mate-control-center 1.26.0 - en to ig translation catalogue (34 entries)

en: Command
ig: Ntiiwu

en: Name
ig: Aha

en: Images
ig: Inyogo

en: _Close
ig: _Mechie

en: _Help
ig: _Nnyemaka

en: Preferences
ig: Nkarachọ

en: _Open
ig: _Mepee

en: _Delete
ig: _Hichaa

en: Background
ig: Keokpuru

en: _Size:
ig: _Ụhara

en: Zoom
ig: Zum

en: Preview
ig: Nlebiritụanya

en: _File
ig: _Faịlụ

en: Edit
ig: Dezie

en: unknown
ig: Amaghị

en: Image
ig: Inyogo

en: Cancel
ig: Wepụ

en: _Skip
ig: _pụọ

en: Internet
ig: Ịntaneetị

en: File Manager
ig: Onyenlekọta faịlụ

en: Office
ig: Ụlọọrụ

en: Desktop
ig: Desktọ́ọ̀pụ̀

en: General
ig: Zurugbezurugbe

en: Move _Up
ig: Kpụga _n'elu

en: Unknown
ig: Amaghị

en: seconds
ig: Oge ntabi anya

en: None
ig: Onweghị

en: _Preferences
ig: _Nkarachọ

en: _About
ig: _Maka

en: Type
ig: Ụdị

en: Description
ig: Nkọwa

en: Other
ig: Ọzọ

en: Documents
ig: Dọkumentị ndị ahụ

en: Network Servers
ig: Sava ikukumgbasaozi
