color
et: Dialoogi avamine värvi määramiseks

en: Get more backgrounds online
et: Tõmba veel taustapilte

en: _Add...
et: Li_sa...

en: _Application font:
et: _Rakenduste kirjatüüp:

en: _Document font:
et: _Dokumendi kirjatüüp:

en: Des_ktop font:
et: _Töölaua kirjatüüp:

en: _Window title font:
et: Akna p_ealkirja kirjatüüp:

en: _Fixed width font:
et: Ki_ndla laiusega kirjatüüp:

en: Add new f_ont...
et: Lisa uus f_ont...

en: Rendering
et: Renderdamine

en: Sub_pixel smoothing (LCDs)
et: Alam_piksli silumine (LCD)

en: Best _shapes
et: Parim k_ujund

en: _Monochrome
et: _Monokroom

en: Best co_ntrast
et: Parim k_ontrast

en: D_etails...
et: Üksikas_jad...

en: Menus and Toolbars
et: Menüüd ja tööriistaribad

en: Show _icons in menus
et: Menüüs _ikoonide näitamine

en: _Editable menu shortcut keys
et: Menüüde _kiirklahvid on lubatud

en: Toolbar _button labels:
et: Tööriistariba _nuppude sildid:

en: Buttons
et: Nupud

en: Show icons on buttons
et: Nuppudel näidatakse ikoone

en: File Chooser
et: Failivalija

en: Show hidden items
et: Kuva peidetud üksused

en: Show size column
et: Kuva suuruse veerg

en: Show type column
et: Näita tüübi veergu

en: Sort directories first
et: Kõigepealt sorteerige kataloogid

en: Preview
et: Eelvaade

en: _File
et: _Fail

en: Edit
et: Redaktor

en: New
et: Uus

en: Interface
et: Liides

en: Appearance
et: Välimus

en: Customize the look of the desktop
et: Töölaua välimuse kohandamine

en: Theme Installer
et: Teemapaigaldaja

en: Installs themes packages for various parts of the desktop
et: Töölaua välimuse muutmise teemapakkide paigaldamine

en: Mate Theme Package
et: Mate Teemapakk

en: No Desktop Background
et: Töölaual puudub taust

en: unknown
et: tundmatu

en: Slide Show
et: Slaidiesitus

en: Image
et: Pilt

en: multiple sizes
et: mitmes suuruses

en: %d %s by %d %s
et: %d %s × %d %s

en: pixel | pixels
et[0]: piksel
et[1]: pikslit

en: <b>%s</b>
    %s, %s
    Folder: %s
    Artist: %s
et: <b>%s</b>
    %s, %s
    Kataloog: %s
    Kunstnik: %s

en: <b>%s</b>
    %s
    Folder: %s
    Artist: %s
et: <b>%s</b>
    %s
    Kataloog: %s
    Kunstnik: %s

en: Image missing
et: Pilt on puudu

en: Cannot install theme
et: Teemat pole võimalik paigaldada

en: The %s utility is not installed.
et: Utiliit %s pole paigaldatud.

en: There was a problem while extracting the theme.
et: Teema lahtipakkimisel tekkis probleem.

en: There was an error installing the selected file
et: Valitud faili paigaldamisel tekkis viga

en: "%s" does not appear to be a valid theme.
et: "%s" ei paista olevat korrektne teema.

en: "%s" does not appear to be a valid theme. It may be a theme engine which you need to compile.
et: "%s" ei paista olevat korrektne teema. Võib-olla on see teemamootor, mis tuleb kompileerida.

en: The theme "%s" already exists.
et: Teema "%s" on juba olemas.

en: Do you want to install it again?
et: Kas soovite selle uuesti installida?

en: Cancel
et: Tühista

en: Theme cannot be deleted
et: Teemat pole võimalik kustutada

en: Installation for theme "%s" failed.
et: Tõrge teema "%s" paigaldamisel.

en: The theme "%s" has been installed.
et: Teema "%s" on paigaldatud.

en: Would you like to apply it now, or keep your current theme?
et: Kas soovid selle kohe rakendada või hoida praeguse teema alles?

en: Keep Current Theme
et: Säilita praegune teema

en: Apply New Theme
et: Rakenda uus teema

en: MATE Theme %s correctly installed
et: MATE teema %s on korralikult paigaldatud

en: Failed to create temporary directory
et: Tõrge ajutise kataloogi loomisel

en: New themes have been successfully installed.
et: Uued teemad on edukalt paigaldatud.

en: No theme file location specified to install
et: Paigaldamisel pole teemafaili asukohta määratud

en: Insufficient permissions to install the theme in:
    %s
et: Pole piisavalt õiguseid teema paigaldamiseks asukohta:
    %s

en: Select Theme
et: Teema valimine

en: Theme Packages
et: Teemapaketid

en: Theme name must be present
et: Teemale peab olema määratud nimi

en: The theme already exists. Would you like to replace it?
et: Teema on juba olemas. Kas soovid selle asendada?

en: _Overwrite
et: _Kirjuta üle

en: Would you like to delete this theme?
et: Kas soovid selle teema eemaldada?

en: Could not install theme engine
et: Teemamootorit pole võimalik paigaldada

en: Unable to start the settings manager 'mate-settings-daemon'.
    Without the MATE settings manager running, some preferences may not take effect. This could indicate a problem with DBus, or a non-MATE (e.g. KDE) settings manager may already be active and conflicting with the MATE settings manager.
et: Sätete haldurit 'mate-settings-daemon' pole võimalik käivitada.
    Kui MATE sätete haldur ei tööta, siis võivad mõned eelistused mitte jõustuda. See võib olla DBus-ist põhjustatud probleem või olukord, kus mõni mitte-MATE (näiteks KDE oma) sätete haldur on juba aktiivne ning on vastuolus MATE sätete halduriga.

en: There was an error displaying help: %s
et: Abiteabe kuvamisel tekkis viga: %s

en: Copying file: %u of %u
et: Faili kopeerimine: %u (%u'st)

en: Copying '%s'
et: '%s' kopeerimine

en: Copying files
et: Failide kopeerimine

en: Parent Window
et: Emaaken

en: Parent window of the dialog
et: Dialoogi emaaken

en: From URI
et: URI-lt

en: URI currently transferring from
et: Käimasoleva ülekande lähtekoha URI

en: To URI
et: URI-le

en: URI currently transferring to
et: Käimasoleva ülekande sihtkoha URI

en: Fraction completed
et: Alamhulk on kohal

en: Fraction of transfer currently completed
et: Ülekande alamhulk on kohale toimetatud

en: Current URI index
et: Käesolev URI indeks

en: Current URI index - starts from 1
et: Käesolev URI indeks alates esimesest

en: Total URIs
et: Kokku URIsid

en: Total number of URIs
et: URI-de koguarv

en: File '%s' already exists. Do you want to overwrite it?
et: Fail '%s' on juba olemas. Kas soovid selle üle kirjutada?

