mate-control-center 1.26.0 - en to ia translation catalogue (20 entries)

en: Name
ia: Nomine

en: All Files
ia: Tote Files

en: _Close
ia: _Clauder

en: Preferences
ia: Preferentias

en: Edit
ia: Editar

en: Image
ia: Imagine

en: System
ia: Systema

en: Document Viewer
ia: Visualisator de Documentos

en: Office
ia: Officio

en: Sound
ia: Sono

en: Desktop
ia: Scriptorio

en: Search
ia: Cercar

en: Unknown
ia: Incognite

en: Windows
ia: Fenestras

en: _About
ia: _Re

en: Type
ia: Typo

en: Other
ia: Alteres

en: Help
ia: Adjuta

en: Documents
ia: Documentos

en: Network Servers
ia: Servitores in rete
