mate-control-center 1.26.0 - en to frp translation catalogue (32 entries)

en: Name
frp: Nom

en: Images
frp: Ìmâges

en: User name:
frp: Nom d’usancér

en: System error: %s.
frp: Èrror de sistèmo: %s.

en: Preferences
frp: Prèfèrences

en: Theme
frp: Tèmo

en: Edit
frp: Èditar

en: Cancel
frp: Anular

en: Copying '%s'
frp: Après copiar «%s»

en: Web Browser
frp: Navìgatòr de têla

en: Internet
frp: Malyâjo

en: Terminal Emulator
frp: Èmulatòr de tèrminâl

en: System
frp: Sistèmo

en: Office
frp: Ofiço

en: Accessibility
frp: Accèssibilitâ

en: Left
frp: Gôche

en: Right
frp: Drête

en: Sound
frp: Son

en: Desktop
frp: Chaplèta

en: Home folder
frp: Cartâblo de rèçua

en: Search
frp: Chèrchér

en: General
frp: G·ènèrâl

en: Unknown
frp: Enconyu

en: Default
frp: Prèdèfini

en: _Password:
frp: _Contresinyo

en: Control Center
frp: Centro de controlo

en: _Preferences
frp: _Prèfèrences

en: Description
frp: Dèscripcion

en: Other
frp: Âtros

en: Help
frp: Èda

[ctx: Home folder]
en: Home
frp: Rèçua

en: Network Servers
frp: Sèrvòrs de baranye