en: _Skip
et: _Jäta vahele

en: Overwrite _All
et: _Kirjuta kõik üle

en: This theme will not look as intended because the required GTK+ theme '%s' is not installed.
et: See teema ei näe välja selline nagu peaks, kuna vajalik GTK+ teema '%s' pole paigaldatud.

en: This theme will not look as intended because the required window manager theme '%s' is not installed.
et: See teema ei näe välja selline nagu peaks, kuna vajalik aknahalduri teema '%s' pole paigaldatud.

en: This theme will not look as intended because the required icon theme '%s' is not installed.
et: See teema ei näe välja selline nagu peaks, kuna vajalik ikooniteema '%s' pole paigaldatud.

en: Preferred Applications
et: Eelistatud rakendused

en: Select your default applications
et: Vaikimisi kasutatavate rakenduste valimine

en: Specify the name of the page to show (internet|multimedia|system|a11y)
et: Määra näidatava lehe nimi (internet|multimedia|system|a11y)

en: - MATE Default Applications
et: - MATE vaikimisi rakendused

en: Web Browser
et: Veebisirvija

en: Mail Reader
et: Postilugeja

en: Instant Messenger
et: Kiirsuhtlus

en: Image Viewer
et: Pildinäitaja

en: Multimedia Player
et: Multimeediaesitaja

en: Video Player
et: Videoesitaja

en: Multimedia
et: Multimeedia

en: Text Editor
et: Tekstiredaktor

en: Terminal Emulator
et: Terminaliemulaator

en: File Manager
et: Failihaldur

en: Calculator
et: Kalkulaator

en: System
et: Süsteem

en: Document Viewer
et: Dokumendinäitaja

en: Word Processor
et: Tekstiredaktor

en: Spreadsheet Editor
et: Tabelarvutus

en: Office
et: Kontor

en: _Run at start
et: Käivitatakse _sisselogimisel

en: Visual
et: Visuaalsed

en: Run at st_art
et: Käivitatakse sisse_logimisel

en: Mobility
et: Mobiilsed

en: Accessibility
et: Hõlbustused

en: Normal
et: Tavaline

en: Left
et: Vasak

en: Right
et: Parem

en: Upside-down
et: Tagurpidi

en: Monitor Preferences
et: Kuvari eelistused

en: Apply system-wide
et: Rakenda kogu süsteemile

en: Applies the current configuration for other MATE users on the computer. Note that this doesn't affect login screens or other desktop environments.
et: Käesolevate sätete rakendamine teistele selle arvuti kasutajatele. Need sätted ei rakendu aga sisselogimisekraanile ja teistele töölauakeskkondadele.

en: _Apply
et: _Rakenda

en: Sa_me image in all monitors
et: Sama pilt kõi_gil kuvaritel

en: _Detect monitors
et: _Tuvasta kuvarid

en: _Resolution:
et: _Eraldusvõime:

en: Re_fresh rate:
et: _Värskendussagedus:

en: On
et: Sees

en: Off
et: Väljas

en: Include _panel
et: _Paneeli kaasamine

en: Set as primary
et: Määra põhiliseks

en: Sets the selected monitor as primary.
et: Valitud kuvari määramine põhiliseks kuvariks.

en: R_otation:
et: _Pööramine:

en: Monitor
et: Kuvar

en: Panel icon
et: Paneeliikoon

en: _Show monitors in panel
et: _Kuvareid näidatakse paneelil

en: Displays
et: Kuvad

en: Change resolution and position of monitors and projectors
et: Kuvarite ja projektorite eraldusvõime ning asukoha muutmine

en: Usage: %s SOURCE_FILE DEST_NAME
    
    This program installs a RANDR profile for multi-monitor setups into
    a systemwide location.  The resulting profile will get used when
    the RANDR plug-in gets run in mate-settings-daemon.
    
    SOURCE_FILE - a full pathname, typically /home/username/.config/monitors.xml
    
    DEST_NAME - relative name for the installed file.  This will get put in
                the systemwide directory for RANDR configurations,
                so the result will typically be %s/DEST_NAME
et: Kasutamine: %s LÄHTEFAIL SIHTNIMI
    
    See programm paigaldab mitme kuvari sätete jaoks vajaliku RANDR-profiili
    süsteemsesse asukohta. Seda profiili kasutatakse olukorras, kus MATE
    sätetedeemon (mate-settings-daemon) käivitab RANDR-plugina.
    
    LÄHTEFAIL - täielik rada, harilikult /home/kasutajanimi/.config/monitors.xml
    
    SIHTNIMI - paigaldatud faili suhteline nimi. See fail pannakse
               RANDR-sätete ülesüsteemilisse kataloogi, harilikult
               on selleks %s/SIHTNIMI

note: Translators: only able to install RANDR profiles as root
en: This program can only be used by the root user
et: Seda programmi tohib kasutada ainult juurkasutaja

en: The source filename must be absolute
et: Lähtefaili nimi peab olema täieliku rajaga

note: Translators: first %s is a filename; second %s is an error message
en: Could not open %s: %s
et: Faili %s pole võimalik avada: %s

note: Translators: first %s is a filename; second %s is an error message
en: Could not get information for %s: %s
et: Faili %s kohta pole võimalik andmeid hankida:%s

en: %s must be a regular file
et: %s peab olema tavaline fail

en: This program must only be run through pkexec(1)
et: See programm peab olema käivitatud pkexec(1) kaudu

en: PKEXEC_UID must be set to an integer value
et: PKEXEC_UID väärtus peab olema täisarv

note: Translators: we are complaining that a file must be really owned by the user who called this program
en: %s must be owned by you
et: Fail %s peab kuuluma sulle

note: Translators: here we are saying that a plain filename must look like "filename", not like "some_dir/filename"
en: %s must not have any directory components
et: %s ei tohi sisaldada viiteid kataloogidele

en: %s must be a directory
et: %s peab olema kataloog

note: Translators: the first %s/%s is a directory/filename; the last %s is an error message
en: Could not open %s/%s: %s
et: Faili %s/%s pole võimalik avada: %s

en: Could not rename %s to %s: %s
et: Nime muutmine %s -> %s pole võimalik: %s

en: Install multi-monitor settings for the whole system
et: Mitme kuvari sätete paigaldamine kogu süsteemile

en: Authentication is required to install multi-monitor settings for all users
et: Kõigile kasutajatele mitme kuvari sätete paigaldamiseks on vajalik ennast autentida

en: Upside Down
et: Pea peal

en: auto detect
et: automaatne tuvastus

note: Translators:  this is the feature where what you see on your laptop's * screen is the same as your external monitor.  Here, "Mirror" is being * used as an adjective, not as a verb.  For example, the Spanish * translation could be "Pantallas en Espejo", *not* "Espejar Pantallas".
en: Mirror Screens
et: Ekraanid on peegeldatud

en: Monitor: %s
et: Kuvar: %s

en: Select a monitor to change its properties; drag it to rearrange its placement.
et: Omaduste muutmiseks vali kuvar. Asukoha muutmiseks lohista see uuele asukohale.

