mate-control-center 1.26.0 - en to fur translation catalogue (54 entries)

en: Command
fur: Comant

en: Name
fur: Nom

en: No Image
fur: Nissune imagjine

en: Images
fur: Imagjinis

en: All Files
fur: Ducj i files

en: About %s
fur: Informazions su %s

en: _Close
fur: _Siere

en: _New password:
fur: _Gnove password:

en: _Help
fur: _Jutori

en: Preferences
fur: Preferencis

en: All files
fur: Ducj i files

en: _Open
fur: _Vierç

en: Custom
fur: Personalizât

en: _Save
fur: _Salve

en: _Name:
fur: _Nom:

en: _Delete
fur: _Elimine

en: Text
fur: Test

en: Background
fur: Fondâl

en: Colors
fur: Colôrs

en: _Size:
fur: _Dimension:

en: Save _As...
fur: Sa_lve cun nom

en: Open a dialog to specify the color
fur: Vierç un barcon di dialogo par specificâ il colôr

en: Preview
fur: Anteprime

en: Edit
fur: Modifiche

en: unknown
fur: no cognossût

en: Image
fur: Figure

en: Cancel
fur: Scancele

en: _Overwrite
fur: _Sostituissilu

en: _Skip
fur: _Salte

en: File Manager
fur: Gjestôr di file

en: System
fur: Sisteme

en: Office
fur: Ufici

en: Normal
fur: Normâl

en: Left
fur: Çampe

en: Right
fur: Diestre

en: Desktop
fur: Scritori

en: Log out
fur: Finis (Log out)

en: Search
fur: Cîr

en: Disabled
fur: Disabilitât

en: Keyboard Shortcuts
fur: _Scurtadorîs di tastiere

en: General
fur: Gjenerâl

en: Move _Up
fur: _Pare sù

en: Unknown
fur: Scognossût

en: Scrolling
fur: Scoriment

en: _Details
fur: _Particulârs

en: None
fur: No stâ centrâ

en: Time
fur: Ore

en: _Preferences
fur: _Preferencis

en: _About
fur: Informazions

en: Type
fur: Gjenar

en: Description
fur: Descrizion

en: Other
fur: Altri

en: Help
fur: Jutori

en: Network Servers
fur: Servidôrs di rêt
