mate-control-center 1.26.0 - en to ha translation catalogue (34 entries)

en: Command
ha: Umarni

en: Name
ha: Suna

en: Images
ha: Zane-Zane

en: _Close
ha: _Rufe

en: _Help
ha: _Taimako

en: Preferences
ha: Fifiko

en: _Open
ha: _Buɗe

en: _Delete
ha: _Goge

en: Background
ha: Bango

en: _Size:
ha: _Girma:

en: Zoom
ha: Jawowa

en: Preview
ha: Duba

en: _File
ha: _Fayil

en: Edit
ha: Shirya

en: unknown
ha: wanda ba'a sani ba

en: Image
ha: Zane

en: Cancel
ha: Soke

en: _Skip
ha: _Tsallake

en: Internet
ha: Intanet

en: File Manager
ha: Manajan Fayil

en: Office
ha: Ofis

en: Desktop
ha: Kwamfyutan Tebur

en: General
ha: Na Kowa

en: Move _Up
ha: Gusa _Sama

en: Unknown
ha: Wanda ba'a sani ba

en: seconds
ha: sakan

en: None
ha: Babu

en: _Preferences
ha: _Fifiko

en: _About
ha: _Game da

en: Type
ha: Nau'i

en: Description
ha: Kwatanci

en: Other
ha: Waccan

en: Documents
ha: Takardun Aiki

en: Network Servers
ha: Sava na Mahaɗar Sadarwa