en: Could not save the monitor configuration
et: Kuvari sätteid pole võimalik salvestada

en: Could not get session bus while applying display configuration
et: Kuvaseadistuse rakendamisel ei saadud seansisiiniga ühendust

en: Could not detect displays
et: Kuvasid pole võimalik tuvastada

en: The monitor configuration has been saved
et: Kuvari sätted salvestati

en: This configuration will be used the next time someone logs in.
et: Seda seadistust kasutatakse järgmisel sisselogimisel.

en: Could not set the default configuration for monitors
et: Kuvaritele pole võimalik vaikesätteid määrata

en: Could not get screen information
et: Ekraani andmeid pole võimalik hankida

en: Could not open help content
et: Abi sisu ei saanud avada

en: Sound
et: Heli

en: Volume mute
et: Heli tummaks

en: Volume down
et: Heli vaiksemaks

en: Volume up
et: Heli valjemaks

en: Volume mute quietly
et: Heli vaigistamine (Vaikselt)

en: Volume down quietly
et: Heli vaiksemaks (Vaikselt)

en: Volume up quietly
et: Heli valjemaks (Vaikselt)

en: Microphone mute
et: Mikrofoni vaigistamine

en: Launch media player
et: Meediaesitaja käivitamine

en: Play (or play/pause)
et: Esitamine (või esitamine/paus)

en: Pause playback
et: Esitamise paus

en: Stop playback
et: Esitamise lõpetamine

en: Previous track
et: Eelmisele loole hüppamine

en: Next track
et: Järgmisele loole hüppamine

en: Eject
et: Sahtli lahtilükkamine

en: Desktop
et: Töölaud

en: Launch help browser
et: Abiteabe sirvija käivitamine

en: Launch calculator
et: Kalkulaatori käivitamine

en: Launch email client
et: E-posti kliendi käivitamine

en: Launch instant messenger
et: Käivitage kiirsõnum

en: Launch web browser
et: Veebisirvija käivitamine

en: Log out
et: Logi välja

en: Shut down
et: Lülita välja

en: Lock screen
et: Ekraani lukustamine

en: Home folder
et: Kodukataloog

en: Search
et: Otsing

en: Launch settings
et: Käivitage seaded

en: New shortcut...
et: Uus kiirklahv...

en: Accelerator key
et: Kiirklahv

en: Accelerator modifiers
et: Kiirklahvide muuteklahvid

en: Accelerator keycode
et: Kiirklahvi kood

en: Accel Mode
et: Kiirklahvi liik

en: The type of accelerator.
et: Kiirklahvi liik.

en: Disabled
et: Keelatud

en: <Unknown Action>
et: <tundmatu tegevus>

en: Custom Shortcuts
et: Kohandatud kiirklahvid

en: Error saving the new shortcut
et: Viga uue kiirklahvi salvestamisel

en: The shortcut "%s" cannot be used because it will become impossible to type using this key.
    Please try with a key such as Control, Alt or Shift at the same time.
et: Kiirklahvi "%s" pole võimalik kasutada, kuna see teeb selle klahvi kasutamise tavaolukorras võimatuks.
    Palun proovi klahvi kombineerida klahvidega Control, Alt või Shift.

en: The shortcut "%s" is already used for
    "%s"
et: Kiirklahvi "%s" juba kasutatakse järgneva tegevuse jaoks:
    "%s"

en: If you reassign the shortcut to "%s", the "%s" shortcut will be disabled.
et: Kui sa määrad selle kiirklahvi tegevusele "%s", siis tegevuse "%s" kiirklahv keelatakse.

en: _Reassign
et: _Määra

en: Too many custom shortcuts
et: Liiga palju kohandatud kiirklahve

en: Action
et: Tegevus

en: Shortcut
et: Kiirklahv

en: Custom Shortcut
et: Kohandatud kiirklahv

en: C_ommand:
et: Kä_sk:

en: _Browse applications...
et: _Sirvi rakendusi...

en: Keyboard Shortcuts
et: Kiirklahvid

en: To edit a shortcut key, double-click on the corresponding row and type a new key combination, or press backspace to clear.
et: Kiirklahvi muutmiseks topeltklõpsake vastaval real ja tippige uus klahvikombinatsioon või vajutage kustutamiseks tagasilükkeklahvi.

en: Assign shortcut keys to commands
et: Käskudele kiirklahvide seadmine

en: Just apply settings and quit (compatibility only; now handled by daemon)
et: Sätete rakendamine ja programmi töö lõpetamine (ühilduvuse eesmärkidel, seda hallatakse nüüd deemoni poolt)

en: Start the page with the typing break settings showing
et: Lehekülje alguses näidatakse tippimisvaheaegade sätteid

en: Start the page with the accessibility settings showing
et: Lehekülje alguses näidatakse hõlbustuste sätteid

en: - MATE Keyboard Preferences
et: - MATE klaviatuurieelistused

en: Keyboard Accessibility Audio Feedback
et: Klaviatuurihõlbustuste heliline tagasiside

en: Beep when _accessibility features are turned on or off
et: _Hõlbustusvalikute sisse- ja väljalülitamisel tehakse piiksu

en: Beep when a _toggle key is pressed
et: Lülitiklahvi vajutamisel tehakse _piiksu

en: General
et: Üldine

en: Beep when a _modifier key is pressed
et: Muuteklahvi vajutamisel tehakse _piiksu

en: Sticky Keys
et: Kleepuvad klahvid

en: Show _visual feedback for the alert sound
et: Hoiatusheliga näidatakse koos ka _visuaalset tagasisidet

en: Flash _window titlebar
et: Akna _tiitliriba vilgutamine

en: Flash entire _screen
et: Kogu _ekraani vilgutamine

en: Visual cues for sounds
et: Koos hoiatushelidega visuaalhoiatused

en: Beep when a key is pr_essed
et: Klahvi vajutamisel tehakse _piiksu

en: Beep when key is _accepted
et: Klahvi _aktsepteerimisel tehakse piiksu

en: Beep when key is _rejected
et: Klahvi _hülgamisel tehakse piiksu

en: Slow Keys
et: Aeglased klahvid

en: Beep when a key is reje_cted
et: Klahvi _hülgamisel tehakse piiksu

en: Bounce Keys
et: Põrkeklahvid

en: Keyboard Preferences
et: Klaviatuurieelistused

en: Repeat Keys
et: Klahvide kordamine

en: Key presses _repeat when key is held down
et: Klahvivajutus k_ordub, kui klahvi hoitakse all

en: _Delay:
et: _Viivitus:

en: _Speed:
et: Kii_rus:

en: Short
et: Lühike

note: slow acceleration
en: Slow
et: Aeglane

en: Repeat keys speed
et: Klahvide kordamise kiirus

en: Long
et: Pikk

note: fast acceleration
en: Fast
et: Kiire

en: Cursor Blinking
et: Kursori vilkumine

en: Cursor _blinks in text fields
et: Kursor _vilgub tekstiväljadel

en: S_peed:
et: _Kiirus:

en: Cursor blinks speed
et: Kursori vilkumiskiirus

en: List of keyboard layouts selected for usage
et: Kasutuseks valitud klaviatuuripaigutuste loend

en: Select a keyboard layout to be added to the list
et: Klaviatuuripaigutuse valimine loendisse lisamiseks

en: _Remove
et: _Eemalda

en: Remove the selected keyboard layout from the list
et: Valitud klaviatuuripaigutuse eemaldamine loendist

en: Move _Up
et: Liiguta ü_les

en: Move the selected keyboard layout up in the list
et: Valitud klaviatuuripaigutuse liigutamine loendis ülespoole

en: Move _Down
et: Liiguta _alla

en: Move the selected keyboard layout down in the list
et: Valitud klaviatuuripaigutuse liigutamine loendis allapoole

en: _Show...
et: _Näita...

en: Print a diagram of the selected keyboard layout
et: Valitud klaviatuuripaigutusest pildi printimine

en: _Separate layout for each window
et: Eraldi _paigutus iga akna jaoks

en: New windows u_se active window's layout
et: _Uued aknad kasutavad aktiivse akna paigutust

en: Keyboard _model:
et: Klaviatuuri _mudel:

en: _Options...
et: _Valikud...

en: View and edit keyboard layout options
et: Klaviatuuripaigutuse valikute kuvamine ja muutmine

en: Reset to De_faults
et: Taasta _vaikeväärtused

en: Replace the current keyboard layout settings with the
    default settings
et: Asenda praegused klaviatuurisätted
    vaikesätetega

en: Layouts
et: Paigutused

en: _Accessibility features can be toggled with keyboard shortcuts
et: _Hõlbustusi on võimalik klaviatuuri abil sisse ja välja lülitada

en: _Simulate simultaneous keypresses
et: _Mitme klahvi allhoidmisi simuleeritakse

en: Disa_ble sticky keys if two keys are pressed together
et: _Kahe klahvi koosvajutamisel keelatakse kleepuvad klahvid

en: _Only accept long keypresses
et: _Aktsepteeritakse ainult klahvide pikki allhoidmisi

en: _Ignore fast duplicate keypresses
et: Kiireid klahvide korduvvajutusi _eiratakse

en: D_elay:
et: V_iivitus:

en: Audio _Feedback...
et: Heliline _tagasiside...

en: _Pointer can be controlled using the keypad
et: _Kursorit on võimalik juhtida klaviatuuri abil

en: _Acceleration:
et: K_iirendus:

en: Mouse Keys
et: Hiire klahvid

en: _Lock screen to enforce typing break
et: Tippimise vaheaja pealesundimiseks _lukustatakse ekraan

en: Lock screen after a certain duration to help prevent repetitive keyboard use injuries
et: Ekraani lukustamine kindlate ajavahemike järel hoiab ära liigsest arvutikasutamisest tulenevaid tervisekahjustusi

en: _Work interval lasts:
et: _Töö kestus:

en: _Break interval lasts:
et: _Vaheaja kestus:

en: Duration of work before forcing a break
et: Töö kestus enne sunniviisilist puhkepausi

en: Duration of the break when typing is disallowed
et: Puhkepausi kestus, mille vältel on klaviatuurilt sisestused keelatud

en: minutes
et: minutit

en: All_ow postponing of breaks
et: _Puhkepause on lubatud edasi lükata

en: Check if breaks are allowed to be postponed
et: Märgitakse juhul, kui puhkepauside edasilükkamine on lubatud

en: Typing Break
et: Tippimise vaheaeg

en: _Type to test settings:
et: T_esti sätteid siin:

en: Choose a Layout
et: Paigutuse valimine

en: _Country:
et: _Riik:

en: _Variants:
et: _Variandid:

en: By _country
et: _Riigi järgi

en: _Language:
et: _Keel:

en: By _language
et: _Keele järgi

en: Preview:
et: Eelvaade:

en: Choose a Keyboard Model
et: Klaviatuuri mudeli valimine

en: _Vendors:
et: _Tarnijad:

en: _Models:
et: _Mudelid:

en: Keyboard Layout Options
et: Klaviatuuripaigutuse valikud

en: Unknown
et: Tundmatu

en: Layout
et: Paigutus

en: Vendors
et: Tarnijad

en: Models
et: Mudelid

en: Default
et: Vaikimisi

en: Keyboard
et: Klaviatuur

en: Set your keyboard preferences
et: Klaviatuurieelistuste seadmine

en: Left button
et: Vasak nupp

en: Middle button
et: Keskmine nupp

en: Right button
et: Parem nupp

en: Specify the name of the page to show (general)
et: Määra näidatava lehe nimi (general)

en: - MATE Mouse Preferences
et: - MATE hiire-eelistused

en: Mouse Preferences
et: Hiire-eelistused

en: Mouse Orientation
et: Vasaku- või paremakäeliste hiir

en: _Right-handed
et: _Paremakäelise hiir

en: _Left-handed
et: _Vasakukäelise hiir

en: Sh_ow position of pointer when the Control key is pressed
et: _Control klahvi vajutamisel näidatakse kursori asukohta

en: Pointer Speed
et: Kursori kiirus

note: low sensitivity
en: Low
et: Madal

note: high sensitivity
en: High
et: Kõrge

en: _Sensitivity:
et: _Tundlikkus:

en: Adaptive
et: Kohanduv

en: Drag and Drop
et: Lohistamine ja lahtilaskmine

en: Thr_eshold:
et: _Lävi:

en: Double-Click Timeout
et: Topeltklõpsu ajapiirang

en: _Timeout:
et: A_japiirang:

en: Mouse
et: Hiir

en: Enable _touchpad
et: Luba _puuteplaat

en: Disable touchpad _while typing
et: _Tippimise ajal on puutepadi keelatud

en: Enable _mouse clicks with touchpad
et: Puutepadjalt tulevad _hiireklõpsud on lubatud

en: Two-finger click emulation:
et: Klõpsu emuleerimine kahe sõrmega:

en: Three-finger click emulation:
et: Klõpsu emuleerimine kolme sõrmega:

en: Scrolling
et: Kerimine

en: Touchpad
et: Puutepadi

en: Set your mouse preferences
et: Hiire-eelistuste seadmine

en: Network Proxy
et: Võrgu proksi

en: Set your network proxy preferences
et: Võrguproksi eelistuste seadmine

en: Network Proxy Preferences
et: Võrguproksi eelistused

en: <b>Di_rect internet connection</b>
et: <b>_Otseühendus Internetiga</b>

en: <b>_Manual proxy configuration</b>
et: <b>_Käsitsi seadistatav proksi</b>

en: _Details
et: _Üksikasjad

en: H_TTP proxy:
et: _HTTP proksi:

en: _Secure HTTP proxy:
et: Tu_rvalise HTTP proksi:

en: _FTP proxy:
et: _FTP proksi:

en: <b>_Automatic proxy configuration</b>
et: <b>A_utomaatne proksi sätete määramine</b>

en: Autoconfiguration _URL:
et: Automaatse seadistuse U_RL:

en: Proxy Configuration
et: Proksi sätted

en: Ignore Host List
et: Eiratavate hostide nimekiri

en: Ignored Hosts
et: Eiratavad hostid

en: HTTP Proxy Details
et: HTTP proksi üksikasjad

en: <b>_Use authentication</b>
et: <b>Autentimise kas_utamine</b>

en: U_sername:
et: Kasutaja_nimi:

en: _Password:
et: _Parool:

en: Metacity Preferences
et: Metacity eelistused

en: Compositing Manager
et: Komposiithaldur

en: Enable software _compositing window manager
et: Tarkvaraline _komposiithaldur on lubatud

en: The current window manager is unsupported
et: Praegune aknahaldur pole toetatud

en: H_yper
et: _Hüper

en: S_uper (or "Windows logo")
et: S_uper (ehk "Windowsi logo")

en: Windows
et: Aknad

en: Set your window properties
et: Akende omaduste seadmine

en: Window Preferences
et: Akende eelistused

en: Window Selection
et: Akna valimine

en: _Select windows when the mouse moves over them
et: _Akende aktiveerimine, kui hiirekursor üle nende liigub

en: _Raise selected windows after
et: _Tõstke valitud aknad pärast seda üles

en: seconds
et: sekundit

en: Titlebar Action
et: Tiitliriba toimingud

en: _Double-click titlebar action:
et: _Topeltklõps tiitliriba toimingul:

en: Roll up
et: Kerib kokku

en: Maximize
et: Maksimeerib

en: Maximize Horizontally
et: Maksimeerib horisontaalselt

en: Maximize Vertically
et: Maksimeerib vertikaalselt

en: Minimize
et: Minimeerib

en: None
et: Puudub

en: Movement Key
et: Liigutamise klahv

en: To move a window, press-and-hold this key then grab the window:
et: Akna liigutamiseks tuleb seda klahvi all hoida ning seejärel aknast haarata:

en: Behaviour
et: Käitumine

en: New Windows
et: Uued aknad

en: Window Snapping
et: Akende haaramine

en: Titlebar Buttons
et: Tiitliriba nupud

en: Right (with menu)
et: Parem (menüüga)

en: Left (with menu)
et: Vasak (menüüga)

en: Placement
et: Asetamine

en: Software Compositing
et: Tarkvara koostamine

en: open file
et: ava fail

en: write file
et: kirjuta fail

en: read file
et: loe faili

en: Time zone
et: Ajavöönd

en: Time
et: Aeg

en: Date
et: Kuupäev

en: Set time zone
et: Määra ajavöönd

en: Network time synchronization has been set up. Manual time/date setting is disabled.
et: Võrgu aja sünkroonimine on seadistatud. Kellaaja/kuupäeva käsitsi seadistamine on keelatud.

en: Time Zone
et: Ajavöönd

en: Con_firm
et: Kinn_ita

en: Africa/Abidjan
et: Aafrika/Abidjan

en: Africa/Accra
et: Aafrika/Accra

en: Africa/Addis_Ababa
et: Aafrika/Addis_Ababa

en: Africa/Algiers
et: Aafrika/Alžeeria

en: Africa/Bamako
et: Aafrika/Bamako

en: Africa/Bangui
et: Aafrika/Bangui

en: Africa/Banjul
et: Aafrika/Banjul

en: Africa/Bissau
et: Aafrika/Bissau

en: Africa/Blantyre
et: Aafrika/Blantyre

en: Africa/Brazzaville
et: Aafrika/Brazzaville

en: Africa/Bujumbura
et: Aafrika/Bujumbura

en: Africa/Cairo
et: Aafrika/Kairo

en: Africa/Casablanca
et: Aafrika/Casablanca

en: Africa/Ceuta
et: Aafrika/Ceuta

en: Africa/Conakry
et: Aafrika/Conakry

en: Africa/Dakar
et: Aafrika/Dakar

en: Africa/Dar_es_Salaam
et: Aafrika/Dar_es_Salaam

en: Africa/Djibouti
et: Aafrika/Djibouti

en: Africa/Douala
et: Aafrika/Douala

en: Africa/El_Aaiun
et: Aafrika/El_Aaiun

en: Africa/Freetown
et: Aafrika/Freetown

en: Africa/Gaborone
et: Aafrika/Gaborone

en: Africa/Harare
et: Aafrika/Harare

en: Africa/Johannesburg
et: Aafrika/Johannesburg

en: Africa/Kampala
et: Aafrika/Kampala

en: Africa/Khartoum
et: Aafrika/Khartoum

en: Africa/Kigali
et: Aafrika/Kigali

en: Africa/Kinshasa
et: Aafrika/Kinshasa

en: Africa/Lagos
et: Aafrika/Lagos

en: Africa/Libreville
et: Aafrika/Libreville

en: Africa/Lome
et: Aafrika/Lome

en: Africa/Luanda
et: Aafrika/Luanda

en: Africa/Lubumbashi
et: Aafrika/Lubumbashi

en: Africa/Lusaka
et: Aafrika/Lusaka

en: Africa/Malabo
et: Aafrika/Malabo

en: Africa/Maputo
et: Aafrika/Maputo

en: Africa/Maseru
et: Aafrika/Maseru

en: Africa/Mbabane
et: Aafrika/Mbabane

en: Africa/Mogadishu
et: Aafrika/Mogadishu

en: Africa/Monrovia
et: Aafrika/Monrovia

en: Africa/Nairobi
et: Aafrika/Nairobi

en: Africa/Ndjamena
et: Aafrika/Ndjamena

en: Africa/Niamey
et: Aafrika/Niamey

en: Africa/Nouakchott
et: Aafrika/Nouakchott

en: Africa/Ouagadougou
et: Aafrika/Ouagadougou

en: Africa/Porto-Novo
et: Aafrika/Porto-Novo

en: Africa/Sao_Tome
et: Aafrika/Sao_Tome

en: Africa/Tripoli
et: Aafrika/Tripoli

en: Africa/Tunis
et: Aafrika/Tunis

en: Africa/Windhoek
et: Aafrika/Windhoek

en: America/Adak
et: Ameerika/Adak

en: America/Anchorage
et: Ameerika/Anchorage

en: America/Anguilla
et: Ameerika/Anguilla

en: America/Antigua
et: Ameerika/Antigua

en: America/Araguaina
et: Ameerika/Araguaina

en: America/Aruba
et: Ameerika/Aruba

en: America/Asuncion
et: Ameerika/Asuncion

en: America/Barbados
et: Ameerika/Barbados

en: America/Belem
et: Ameerika/Belem

en: America/Belize
et: Ameerika/Belize

en: America/Boa_Vista
et: Ameerika/Boa_Vista

en: America/Bogota
et: Ameerika/Bogota

en: America/Boise
et: Ameerika/Boise

en: America/Cambridge_Bay
et: Ameerika/Cambridge_Bay

en: America/Cancun
et: Ameerika/Cancun

en: America/Caracas
et: Ameerika/Caracas

en: America/Cayenne
et: Ameerika/Cayenne

en: America/Cayman
et: Ameerika/Cayman

en: America/Chicago
et: Ameerika/Chicago

en: America/Chihuahua
et: Ameerika/Chihuahua

en: America/Costa_Rica
et: Ameerika/Costa_Rica

en: America/Cuiaba
et: Ameerika/Cuiaba

en: America/Curacao
et: Ameerika/Curacao

en: America/Danmarkshavn
et: Ameerika/Danmarkshavn

en: America/Dawson
et: Ameerika/Dawson

en: America/Dawson_Creek
et: Ameerika/Dawson_Creek

en: America/Denver
et: Ameerika/Denver

en: America/Detroit
et: Ameerika/Detroit

en: America/Dominica
et: Ameerika/Dominica

en: America/Edmonton
et: Ameerika/Edmonton

en: America/Eirunepe
et: Ameerika/Eirunepe

en: America/El_Salvador
et: Ameerika/El_Salvador

en: America/Fortaleza
et: Ameerika/Fortaleza

en: America/Glace_Bay
et: Ameerika/Glace_Bay

en: America/Godthab
et: Ameerika/Godthab

en: America/Goose_Bay
et: Ameerika/Goose_Bay

en: America/Grand_Turk
et: Ameerika/Grand_Turk

en: America/Grenada
et: Ameerika/Grenada

en: America/Guadeloupe
et: Ameerika/Guadeloupe

en: America/Guatemala
et: Ameerika/Guatemala

en: America/Guayaquil
et: Ameerika/Guayaquil

en: America/Guyana
et: Ameerika/Guyana

en: America/Halifax
et: Ameerika/Halifax

en: America/Havana
et: Ameerika/Havana

en: America/Hermosillo
et: Ameerika/Hermosillo

en: America/Indiana/Indianapolis
et: Ameerika/Indiana/Indianapolis

en: America/Indiana/Knox
et: Ameerika/Indiana/Knox

en: America/Indiana/Marengo
et: Ameerika/Indiana/Marengo

en: America/Indiana/Vevay
et: Ameerika/Indiana/Vevay

en: America/Inuvik
et: Ameerika/Inuvik

en: America/Iqaluit
et: Ameerika/Iqaluit

en: America/Jamaica
et: Ameerika/Jamaica

en: America/Juneau
et: Ameerika/Juneau

en: America/Kentucky/Louisville
et: Ameerika/Kentucky/Louisville

en: America/Kentucky/Monticello
et: Ameerika/Kentucky/Monticello

en: America/La_Paz
et: Ameerika/La_Paz

en: America/Lima
et: Ameerika/Lima

en: America/Los_Angeles
et: Ameerika/Los_Angeles

en: America/Maceio
et: Ameerika/Maceio

en: America/Managua
et: Ameerika/Managua

en: America/Manaus
et: Ameerika/Manaus

en: America/Martinique
et: Ameerika/Martinique

en: America/Mazatlan
et: Ameerika/Mazatlan

en: America/Menominee
et: Ameerika/Menominee

en: America/Merida
et: Ameerika/Merida

en: America/Mexico_City
et: Ameerika/Mexico_City

en: America/Miquelon
et: Ameerika/Miquelon

en: America/Monterrey
et: Ameerika/Monterrey

en: America/Montevideo
et: Ameerika/Montevideo

en: America/Montserrat
et: Ameerika/Montserrat

en: America/Nassau
et: Ameerika/Nassau

en: America/New_York
et: Ameerika/New_York

en: America/Nipigon
et: Ameerika/Nipigon

en: America/Nome
et: Ameerika/Nome

en: America/Noronha
et: Ameerika/Noronha

en: America/North_Dakota/Center
et: Ameerika/North_Dakota/Center

en: America/Panama
et: Ameerika/Panama

en: America/Pangnirtung
et: Ameerika/Pangnirtung

en: America/Paramaribo
et: Ameerika/Paramaribo

en: America/Phoenix
et: Ameerika/Phoenix

en: America/Port-au-Prince
et: Ameerika/Port-au-Prince

en: America/Port_of_Spain
et: Ameerika/Port_of_Spain

en: America/Porto_Velho
et: Ameerika/Porto_Velho

en: America/Puerto_Rico
et: Ameerika/Puerto_Rico

en: America/Rainy_River
et: Ameerika/Rainy_River

en: America/Rankin_Inlet
et: Ameerika/Rankin_Inlet

en: America/Recife
et: Ameerika/Recife

en: America/Regina
et: Ameerika/Regina

en: America/Rio_Branco
et: Ameerika/Rio_Branco

en: America/Santiago
et: Ameerika/Santiago

en: America/Santo_Domingo
et: Ameerika/Santo_Domingo

en: America/Sao_Paulo
et: Ameerika/Sao_Paulo

en: America/Scoresbysund
et: Ameerika/Scoresbysund

en: America/St_Johns
et: Ameerika/St_Johns

en: America/St_Kitts
et: Ameerika/St_Kitts

en: America/St_Lucia
et: Ameerika/St_Lucia

en: America/St_Thomas
et: Ameerika/St_Thomas

en: America/St_Vincent
et: Ameerika/St_Vincent

en: America/Swift_Current
et: Ameerika/Swift_Current

en: America/Tegucigalpa
et: Ameerika/Tegucigalpa

en: America/Thule
et: Ameerika/Thule

en: America/Thunder_Bay
et: Ameerika/Thunder_Bay

en: America/Tijuana
et: Ameerika/Tijuana

en: America/Tortola
et: Ameerika/Tortola

en: America/Vancouver
et: Ameerika/Vancouver

en: America/Whitehorse
et: Ameerika/Whitehorse

en: America/Winnipeg
et: Ameerika/Winnipeg

en: America/Yakutat
et: Ameerika/Yakutat

en: America/Yellowknife
et: Ameerika/Yellowknife

en: Antarctica/Casey
et: Antarktika/Casey

en: Antarctica/Davis
et: Antarktika/Davis

en: Antarctica/DumontDUrville
et: Antarktika/DumontDUrville

en: Antarctica/Mawson
et: Antarktika/Mawson

en: Antarctica/McMurdo
et: Antarktika/McMurdo

en: Antarctica/Palmer
et: Antarktika/Palmer

en: Antarctica/Syowa
et: Antarktika/Syowa

en: Antarctica/Vostok
et: Antarktika/Vostok

en: Asia/Aden
et: Aasia/Aden

en: Asia/Almaty
et: Aasia/Almaty

en: Asia/Amman
et: Aasia/Amman

en: Asia/Anadyr
et: Aasia/Anadyr

en: Asia/Aqtau
et: Aasia/Aqtau

en: Asia/Aqtobe
et: Aasia/Aqtobe

en: Asia/Ashgabat
et: Aasia/Ashgabat

en: Asia/Baghdad
et: Aasia/Baghdad

en: Asia/Bahrain
et: Aasia/Bahrain

en: Asia/Baku
et: Aasia/Baku

en: Asia/Bangkok
et: Aasia/Bangkok

en: Asia/Beirut
et: Aasia/Beirut

en: Asia/Bishkek
et: Aasia/Bishkek

en: Asia/Brunei
et: Aasia/Brunei

en: Asia/Choibalsan
et: Aasia/Choibalsan

en: Asia/Colombo
et: Aasia/Colombo

en: Asia/Damascus
et: Aasia/Damascus

en: Asia/Dhaka
et: Aasia/Dhaka

en: Asia/Dili
et: Aasia/Dili

en: Asia/Dubai
et: Aasia/Dubai

en: Asia/Dushanbe
et: Aasia/Dushanbe

en: Asia/Gaza
et: Aasia/Gaza

en: Asia/Hong_Kong
et: Aasia/Hong_Kong

en: Asia/Hovd
et: Aasia/Hovd

en: Asia/Irkutsk
et: Aasia/Irkutsk

en: Asia/Jakarta
et: Aasia/Jakarta

en: Asia/Jayapura
et: Aasia/Jayapura

en: Asia/Jerusalem
et: Aasia/Jeruusalemm

en: Asia/Kabul
et: Aasia/Kabul

en: Asia/Kamchatka
et: Aasia/Kamchatka

en: Asia/Karachi
et: Aasia/Karachi

en: Asia/Krasnoyarsk
et: Aasia/Krasnoyarsk

en: Asia/Kuala_Lumpur
et: Aasia/Kuala Lumpur

en: Asia/Kuching
et: Aasia/Kuching

en: Asia/Kuwait
et: Aasia/Kuwait

en: Asia/Macau
et: Aasia/Macau

en: Asia/Magadan
et: Aasia/Magadan

en: Asia/Makassar
et: Aasia/Makassar

en: Asia/Manila
et: Aasia/Manila

en: Asia/Muscat
et: Aasia/Muscat

en: Asia/Nicosia
et: Aasia/Nicosia

en: Asia/Novosibirsk
et: Aasia/Novosibirsk

en: Asia/Omsk
et: Aasia/Omsk

en: Asia/Oral
et: Aasia/Oral

en: Asia/Phnom_Penh
et: Aasia/Phnom_Penh

en: Asia/Pontianak
et: Aasia/Pontianak

en: Asia/Pyongyang
et: Aasia/Pyongyang

en: Asia/Qatar
et: Aasia/Katar

en: Asia/Qyzylorda
et: Aasia/Qyzylorda

en: Asia/Riyadh
et: Aasia/Riyadh

en: Asia/Sakhalin
et: Aasia/Sakhalin

en: Asia/Samarkand
et: Aasia/Samarkand

en: Asia/Seoul
et: Aasia/Söul

en: Asia/Shanghai
et: Aasia/Shanghai

en: Asia/Singapore
et: Aasia/Singapore

en: Asia/Taipei
et: Aasia/Taipei

en: Asia/Tashkent
et: Aasia/Tashkent

en: Asia/Tbilisi
et: Aasia/Tbilisi

en: Asia/Tehran
et: Aasia/Tehran

en: Asia/Thimphu
et: Aasia/Thimphu

en: Asia/Tokyo
et: Aasia/Tokyo

en: Asia/Ulaanbaatar
et: Aasia/Ulaanbaatar

en: Asia/Urumqi
et: Aasia/Urumqi

en: Asia/Vientiane
et: Aasia/Vientiane

en: Asia/Vladivostok
et: Aasia/Vladivostok

en: Asia/Yakutsk
et: Aasia/Jakutsk

en: Asia/Yekaterinburg
et: Aasia/Yekaterinburg

en: Asia/Yerevan
et: Aasia/Yerevan

en: Atlantic/Azores
et: Atlandi/Assoorid

en: Atlantic/Bermuda
et: Atlandi/Bermuuda

en: Atlantic/Canary
et: Atlandi/Kanaari

en: Atlantic/Cape_Verde
et: Atlandi/Cape_Verde

en: Atlantic/Madeira
et: Atlandi/Madeira

en: Atlantic/Reykjavik
et: Atlandi/Reikjavik

en: Atlantic/South_Georgia
et: Atlandi/Lõuna_Georgia

en: Atlantic/Stanley
et: Atlandi/Stanley

en: Atlantic/St_Helena
et: Atlandi/St_Helena

en: Australia/Adelaide
et: Austraalia/Adelaide

en: Australia/Brisbane
et: Austraalia/Brisbane

en: Australia/Broken_Hill
et: Austraalia/Broken_Hill

en: Australia/Darwin
et: Austraalia/Darwin

en: Australia/Hobart
et: Austraalia/Hobart

en: Australia/Lindeman
et: Austraalia/Lindeman

en: Australia/Lord_Howe
et: Austraalia/Lord_Howe

en: Australia/Melbourne
et: Austraalia/Melbourne

en: Australia/Perth
et: Austraalia/Perth

en: Australia/Sydney
et: Austraalia/Sydney

en: Europe/Amsterdam
et: Euroopa/Amsterdam

en: Europe/Andorra
et: Euroopa/Andorra

en: Europe/Athens
et: Euroopa/Ateena

en: Europe/Belgrade
et: Euroopa/Belgrad

en: Europe/Berlin
et: Euroopa/Berliin

en: Europe/Bratislava
et: Euroopa/Bratislava

en: Europe/Brussels
et: Euroopa/Brüssel

en: Europe/Bucharest
et: Euroopa/Bukarest

en: Europe/Budapest
et: Euroopa/Budapest

en: Europe/Chisinau
et: Euroopa/Chisinau

en: Europe/Copenhagen
et: Euroopa/Kopenhaagen

en: Europe/Dublin
et: Euroopa/Dublin

en: Europe/Gibraltar
et: Euroopa/Gibraltar

en: Europe/Helsinki
et: Euroopa/Helsinki

en: Europe/Istanbul
et: Euroopa/Istanbul

en: Europe/Kaliningrad
et: Euroopa/Kaliningrad

en: Europe/Kiev
et: Euroopa/Kiiev

en: Europe/Lisbon
et: Euroopa/Lissabon

en: Europe/Ljubljana
et: Euroopa/Ljubljana

en: Europe/London
et: Euroopa/London

en: Europe/Luxembourg
et: Euroopa/Luxemburg

en: Europe/Madrid
et: Euroopa/Madrid

en: Europe/Malta
et: Euroopa/Malta

en: Europe/Minsk
et: Euroopa/Minsk

en: Europe/Monaco
et: Euroopa/Monaco

en: Europe/Moscow
et: Euroopa/Moskva

en: Europe/Oslo
et: Euroopa/Oslo

en: Europe/Paris
et: Euroopa/Pariis

en: Europe/Prague
et: Euroopa/Praha

en: Europe/Riga
et: Euroopa/Riia

en: Europe/Rome
et: Euroopa/Rooma

en: Europe/Samara
et: Euroopa/Samara

en: Europe/San_Marino
et: Euroopa/San_Marino

en: Europe/Sarajevo
et: Euroopa/Sarajevo

en: Europe/Simferopol
et: Euroopa/Simferoopol

en: Europe/Skopje
et: Euroopa/Skopje

en: Europe/Sofia
et: Euroopa/Sofia

en: Europe/Stockholm
et: Euroopa/Stockholm

en: Europe/Tallinn
et: Euroopa/Tallinn

en: Europe/Tirane
et: Euroopa/Tirana

en: Europe/Uzhgorod
et: Euroopa/Uzhgorod

en: Europe/Vaduz
et: Euroopa/Vaduz

en: Europe/Vatican
et: Euroopa/Vatikan

en: Europe/Vienna
et: Euroopa/Viin

en: Europe/Vilnius
et: Euroopa/Vilnius

en: Europe/Warsaw
et: Euroopa/Varssav

en: Europe/Zagreb
et: Euroopa/Zagreb

en: Europe/Zaporozhye
et: Euroopa/Zaporožje

en: Europe/Zurich
et: Euroopa/Zürich

en: Pacific/Fiji
et: Pacific/Fidži

en: Pacific/Marquesas
et: Pacific/Markiisisaared

en: Pacific/Tahiti
et: Pacific/Tahiiti

en: Window manager "%s" has not registered a configuration tool
et: Aknahalduri "%s" jaoks pole sätete määramise vahendit registreeritud

en: %s key is empty
et: Võti %s on tühi

en: Groups
et: Grupid

en: Common Tasks
et: Sagedasti kasutatavad

en: Control Center
et: Juhtimiskeskus

en: Hide on start (useful to preload the shell)
et: Peidetakse käivitamisel (kasulik kestprogrammi eellaadimiseks)

en: The MATE configuration tool
et: MATE seadistusprogramm

en: _Postpone Break
et: _Lükka puhkepaus edasi

en: Take a break!
et: Tee üks puhkepaus!

en: _Preferences
et: _Eelistused

en: _About
et: _Lähemalt

en: _Take a Break
et: _Tee vaheaeg

en: Take a break now (next in %dm)
et: Tee praegu vaheaeg (järgmiseni %dm)

en: Take a break now (next in less than one minute)
et: Tee praegu vaheaeg (järgmiseni on vähem kui minut)

en: Less than one minute until the next break
et: Järgmise puhkepausini on vähem kui minut

en: Unable to bring up the typing break properties dialog with the following error: %s
et: Puhkepausi omaduste dialoogi pole järgneva vea tõttu võimalik kuvada: %s

en: Written by Richard Hult <richard@imendio.com>
et: Autor: Richard Hult <richard@imendio.com>

en: Eye candy added by Anders Carlsson
et: Andres Carlsson'i poolt lisatud silmarõõm

en: A computer break reminder.
et: Puhkepausist meeldetuletaja.

en: Enable debugging code
et: Silumise lubamine

en: Don't check whether the notification area exists
et: Teavitusala olemasolu ei kontrollita

en: Typing Monitor
et: Tippimismonitor

en: The typing monitor uses the notification area to display information. You don't seem to have a notification area on your panel. You can add it by right-clicking on your panel and choosing 'Add to panel', selecting 'Notification area' and clicking 'Add'.
et: Tippimismonitor kasutab andmete kuvamiseks teateala. Paistab, et sinu paneelil pole teateala. Seda on võimalik sinna lisada kui teha paneelil paremklõps, valida 'Lisa paneelile', siis valida 'Teateala' ja klõpsata nupul 'Lisa'.

en: Type
et: Liik

en: Version
et: Versioon

en: Copyright
et: Autoriõigused

en: Description
et: Kirjeldus

en: Install Failed
et: Paigaldamine nurjus

en: Installed
et: Paigaldatud

en: Back
et: Tagasi

en: Font Viewer
et: Kirjatüüpide näitaja

en: MATE Font Viewer
et: MATE fondivaatur

en: Text to thumbnail (default: Aa)
et: Pisipildiks tehtav tekst (vaikimisi: Aa)

en: TEXT
et: TEKST

en: SIZE
et: SUURUS

en: FONT-FILE OUTPUT-FILE
et: KIRJATÜÜBIFAIL VÄLJUNDFAIL

en: Your filter "%s" does not match any items.
et: Sinu filtrile "%s" ei vasta ükski kirje.

en: No matches found.
et: Vastavusi ei leitud.

en: New Applications
et: Uued rakendused

en: Other
et: Muu

en: Start %s
et: Käivita «%s»

en: Help
et: Abi

en: Remove from Favorites
et: Eemalda lemmikute hulgast

en: Add to Favorites
et: Lisa lemmikute hulka

en: Remove from Startup Programs
et: Eemalda käivitusprogrammide hulgast

en: Add to Startup Programs
et: Lisa rakendus käivitusprogrammide hulka

en: New Spreadsheet
et: Uus arvutustabel

en: New Document
et: Uus dokument

[ctx: Home folder]
en: Home
et: Kodu

en: Documents
et: Dokumendid

en: File System
et: Failisüsteem

en: Network Servers
et: Võrguserverid
